Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 13 από 13

Θέμα: Ζητω wilson five blx 103

  1. #11
    Junior Member
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    247
    Και για να μην νομίζεις (ή νομίζουν κάποιοι) πως προτείνω τις ρακέτες με τις οποίες παίζω εγώ να πω πως εγώ έχω μια Babolat AeroPro Drive GT και μια Babolat AeroPro Drive 2013.

  2. #12
    Επαιξα σημερα με aeropro drive του 2012 νομιζω..πολυ ωραιο topspin ,φοβερα σταθερη στο βολε αλλα λιγο κουραστικη στον καρπο μου κυριως. Κατα τα αλλα μου αρεσε αρκετα..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jorge Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και για να μην νομίζεις (ή νομίζουν κάποιοι) πως προτείνω τις ρακέτες με τις οποίες παίζω εγώ να πω πως εγώ έχω μια Babolat AeroPro Drive GT και μια Babolat AeroPro Drive 2013.

  3. #13
    Junior Member
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    247
    Αυτή η ρακέτα είναι για δύναμη, η AeroPro Drive εννοώ. Και του 2012 και του 2013. Είναι ρακέτα για να παίζεις βαθιά. Και είναι ρακέτες (έτσι λέει η εταιρία τουλάχιστον) που σε συνδυασμό με πλέγμα με γωνίες βγάζουν αρκετό spin.
    Εγώ αρχικά το 2012 είχα πάρει την AeroPro Drive GT και όταν βγήκε η καινούρια η AeroPro Drive 2013 πήρα και την καινούρια. Ήθελα να έχω μια δεύτερη ρακέτα.
    Στα χαρακτηριστικά η εταιρία της δίνει ίδιες, αν έχουν διαφορές είναι ελάχιστες. Θεωρώ όμως πως του 2013 είναι πιο καλή. Έχει λίγο καλύτερο ζύγισμα και στην αιώρηση μου αρέσει πιο πολύ από του 2012.
    Οπότε τώρα πια παίζω με την AeroPro Drive 2013 και έχω την άλλη σαν δεύτερη.
    Και οι δύο πάντως είναι ρακέτες με δύναμη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jorge : 20-01-14 στις 22:26

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας