Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 34

Θέμα: ΑΙΤΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΙ ΠΑΡΑΚΜΗΣ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Kαλός αθλητής ο γεμουχίδης αλλά υπάρχουν και άλλοι με καλλύτερες βαθμολογίες και επιδόσεις η και ίδιες η καί χειρότερες αλλά και επίσης καλά παιδιά δυστυχώς όμως δεν τους προβάλλετε (ίσως επειδή το παιδί αυτό θεωρείτε ότι έχει αδικηθεί από την εφοα).ναι αλλά τι σας φταίνε τα άλλα παιδιά (γιακουβ,αγγελίνος,καπόγιαννης,γλέζος,μίκος κ.α).δέν έχω δεί το "παμε" για άλλους ελληνες αθλητές (είτε το θέλετε είτε όχι η αξιοκρατία θα επιβληθεί στην ελλάδα , διότι είναι η μόνη σωτηρία).αντε λαμογ**** κρατικοδιαιτοι αρπαχτεσ που θελετε να κανετε μαγκιεσ με τα λεφτα των ελληνων φορολογουμενων.εδω μασ πεινουν το αιμα και εσεισ θέλετε παντεσπανι.εξω απ την παραγκα ρε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DAVE : 28-07-10 στις 00:58

  2. #2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DAVE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλός αθλητής ο γεμουχίδης αλλά υπάρχουν και άλλοι με καλλύτερες βαθμολογίες και επιδόσεις η και ίδιες η καί χειρότερες αλλά και επίσης καλά παιδιά δυστυχώς όμως δεν τους προβάλλετε (ίσως επειδή το παιδί αυτό θεωρείτε ότι έχει αδικηθεί από την εφοα).ναι αλλά τι σας φταίνε τα άλλα παιδιά (γιακουβ,αγγελίνος,καπόγιαννης,γλέζος,μίκος κ.α).δέν έχω δεί το "παμε" για άλλους ελληνες αθλητές (είτε το θέλετε είτε όχι η αξιοκρατία θα επιβληθεί στην ελλάδα , διότι είναι η μόνη σωτηρία).αντε λαμογ**** κρατικοδιαιτοι αρπαχτεσ που θελετε να κανετε μαγκιεσ με τα λεφτα των ελληνων φορολογουμενων.εδω μασ πεινουν το αιμα και εσεισ θέλετε παντεσπανι.εξω απ την παραγκα ρε.
    ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΡΥΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΟΣΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ !!! ΙΣΩΣ ΤΟ "ΠΑΜΕ" ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΟΥΣ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΥΣ ΔΙΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΗ Η ΑΝΙΣΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΕΦΟΑ!!

    ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ !!! ΙΣΑ - ΙΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΦΕΘΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΑ ΤΟΥΣ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑ !!! ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΔΙΚΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΣΟΝ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΖΟΥΜΕ!!!

    ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ !!! ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ!!! ΑΚΟΜΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ !!!! ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΜΩΣ !!! ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΝ ΜΕ ΝΟΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΕΝΝΟΩ!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟΥ ΠΑΡΟΝΤΟΣ!!!

    ΠΡΕΠΕΙ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΦΤΕΡΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ !!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 28-07-10 στις 18:18

  3. #3

    Η ΘΕΡΙΝΗ.. ..ΡΑΣΤΩΝΗ

    ΑΣ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΓΙΑ!!!

    ΟΤΙ Η ΕΦΟΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΔΕΝ ΕΒΑΖΑΝ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΡΑΧΜΗ (ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΔΡΑΧΜΗ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ) ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΩΡΕΑΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΥΠΟ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΗ!!!

    Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΗ ΟΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΧΟΡΗΓΙΑ ΠΑΡΟΧΩΝ ΣΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΤΡ!! Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΗ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΡΟΛΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ!!

    ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ??? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!

    ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ Η ΖΕΣΤΗ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΕΝ ΜΕΣΩ ΘΕΡΟΥΣ ΠΑΡΑΛΗΡΩ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΝΝΙΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΑΙΩΝΑ ΤΟΝ ΑΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!

    ΠΛΗΝ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΠΙΒΑΛΕΙ Η ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΩ ΣΤΑ ΤΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ(ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ)ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΛΑ--ΜΟΓΙΟΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΠΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ "ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΥ" ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΘΛΗΤΟΠΑΤΕΡΩΝ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ!!!

    ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ!!!

    YΓ: Δανεισμενο απο το TENNIS PΟΙNT GREECE http://tennispointgreece-predatorus.blogspot.com/
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 20-08-10 στις 09:35

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας