Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 30

Θέμα: Wilson blade Pro Stock

  1. #21
    Junior Member
    Εγγραφή
    13-12-2018
    Μηνύματα
    192
    Ανανέωση!!

  2. #22
    Θα μπορούσες να μου πεις μερικά χαρακτηριστικά της;Η-22,Η-19;swingweight?flex?Ποσο βάρος έχει με ή χωρίς το lead tape ή την σιλικόνη..ευχαριστώ!

  3. #23
    Junior Member
    Εγγραφή
    13-12-2018
    Μηνύματα
    192
    Σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα!

  4. #24
    Junior Member
    Εγγραφή
    17-03-2016
    Μηνύματα
    191
    Πάντως ρε Μανο δεν μπορώ να καταλάβω όλη αυτή την μυστικοπάθεια. Τόσο καιρό ρωτάνε τιμή δεν βάζεις. Τώρα σου λέει ο άλλος χαρακτηριστικά του τα στέλνεις με μήνυμα!Εντάξει όσοι ασχολούνται με τενις ξέρουν τι είναι η pro stock και ότι είναι πανάκριβες. Βάλε την τιμή και αν είναι τίμια αυτός που γνωρίζει θα το εκτιμήσει...

  5. #25
    Junior Member
    Εγγραφή
    13-12-2018
    Μηνύματα
    192
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jeep2008 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως ρε Μανο δεν μπορώ να καταλάβω όλη αυτή την μυστικοπάθεια. Τόσο καιρό ρωτάνε τιμή δεν βάζεις. Τώρα σου λέει ο άλλος χαρακτηριστικά του τα στέλνεις με μήνυμα!Εντάξει όσοι ασχολούνται με τενις ξέρουν τι είναι η pro stock και ότι είναι πανάκριβες. Βάλε την τιμή και αν είναι τίμια αυτός που γνωρίζει θα το εκτιμήσει...
    Δεν υπαρχει καθολου μυστικοπαθεια οποιος θελει να την παρει ρωταει και μαθαινει ,η τιμη της αν σε ενδιαφερει ειναι στα 220ε..
    Specs :Βαρος 308gr sw 312 32.2Balance 16x19 δεν εχει lead tape ουτε κατι στην ταπα

  6. #26
    Απλα μανο μου οσο περισσοτερα γραφεις τοσες λιγοτερες ανανεωσεις.. εκτος αν θες να γκρεμισεις τον champion

  7. #27
    Συγνώμη που ρωτάω...αλλά ποιος είναι ο champion?

  8. #28
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aνδρεας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη που ρωτάω...αλλά ποιος είναι ο champion?
    Το ποιός θα μπορούσε να είναι ο champion μπορώ ίσως να το φανταστώ.

    Η δική μου απορία - γενικά εδώ και καιρό - και θα ήμουν ευγνώμων σε όποιον γνώστη μου τη λύσει είναι το, πως μπορούμε να ξεχωρήσουμε μια ρακέτα pro stock όταν αυτή έχει ολόιδιο βάρος, swingweight και ισορροπία με την παρόμοια του εμπορίου, Και αυτό καθώς όπως νομίζω, δεν υπάρχουν τα τελευταία χρόνια κάποιοι τυπωμένοι ή χαραγμένοι κωδικοί πάνω στην ρακέτα, στις παλλέτες κλπ.

  9. #29
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Simplicius Εμφάνιση μηνυμάτων
    .


    Το ποιός θα μπορούσε να είναι ο champion μπορώ ίσως να το φανταστώ.

    Η δική μου απορία - γενικά εδώ και καιρό - και θα ήμουν ευγνώμων σε όποιον γνώστη μου τη λύσει είναι το, πως μπορούμε να ξεχωρήσουμε μια ρακέτα pro stock όταν αυτή έχει ολόιδιο βάρος, swingweight και ισορροπία με την παρόμοια του εμπορίου, Και αυτό καθώς όπως νομίζω, δεν υπάρχουν τα τελευταία χρόνια κάποιοι τυπωμένοι ή χαραγμένοι κωδικοί πάνω στην ρακέτα, στις παλλέτες κλπ.
    Ίσως να κάνω λάθος, αλλά το χρώμα είναι μια πρώτη ένδειξη, στις Wilson και Head τουλάχιστον. Του εμπορίου είναι ματ, ενώ οι pro stock είναι glossy
    Το frame λογικά δεν θα είναι το ίδιο, αφού τα mold είναι διαφορετικά από του εμπορίου
    Επίσης, ίδια χαρακτηριστικά χωρίς βάρη, δύσκολα θα έχεις. Λογικά, ξεκινάνε από πιο χαμηλά, για να έχει περιθώριο για customization. Θα μου πεις βέβαια το quality control τους είναι χάλια και θα έχεις δίκιο
    Edit Μιλάω για διαφορές που εντοπίζεις με το μάτι (αυτό κατάλαβα ότι ρωτάς) . Η αίσθησή τους είναι άλλο θεμα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη amarg1969 : 03-10-21 στις 15:27

  10. #30
    Junior Member
    Εγγραφή
    13-12-2018
    Μηνύματα
    192
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Simplicius Εμφάνιση μηνυμάτων
    .


    Το ποιός θα μπορούσε να είναι ο champion μπορώ ίσως να το φανταστώ.

    Η δική μου απορία - γενικά εδώ και καιρό - και θα ήμουν ευγνώμων σε όποιον γνώστη μου τη λύσει είναι το, πως μπορούμε να ξεχωρήσουμε μια ρακέτα pro stock όταν αυτή έχει ολόιδιο βάρος, swingweight και ισορροπία με την παρόμοια του εμπορίου, Και αυτό καθώς όπως νομίζω, δεν υπάρχουν τα τελευταία χρόνια κάποιοι τυπωμένοι ή χαραγμένοι κωδικοί πάνω στην ρακέτα, στις παλλέτες κλπ.
    Καλησπερα και απο εμενα φιλε , Το μονο που μπορει να ειναι κοντα ειναι το βαρος της σχετικα με αυτες του εργοστασιου(2-3γρ +)και το χρωμα κατα τα αλλα ειναι εντελως αλλη ρακετα απο αλλα υλικα φτιαγμενη αλλη ισσοροπια αλλο string pattern αλλο beam allo stiffness οσο για το glossy χρωμα που αναφερει ο φιλος παραπανω δεν ειναι μονο για της καμερες αλλα ειναι τα υλικα τετοια! Εαν παιξεις 2 μπαλες αμεσως θα καταλαβεις την διαφορα απο τον ηχο (εχει ενα πιο γεματο ηχο τυπου "μπουμ").Ελπιζω να σε καλυψα!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας