Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 40

Θέμα: Ball machine

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Junior Member
    Εγγραφή
    27-05-2021
    Περιοχή
    Πευκη
    Μηνύματα
    35

    Ball machine

    Ενδιαφερομαι για αγορα ball machine μεχρι 1000 ευρω 6982471099

  2. #2

  3. #3
    Junior Member Το avatar του χρήστη andreas giorgos
    Εγγραφή
    08-11-2020
    Περιοχή
    ex pat Athenian at Cyclades
    Μηνύματα
    9
    με αυτά τα χρήματα αγοράζεις spinshot καινούργια ( ή slinger όπως σωστά γράφει ο φίλος)

  4. #4
    Junior Member Το avatar του χρήστη Haris
    Εγγραφή
    03-10-2017
    Μηνύματα
    262
    Καλημέρα,
    δες εδώ:
    https://www.mistertennis.com/en/slin...e-r10050a.html

    Αν κάνεις υπομονή θα την πάρεις και πιο φθηνά. Συχνά - πυκνά κάνει 10-20% extra discount όπως και άλλα γνωστά site εξωτερικού.

    Εξαιρετική επικοινωνία, εξυπηρέτηση, αξιοπιστία, χαμηλές τιμές, παράδοση στην ώρα που λένε, σε αντίθεση με το "δικό" μας μαγαζί που διαφημίζει η gazzetta, οι οποίοι εκτός από πιο ακριβοί, αυθάδης στα τηλέφωνα, μη συνεπείς στην παραδόσεις τους, τελευταία με την άνοδο του τένις στην χώρα μας την έχουν δει θεότητες! Αυτοί είναι κι άλλοι στο κόσμο δεν είναι!

    Επίσης αν χρειαστείς κάτι σε service όλοι τις στέλνουν πίσω στην εταιρία, κανείς δε κάνει στο μαγαζί.

    Ελπίζω να βοήθησα, αν την πάρεις περιμένουμε αξιολόγηση!

    Ψήνομαι καιρό για μία 50%-50% στην Κρήτη!

  5. #5
    Junior Member
    Εγγραφή
    27-05-2021
    Περιοχή
    Πευκη
    Μηνύματα
    35
    Καλημερα
    Την slinger την εχει κανει εισαγωγη το e-tennis 899 ευρω
    Δυστυχως εχει μονιμα topspin που αυξανεται οσο δυναμωνει η ταχυτητα
    Καθολου flat και underspin

  6. #6
    Junior Member Το avatar του χρήστη andreas giorgos
    Εγγραφή
    08-11-2020
    Περιοχή
    ex pat Athenian at Cyclades
    Μηνύματα
    9
    σε μια ώρα παιχνίδι (τόσο κρατάει η μπαταρία, τόσο νοικιάζεις γήπεδο κτλ) αν βάλεις πόση ώρα μαζεύεις τα μπαλάκια ...η ωφέλιμη ώρα είναι λίγη ώστε να κάνεις διαφορετικό set up σε κάθε φόρτωμα (πχ forehand underspin όπως λες)
    δεν ξέρω πολλά για την slinger αλλά αν έχει random, vertical , horizontal κτλ πιστεύω στα λεφτά που σκέφτεσαι είναι ok
    (έχω spinshot , και βλέπω ότι η βασική έκδοση είναι πάλι κοντά στα λεφτά σου)

  7. #7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα,
    δες εδώ:
    https://www.mistertennis.com/en/slin...e-r10050a.html

    Αν κάνεις υπομονή θα την πάρεις και πιο φθηνά. Συχνά - πυκνά κάνει 10-20% extra discount όπως και άλλα γνωστά site εξωτερικού.

    Εξαιρετική επικοινωνία, εξυπηρέτηση, αξιοπιστία, χαμηλές τιμές, παράδοση στην ώρα που λένε, σε αντίθεση με το "δικό" μας μαγαζί που διαφημίζει η gazzetta, οι οποίοι εκτός από πιο ακριβοί, αυθάδης στα τηλέφωνα, μη συνεπείς στην παραδόσεις τους, τελευταία με την άνοδο του τένις στην χώρα μας την έχουν δει θεότητες! Αυτοί είναι κι άλλοι στο κόσμο δεν είναι!

    Επίσης αν χρειαστείς κάτι σε service όλοι τις στέλνουν πίσω στην εταιρία, κανείς δε κάνει στο μαγαζί.

    Ελπίζω να βοήθησα, αν την πάρεις περιμένουμε αξιολόγηση!

    Ψήνομαι καιρό για μία 50%-50% στην Κρήτη!
    καλημερα.οταν λες τις στελνουν στην εταιρεια..επειδη σε slinger δεν μου βγαζει κατι.επισης εχεις καθολου μιλησει με αυτους,αν μοιαζει σοβαρη εταιρεια ωστε αν χαλασει η μηχανη να υπαρχουν πλατες..ευχαριστω

  8. #8
    Junior Member
    Εγγραφή
    14-12-2018
    Μηνύματα
    45
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alex Akrivos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα.οταν λες τις στελνουν στην εταιρεια..επειδη σε slinger δεν μου βγαζει κατι.επισης εχεις καθολου μιλησει με αυτους,αν μοιαζει σοβαρη εταιρεια ωστε αν χαλασει η μηχανη να υπαρχουν πλατες..ευχαριστω
    το e tennis συνεργάζεται με έναν τεχνικό για τα βασικά.. εμένα πχ είχε ένα πρόβλημα ο διακόπτης και το πήγα ο ίδιος και το έφτιαξε σε 1 ώρα. Η κατασκευάστρια εταιρεία είναι Αμερική από όσο ξέρω. Επειδή είμαι σε ένα facebook group με κατόχους slinger έχω καταλάβει ότι αν χαλάσει κάτι σοβαρό και είναι στην εγγύηση στέλνουν καινούριο μηχάνημα σε αυτούς τουλάχιστον που είναι US. Πάντως το όλο set up της μηχανής είναι πολύ απλό. Θεωρώ ότι αν πάθει βλάβη εκτός εγγύησης μπορεί κανείς να βρει μόνος του και άλλους επαγγελματίες για επιδιόρθωση εδώ στην Ελλάδα.

  9. #9
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jmour Εμφάνιση μηνυμάτων
    το e tennis συνεργάζεται με έναν τεχνικό για τα βασικά.. εμένα πχ είχε ένα πρόβλημα ο διακόπτης και το πήγα ο ίδιος και το έφτιαξε σε 1 ώρα. Η κατασκευάστρια εταιρεία είναι Αμερική από όσο ξέρω. Επειδή είμαι σε ένα facebook group με κατόχους slinger έχω καταλάβει ότι αν χαλάσει κάτι σοβαρό και είναι στην εγγύηση στέλνουν καινούριο μηχάνημα σε αυτούς τουλάχιστον που είναι US. Πάντως το όλο set up της μηχανής είναι πολύ απλό. Θεωρώ ότι αν πάθει βλάβη εκτός εγγύησης μπορεί κανείς να βρει μόνος του και άλλους επαγγελματίες για επιδιόρθωση εδώ στην Ελλάδα.
    Αν το πάρεις από mister-tennis σε ποιον το πας;επισης που ψαχνεις επαγγελματια που να ξερει να φτιαχνει μηχανες μπαλων.μακρινα σεναρια μοιαζουν αυτα φιλε..

  10. #10
    Junior Member Το avatar του χρήστη Haris
    Εγγραφή
    03-10-2017
    Μηνύματα
    262
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alex Akrivos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το πάρεις από mister-tennis σε ποιον το πας;επισης που ψαχνεις επαγγελματια που να ξερει να φτιαχνει μηχανες μπαλων.μακρινα σεναρια μοιαζουν αυτα φιλε..
    Εδώ θα βρεις καμιά 30αριά απαντήσεις στις ερωτήσεις σου, από το site της Slinger:
    https://slingerbag.com/pages/support

    Επίσης τις απορίες αυτές μπορεί σε μία μέρα να στις απαντήσει με e-mail οποιοδήποτε site (TW, Tennispoint, MisterTennis, κτλ) εμπορεύεται την Slinger.

    Αν χρειάζεσαι βοήθεια στα Αγγλικά, στείλε PM να σε βοηθήσω.

    Φιλικά,
    Χάρης

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας