Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 40

Θέμα: Ball machine

  1. #21
    Junior Member
    Εγγραφή
    20-04-2020
    Μηνύματα
    151
    Σωστός ο nek4d. Δε το είχα σκεφτεί αυτό το drillακι. Ας μάθω πρώτα βέβαια να χτυπάω βλέποντας το από την αρχή της πορείας του ����

  2. #22
    Junior Member
    Εγγραφή
    27-05-2021
    Περιοχή
    Πευκη
    Μηνύματα
    35
    Σε ευχαριστω Gargas ,ησουν πολυ κατατοπιστικος !
    Και εγω ιδανικα ενα lobster θα ηθελα .

  3. #23
    Junior Member
    Εγγραφή
    10-11-2013
    Μηνύματα
    24
    Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς το spinshot από Αγγλία?

  4. #24
    Junior Member Το avatar του χρήστη andreas giorgos
    Εγγραφή
    08-11-2020
    Περιοχή
    ex pat Athenian at Cyclades
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο travis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς το spinshot από Αγγλία?
    εγώ έχω spinshot φίλε μου, σχεδόν 1,5 χρόνο (πριν το Brexit ...)

  5. #25
    καλησπέρα. Παρακολουθώ το θέμα γιατί είμαι κι εγω σε διαδικασία εύρεσης μπαλομηχανής (με το πλεονεκτημα ότι διαθέτω ιδιωτικό γήπεδο οπότε η μεταφορά δεν είναι πρόβλημα). Διαβασα πολλές φορές για κατάστημα στη Δανία που έχει τις κινέζικες. Υπάρχει καποιο λινκ γι αυτό? Εγώ έχω βρει μόνο ένα στη πολωνία στο οποίο στέλνω ερωτήσεις με e mail και ποτέ δεν παίρνω απάντηση, κάτι που με ανησυχεί. Ευχαριστώ.
    Να αναφέρω επίσης ότι στο ιδιωτικό γήπεδο (Μάτι Αττικής) που προανέφερα προσφέρονται προπονήσεις, drills, tips n tricks, sparring κλπ έναντι μικρής αμοιβής από του λόγου μου για παίκτες σε επίπεδο από 4.5 και κάτω.
    Ευχαριστώ.

  6. #26
    Junior Member
    Εγγραφή
    20-04-2020
    Μηνύματα
    151
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blmike Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα. Παρακολουθώ το θέμα γιατί είμαι κι εγω σε διαδικασία εύρεσης μπαλομηχανής (με το πλεονεκτημα ότι διαθέτω ιδιωτικό γήπεδο οπότε η μεταφορά δεν είναι πρόβλημα). Διαβασα πολλές φορές για κατάστημα στη Δανία που έχει τις κινέζικες. Υπάρχει καποιο λινκ γι αυτό? Εγώ έχω βρει μόνο ένα στη πολωνία στο οποίο στέλνω ερωτήσεις με e mail και ποτέ δεν παίρνω απάντηση, κάτι που με ανησυχεί. Ευχαριστώ.
    Να αναφέρω επίσης ότι στο ιδιωτικό γήπεδο (Μάτι Αττικής) που προανέφερα προσφέρονται προπονήσεις, drills, tips n tricks, sparring κλπ έναντι μικρής αμοιβής από του λόγου μου για παίκτες σε επίπεδο από 4.5 και κάτω.
    Ευχαριστώ.
    Φίλε μου εγώ επικοινωνούσα μαζί τους μέσω what's app messenger. Οι αριθμοί τηλεφώνου τους και τα ονόματα στο προφίλ τους στην εφαρμογή, ήταν κινέζικα. Πιθανολογω ότι ήταν όντως στην Κίνα οι πωλητές. Τότε μου είχαν πει ότι στην Δανία έχουν σίγουρα αποθήκες, ωστόσο δεν μου είχαν αναφέρει για κατάστημα τους εκεί. Αν την αγόραζα πάντως από Δανία θα μου την έστελναν. Οι Πολωνοί που προανεφερες, πιθανόν δε σου απαντούν στα mail γιατί λογικά τους γράφεις στην αγγλική γλώσσα. Δοκίμασε από translate, γράψε εσύ την ερώτηση σου στα αγγλικά, ζητά μετάφραση πολωνικά ή τίποτα Γερμανικά, κάνε το κείμενο αντιγραφή και ρώτησε τους στην γλώσσα τους. Ο αριθμός τηλεφώνου που επικοινωνούσα με τους εκπροσώπους της siboasi ήταν ο +8613798861606

  7. #27
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα,
    δες εδώ:
    https://www.mistertennis.com/en/slin...e-r10050a.html

    Αν κάνεις υπομονή θα την πάρεις και πιο φθηνά. Συχνά - πυκνά κάνει 10-20% extra discount όπως και άλλα γνωστά site εξωτερικού.

    Εξαιρετική επικοινωνία, εξυπηρέτηση, αξιοπιστία, χαμηλές τιμές, παράδοση στην ώρα που λένε, σε αντίθεση με το "δικό" μας μαγαζί που διαφημίζει η gazzetta, οι οποίοι εκτός από πιο ακριβοί, αυθάδης στα τηλέφωνα, μη συνεπείς στην παραδόσεις τους, τελευταία με την άνοδο του τένις στην χώρα μας την έχουν δει θεότητες! Αυτοί είναι κι άλλοι στο κόσμο δεν είναι!

    Επίσης αν χρειαστείς κάτι σε service όλοι τις στέλνουν πίσω στην εταιρία, κανείς δε κάνει στο μαγαζί.

    Ελπίζω να βοήθησα, αν την πάρεις περιμένουμε αξιολόγηση!

    Ψήνομαι καιρό για μία 50%-50% στην Κρήτη!
    καλημερα.οταν λες τις στελνουν στην εταιρεια..επειδη σε slinger δεν μου βγαζει κατι.επισης εχεις καθολου μιλησει με αυτους,αν μοιαζει σοβαρη εταιρεια ωστε αν χαλασει η μηχανη να υπαρχουν πλατες..ευχαριστω

  8. #28
    Junior Member
    Εγγραφή
    14-12-2018
    Μηνύματα
    45
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alex Akrivos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα.οταν λες τις στελνουν στην εταιρεια..επειδη σε slinger δεν μου βγαζει κατι.επισης εχεις καθολου μιλησει με αυτους,αν μοιαζει σοβαρη εταιρεια ωστε αν χαλασει η μηχανη να υπαρχουν πλατες..ευχαριστω
    το e tennis συνεργάζεται με έναν τεχνικό για τα βασικά.. εμένα πχ είχε ένα πρόβλημα ο διακόπτης και το πήγα ο ίδιος και το έφτιαξε σε 1 ώρα. Η κατασκευάστρια εταιρεία είναι Αμερική από όσο ξέρω. Επειδή είμαι σε ένα facebook group με κατόχους slinger έχω καταλάβει ότι αν χαλάσει κάτι σοβαρό και είναι στην εγγύηση στέλνουν καινούριο μηχάνημα σε αυτούς τουλάχιστον που είναι US. Πάντως το όλο set up της μηχανής είναι πολύ απλό. Θεωρώ ότι αν πάθει βλάβη εκτός εγγύησης μπορεί κανείς να βρει μόνος του και άλλους επαγγελματίες για επιδιόρθωση εδώ στην Ελλάδα.

  9. #29
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jmour Εμφάνιση μηνυμάτων
    το e tennis συνεργάζεται με έναν τεχνικό για τα βασικά.. εμένα πχ είχε ένα πρόβλημα ο διακόπτης και το πήγα ο ίδιος και το έφτιαξε σε 1 ώρα. Η κατασκευάστρια εταιρεία είναι Αμερική από όσο ξέρω. Επειδή είμαι σε ένα facebook group με κατόχους slinger έχω καταλάβει ότι αν χαλάσει κάτι σοβαρό και είναι στην εγγύηση στέλνουν καινούριο μηχάνημα σε αυτούς τουλάχιστον που είναι US. Πάντως το όλο set up της μηχανής είναι πολύ απλό. Θεωρώ ότι αν πάθει βλάβη εκτός εγγύησης μπορεί κανείς να βρει μόνος του και άλλους επαγγελματίες για επιδιόρθωση εδώ στην Ελλάδα.
    Αν το πάρεις από mister-tennis σε ποιον το πας;επισης που ψαχνεις επαγγελματια που να ξερει να φτιαχνει μηχανες μπαλων.μακρινα σεναρια μοιαζουν αυτα φιλε..

  10. #30
    Junior Member Το avatar του χρήστη Haris
    Εγγραφή
    03-10-2017
    Μηνύματα
    262
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alex Akrivos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το πάρεις από mister-tennis σε ποιον το πας;επισης που ψαχνεις επαγγελματια που να ξερει να φτιαχνει μηχανες μπαλων.μακρινα σεναρια μοιαζουν αυτα φιλε..
    Εδώ θα βρεις καμιά 30αριά απαντήσεις στις ερωτήσεις σου, από το site της Slinger:
    https://slingerbag.com/pages/support

    Επίσης τις απορίες αυτές μπορεί σε μία μέρα να στις απαντήσει με e-mail οποιοδήποτε site (TW, Tennispoint, MisterTennis, κτλ) εμπορεύεται την Slinger.

    Αν χρειάζεσαι βοήθεια στα Αγγλικά, στείλε PM να σε βοηθήσω.

    Φιλικά,
    Χάρης

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας