Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 40

Θέμα: Ball machine

  1. #1
    Junior Member
    Εγγραφή
    27-05-2021
    Περιοχή
    Πευκη
    Μηνύματα
    35

    Ball machine

    Ενδιαφερομαι για αγορα ball machine μεχρι 1000 ευρω 6982471099

  2. #2

  3. #3
    Junior Member Το avatar του χρήστη andreas giorgos
    Εγγραφή
    08-11-2020
    Περιοχή
    ex pat Athenian at Cyclades
    Μηνύματα
    9
    με αυτά τα χρήματα αγοράζεις spinshot καινούργια ( ή slinger όπως σωστά γράφει ο φίλος)

  4. #4
    Junior Member Το avatar του χρήστη Haris
    Εγγραφή
    03-10-2017
    Μηνύματα
    262
    Καλημέρα,
    δες εδώ:
    https://www.mistertennis.com/en/slin...e-r10050a.html

    Αν κάνεις υπομονή θα την πάρεις και πιο φθηνά. Συχνά - πυκνά κάνει 10-20% extra discount όπως και άλλα γνωστά site εξωτερικού.

    Εξαιρετική επικοινωνία, εξυπηρέτηση, αξιοπιστία, χαμηλές τιμές, παράδοση στην ώρα που λένε, σε αντίθεση με το "δικό" μας μαγαζί που διαφημίζει η gazzetta, οι οποίοι εκτός από πιο ακριβοί, αυθάδης στα τηλέφωνα, μη συνεπείς στην παραδόσεις τους, τελευταία με την άνοδο του τένις στην χώρα μας την έχουν δει θεότητες! Αυτοί είναι κι άλλοι στο κόσμο δεν είναι!

    Επίσης αν χρειαστείς κάτι σε service όλοι τις στέλνουν πίσω στην εταιρία, κανείς δε κάνει στο μαγαζί.

    Ελπίζω να βοήθησα, αν την πάρεις περιμένουμε αξιολόγηση!

    Ψήνομαι καιρό για μία 50%-50% στην Κρήτη!

  5. #5
    Junior Member
    Εγγραφή
    27-05-2021
    Περιοχή
    Πευκη
    Μηνύματα
    35
    Καλημερα
    Την slinger την εχει κανει εισαγωγη το e-tennis 899 ευρω
    Δυστυχως εχει μονιμα topspin που αυξανεται οσο δυναμωνει η ταχυτητα
    Καθολου flat και underspin

  6. #6
    Junior Member Το avatar του χρήστη andreas giorgos
    Εγγραφή
    08-11-2020
    Περιοχή
    ex pat Athenian at Cyclades
    Μηνύματα
    9
    σε μια ώρα παιχνίδι (τόσο κρατάει η μπαταρία, τόσο νοικιάζεις γήπεδο κτλ) αν βάλεις πόση ώρα μαζεύεις τα μπαλάκια ...η ωφέλιμη ώρα είναι λίγη ώστε να κάνεις διαφορετικό set up σε κάθε φόρτωμα (πχ forehand underspin όπως λες)
    δεν ξέρω πολλά για την slinger αλλά αν έχει random, vertical , horizontal κτλ πιστεύω στα λεφτά που σκέφτεσαι είναι ok
    (έχω spinshot , και βλέπω ότι η βασική έκδοση είναι πάλι κοντά στα λεφτά σου)

  7. #7
    Junior Member
    Εγγραφή
    01-04-2020
    Μηνύματα
    77
    Το topspin της slinger ειναι μελετημενο εξυπνα.
    Αν δεν ειχε, ολοι θα γκρινιαζαν οτι δεν εχει.
    Αντ'αυτου, εχει μπολικο (και ειναι απολαυστικα προκλητικο) και το εχουν δεσει εξυπνα με την ταχυτητα, δηλ αν καποιος δεν θελει πολυ, απλα κατεβαζει ταχυτητα και για να αντιπαρελθει κανεις της μικροτερης ταχυτητας, απλα μειωνει την αποσταση απο την οποια ξεκινανε τα μπαλακια, δεν ειναι αναγκη να στα στελνει απο την αλλη ακρη του γηπεδου, μπορει να τα "σερβιρει" απο την ιδια πλευρα του παικτη.
    Σαφως θα ηταν προτιμοτερο να ειχε ξεχωριστο διακοπτη σπιν, αλλα προφανως εχουν κανει περικοπες για το κοστος και τελικα στα λεφτα της και με την φορητοτητα της, δεν υπαρχει αντιπαλο δεος.
    Οτιδηποτε περισσοτερο σε χαρακτηριστικα, ζηταει περισσοτερα χρηματα και με αμφιλεγομενη φορητοτητα.
    (εχω ανοιξει και θεμα κατοχων slinger για περαιτερω συζητηση,
    https://www.tennisforum.gr/showthrea...all-machine%29
    )

  8. #8
    Junior Member
    Εγγραφή
    27-05-2021
    Περιοχή
    Πευκη
    Μηνύματα
    35
    Τι νοημα εχει το προκλητικο topspin οπως αναφερεις, οταν στο επιπεδο παικτων 3.5 εως 4.5 δυσκολα το συναντας.
    Το δυνατο flat και το slice παει βροχη .Οποτε εσυ κανεις προπονηση με topspin και οταν πας να παιξεις αντιμετωπιζεις
    την πικρη αληθεια ,Σου ερχονται κατι κεραυνοι flat και κατι slice full underspin και ψαχνεσαι να δεις τι εχεις κανει λαθος
    Πραγματικο topspin προσωπικα μονο απο προπονητες εχω γνωρισει .
    Γι'αυτο προτιμω μια μηχανη που να τα εχει ολα

  9. #9
    Junior Member
    Εγγραφή
    13-12-2018
    Μηνύματα
    192
    Δυστυχώς για να πάρεις μια μηχανή που τα έχει όλα πρέπει να διαθέσεις 2000+. Εκεί έχεις 2-3 επιλογές αλλά στα 1000 που λες ότι θέλεις να δωσεις δύσκολα και θα βρείς κάτι που να τα έχει όλα!

  10. #10
    Junior Member
    Εγγραφή
    01-04-2020
    Μηνύματα
    77
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreaskafetzopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι νοημα εχει το προκλητικο topspin οπως αναφερεις, οταν στο επιπεδο παικτων 3.5 εως 4.5 δυσκολα το συναντας.
    Το δυνατο flat και το slice παει βροχη .Οποτε εσυ κανεις προπονηση με topspin και οταν πας να παιξεις αντιμετωπιζεις
    την πικρη αληθεια ,Σου ερχονται κατι κεραυνοι flat και κατι slice full underspin και ψαχνεσαι να δεις τι εχεις κανει λαθος
    Πραγματικο topspin προσωπικα μονο απο προπονητες εχω γνωρισει .
    Γι'αυτο προτιμω μια μηχανη που να τα εχει ολα
    Τι να σου πω, ειδημων δεν ειμαι, ας μιλησουν οι ειδικοι, παντως προσωπικα, μπροστα στο τοπσπιν της slinger, τα flat και underspin μου φαινονται "παιχνιδι".
    Το ιδιο μου εχουν πει και αλλα παιδια που την δοκιμασαν. Αλλα και παλι, μπορει να κανουμε λαθος και να εχεις καποιο δικιο, δεν ξερω.
    Παρολα αυτα, ειμαι σουπερ ευχαριστημενος και παλι θα ξαναγοραζα slinger.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos636 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς για να πάρεις μια μηχανή που τα έχει όλα πρέπει να διαθέσεις 2000+. Εκεί έχεις 2-3 επιλογές αλλά στα 1000 που λες ότι θέλεις να δωσεις δύσκολα και θα βρείς κάτι που να τα έχει όλα!
    Υπαρχει μοντελο αραγε που κανει 2000+ και το φορτωνεις τσακ-μπαμ στο αμαξι?
    Οι περισσοτερες ειναι βαριες και για χρηση σε ομιλους, αντε να τις μετακινεις μεσα-εξω απο το γηπεδο.
    Στο εξωτερικο, καποιες ειναι τοσο δυσχρηστες που τις "φυτευουν μονιμα" σε καποιο απο πολλα γηπεδα, προς ενοικιαση με την ωρα.
    Για την ιστορια, ο εφευρετης της slinger συνελαβε την ιδεα, οταν αγανακτησε να ρυθμιζει μια μεγαλη μηχανη σε ομιλο και "εφαγε" μια ωρα και "δουλεια δεν εκανε".
    Συνηθως, ο συνδυασμος των περισσοτερων ρυθμισεων, προσφερει μεν περισσοτερες επιλογες, εις βαρος δε της ευχρηστιας.
    Κυριως σε περιπτωση που η μηχανη ειναι ενοικιασμενη και δεν γνωριζουμε καλα τον χειρισμο της.

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας