Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 40

Θέμα: Ball machine

  1. #31
    Πατάω το λινκ και μου λέει αν είσαι Ελλάδα πατα εδώ και με πάει σε σελίδα άκυρη του e-tennis .επίσης επικοινώνησα με το mister-tennis που την πουλάει τώρα μέσω on line με μια κοπέλα ευγενική αλλά άκρη δεν βρήκα.μου έδωσε λινκ για μια σελίδα της dunlop που είχε κάποιες σημαίες αλλά όχι τη δικιά μας.εννοω για υποστήριξη εγχώρια..τηλ. στο e-tennis μου είπαν όντως ότι έχουν έναν τεχνικό με η' χωρίς εγγύηση αν πάθει κάτι.αλλα αντιπροσωπεία για να το πας εσύ σε σέρβις κατάλαβα δεν υπάρχει.μονο αντιπρόσωποι που τις φέρνουν υπάρχει όχι σέρβις όμως.

    Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. #32
    Junior Member Το avatar του χρήστη Haris
    Εγγραφή
    03-10-2017
    Μηνύματα
    262
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alex Akrivos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πατάω το λινκ και μου λέει αν είσαι Ελλάδα πατα εδώ και με πάει σε σελίδα άκυρη του e-tennis .επίσης επικοινώνησα με το mister-tennis που την πουλάει τώρα μέσω on line με μια κοπέλα ευγενική αλλά άκρη δεν βρήκα.μου έδωσε λινκ για μια σελίδα της dunlop που είχε κάποιες σημαίες αλλά όχι τη δικιά μας.εννοω για υποστήριξη εγχώρια..τηλ. στο e-tennis μου είπαν όντως ότι έχουν έναν τεχνικό με η' χωρίς εγγύηση αν πάθει κάτι.αλλα αντιπροσωπεία για να το πας εσύ σε σέρβις κατάλαβα δεν υπάρχει.μονο αντιπρόσωποι που τις φέρνουν υπάρχει όχι σέρβις όμως.
    Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    1. Κλείσε όλες τις ιστοσελίδες,
    2. καθάρισε cashe,
    3. ξαναμπές στο link που σου έδωσα,
    4. στην επιλογή προσποιήσου ότι είσαι "Ο Λαλάκης, Ο Εισαγόμενος"!

    Υ.Γ. Εκτός από σφίξιμο παξιμάδια, το e-tennis δεν μπορεί να σε βοηθήσει σε τίποτα. Κι είσαι και άκυρος από εγγύηση μετά. Το να πας την Porshe για service στον Μπάμπη το αλάνι, για να γλιτώσεις 10€ & να βγει το μωρό εκτός εργοστασιακής εγγύησης, ούτε ο Μπάμπης δεν θα στο πρότεινε!!!

  3. #33
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Κλείσε όλες τις ιστοσελίδες,
    2. καθάρισε cashe,
    3. ξαναμπές στο link που σου έδωσα,
    4. στην επιλογή προσποιήσου ότι είσαι "Ο Λαλάκης, Ο Εισαγόμενος"!

    Υ.Γ. Εκτός από σφίξιμο παξιμάδια, το e-tennis δεν μπορεί να σε βοηθήσει σε τίποτα. Κι είσαι και άκυρος από εγγύηση μετά. Το να πας την Porshe για service στον Μπάμπη το αλάνι, για να γλιτώσεις 10€ & να βγει το μωρό εκτός εργοστασιακής εγγύησης, ούτε ο Μπάμπης δεν θα στο πρότεινε!!!
    δεν σε καταλαβαινω ρε φιλε σορρυ.δεν φταιει καμια cache ,σε παει σε ακυρη σελιδα e-tennis.μια απλη ερωτηση εκανα.ξερεις αν υπαρχει σερβις αντιπροσωπειας η' καποιο σοβαρο σερβις ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?υποθετω θελεις να βοηθησεις κι εκτιμαω που απαντας αλλα μην μπερδευομαστε πολυ.ουτε χιλιες ερωτησεις ουτε τιποτα.ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.αν δεν ξερεις οκ.

  4. #34
    Junior Member Το avatar του χρήστη Haris
    Εγγραφή
    03-10-2017
    Μηνύματα
    262
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alex Akrivos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν σε καταλαβαινω ρε φιλε σορρυ.δεν φταιει καμια cache ,σε παει σε ακυρη σελιδα e-tennis.μια απλη ερωτηση εκανα.ξερεις αν υπαρχει σερβις αντιπροσωπειας η' καποιο σοβαρο σερβις ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?υποθετω θελεις να βοηθησεις κι εκτιμαω που απαντας αλλα μην μπερδευομαστε πολυ.ουτε χιλιες ερωτησεις ουτε τιποτα.ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.αν δεν ξερεις οκ.
    Λόλα, να ένα Μήλο!

  5. #35

  6. #36
    Junior Member
    Εγγραφή
    14-12-2018
    Μηνύματα
    45
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alex Akrivos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν σε καταλαβαινω ρε φιλε σορρυ.δεν φταιει καμια cache ,σε παει σε ακυρη σελιδα e-tennis.μια απλη ερωτηση εκανα.ξερεις αν υπαρχει σερβις αντιπροσωπειας η' καποιο σοβαρο σερβις ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?υποθετω θελεις να βοηθησεις κι εκτιμαω που απαντας αλλα μην μπερδευομαστε πολυ.ουτε χιλιες ερωτησεις ουτε τιποτα.ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.αν δεν ξερεις οκ.
    δεν υπάρχει σοβαρό σέρβις στην Ελλάδα. Από την ομάδα των κατόχων sliger στις ΗΠΑ που διαβάζω τι λένε, πιστεύω ότι δεν υπάρχει σοβαρό σέρβις ούτε εκεί. Απλά αν έχει χαλάσει κάτι που αντικαθίσταται εύκολα πχ πλακέτα, χειριστήριο κλπ στο αλλάζουν. Αν όχι σου στέλνουν καινούρια. Γι αυτό ξαναλέω ότι αν είσαι εκτός εγγύησης θεωρώ ότι απλά ψάχνεις κάποιον να στο φτιάξει ηλεκτρολόγο/ ηλεκτρονικό / μηχανολόγο αναλόγως της βλάβης.

  7. #37
    Ευχαριστώ.επισης είδα ένα βίντεο κάποιος που έχει προμηθευτεί την καινούργια slinger 2.0 λίγο πιο μικρή με χερούλια αλλά που λέει αυτός ότι δεν έχει τα κάποια κολλήματα που έχει η πρώτη.παντως εκτός απ' αυτόν έψαξα δεν πουλιέται πουθενά η δεύτερη έκδοση ακόμα.

    Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. #38
    https://www.youtube.com/watch?v=99-AoRh5ijM

    απορω πραγματικα που ενα προιον που εχει τοση επιτυχια δεν εχει καμια ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ εγγυηση.απ'οτι ακουω ο φιλος μοιαζει γερμανος.αν πη... τον γερμανο ..παντως εγω εχω ρωτησει το e-tennis ,επισημο σερβις δεν υπαρχει.εχουν εναν ..κυρο γραναζη εκει,που αν χαλασει κλπ. δηλάδη απο εξαρτημα να θελει αλλαγη καμια σχεση.ειναι γελοια ολ'αυτα τα πραγματα.νομιζα οτι μονο εδω το ουρδελο,αλλα βλεπω σε ολη την ευρωπη συμβαινει το ιδιο.εγω θελω να αγορασω εδω και καιρο αλλα με αυτα που βλεπω ..
    κατα τ'αλλα απο διαφημιση σουπερ.τι χαλεπ,τι μουρατογλου κλπ.

  9. #39
    Junior Member Το avatar του χρήστη andreas giorgos
    Εγγραφή
    08-11-2020
    Περιοχή
    ex pat Athenian at Cyclades
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alex Akrivos Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.youtube.com/watch?v=99-AoRh5ijM

    απορω πραγματικα που ενα προιον που εχει τοση επιτυχια δεν εχει καμια ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ εγγυηση.απ'οτι ακουω ο φιλος μοιαζει γερμανος.αν πη... τον γερμανο ..παντως εγω εχω ρωτησει το e-tennis ,επισημο σερβις δεν υπαρχει.εχουν εναν ..κυρο γραναζη εκει,που αν χαλασει κλπ. δηλάδη απο εξαρτημα να θελει αλλαγη καμια σχεση.ειναι γελοια ολ'αυτα τα πραγματα.νομιζα οτι μονο εδω το ουρδελο,αλλα βλεπω σε ολη την ευρωπη συμβαινει το ιδιο.εγω θελω να αγορασω εδω και καιρο αλλα με αυτα που βλεπω ..
    κατα τ'αλλα απο διαφημιση σουπερ.τι χαλεπ,τι μουρατογλου κλπ.
    γενικά μην έχεις τόσο άγχος για το σέρβις, έχω σχεδόν 3 χρόνια ένα spinshot και δεν έχει χρειαστεί κάτι (εκτός από ένα reset μόλις το αγόρασα που ήταν αστοχία υλικών και το έκανα μόνος μου με την καθοδήγηση τους) ...κατά τα άλλα συμφωνώ πως για κάτι τόσο ακριβό θα έπρεπε να υπάρχει υποστήριξη

  10. #40
    Junior Member
    Εγγραφή
    29-08-2018
    Μηνύματα
    279
    Αχ τι μας έκανες μας άναψες φωτιές.Σε παρακαλώ πες ότι αγόρασες !!!!!!

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας