Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: Yβριστικά μηνύματα / καταγγελίες

  1. #1

    Exclamation Yβριστικά μηνύματα / καταγγελίες

    Με αφορμή το μήνυμα του ‘DAVE’ σχετικά με κάποια υβριστικά μηνύματα που έχουν αναρτήθεί στο forum, αλλά και emails αναγνωστών μας, θα θέλαμε να τονίσουμε κάτι που αναγράφεται ρητά στους όρους χρήσης του tennisnews.gr (http://www.tennisnews.gr/index.php?o...rticle&id=2734), πως δηλαδή...


    «το περιεχόμενο που αναρτά ο κάθε χρήστης παραμένει στην αποκλειστική ευθύνη του φυσικού ή νομικού προσώπου από το οποίο προέρχεται. Συνεπώς κάθε χρήστης είναι αποκλειστικά υπεύθυνος για όλο και οποιοδήποτε περιεχόμενο αναρτά, δημοσιεύει, αποστέλλει, μεταφέρει ή άλλως καθιστά διαθέσιμο μέσω των υπηρεσιών του tennisnews.gr.

    Ενδεικτικά και όχι περιοριστικά δεν επιτρέπεται στους χρήστες να χρησιμοποιούν τις υπηρεσίες του tennisnews.gr για ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, παραπλανητικό, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους ή παραβιάζει, με ή χωρίς πρόθεση, οποιαδήποτε τοπική, εθνική, ευρωπαϊκή, διεθνή νομοθεσία ή/και οποιονδήποτε κανόνα που έχει νομοθετική ισχύ και αφορά ή/και καλύπτει οποιαδήποτε υπηρεσία του tennisnews.gr.

    Το tennisnews.gr, χωρίς να εγγυάται και συνεπώς να ευθύνεται, καταβάλλει τη μέγιστη δυνατή προσπάθεια, ώστε οι πληροφορίες και το σύνολο του περιεχομένου να διέπονται από τη μέγιστη ακρίβεια, σαφήνεια, χρονική εγγύτητα, πληρότητα, ορθότητα και διαθεσιμότητα. Σε καμία περίπτωση, συμπεριλαμβανομένης και αυτής της αμέλειας, δεν προκύπτει ευθύνη του tennisnews.gr για οιαδήποτε ζημία τυχόν προκληθεί στον επισκέπτη / χρήστη εξ αφορμής αυτής της χρήσης του tennisnews.gr.»



    Το tennisnews forum αποτελεί ένα μέσο δημόσιας έκφρασης και διαλόγου μεταξύ των ανθρώπων που ασχολούνται με το άθλημα του τένις και όχι χώρος για καταγγελίες ούτε υβριστικά μηνύματα. Για τις καταγγελίες υπάρχουν αρμόδια όργανα, και για τις βρισιές τα ποδοσφαιρικά γήπεδα.


    Οι διαχειριστές του φόρουμ, σας ενημερώνουν πως διατηρούν το δικαίωμα να διαγράφουν μέρος ή ολόκληρα τα μηνύματα από τα οποία προκύπτει παραβίαση των παραπάνω όρων χωρίς καμμία ειδοποίηση.


    Οι διαχειριστές του tennisnews.gr
    tennisnews.gr
    Το Τένις στην Ελλάδα

  2. #2

    ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΒΡΙΣΤΕΣ ΤΕΛΙΚΑ??

    ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΝΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΠΕΒΛΗΘΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΤΑ ΕΞΗΣ

    1ον) ΤΑ ΠΟΣΤΣ ΜΟΥ ΥΠΗΡΞΑΝ ΚΑΥΣΤΙΚΑ ΕΩΣ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΚΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΘΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΤΟΠΗΜΑΤΑ!!!
    2ον)ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΠΛΑ ΟΙ ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΘΟΔΟΙ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΩΦΕΛΟΥΝ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ
    3ον)ΩΣ ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΣΤΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΣΥΝΑΔΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ!!
    4ον)ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΟΣΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΑΛΗΘΗ!!!
    5ον)ΕΠΙΣΗΣ Ο ΧΡΗΣΤΗΣ Κος DAVE Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΥΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΩΝ ΜΟΥ ΘΕΟΡΩ ΟΤΙ ΥΠΕΠΕΣΕ ΣΕ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΑΤΟΠΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΕΠΙΒΛΗΘΕΙ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ!!!
    6ον)ΚΑΛΩ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΧΡΗΣΤΗ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΩΣ ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ(ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΕΠΙΜΑΧΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΑΝΑΦΟΡΩΝ)!!! ΑΛΛΟΙΩΣ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΗΦΘΟΥΝ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!!!

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ

    PREDATORUS
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 17-09-10 στις 19:03

  3. #3
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Πρέπει το επίπεδο συζήτησης να είναι υψηλό χωρίς ύβρεις και συκοφαντίες .Εάν εσύ η κάποιος άλλος έχετε προσωπικά με τον ζανιά υπάρχουν και τα ελληνικα δικαστήρια για να λύσετε τις διαφορές σας η πηγαίνετε στη γενική συνέλευση της εφοα και κάντε οτι νομίζετε αλλά οχι .αμόγιο να τον ανεβάζετε κλέφτη να τον κατεβάζετε, λιγη ευπρέπεια δεν βλάπτει εξ άλλου εάν δεν σέβεστε τον ζανια σεβαστείτε την οικογένεια του και τα παιδιά του.Ελπίζω οι συζητήσεις από εδώ και στο εξής να είναι επικοδομητικές χωρίς ανθρωποφαγίες.ιδωμεν

  4. #4
    ΕΓΩ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΥΡΙΟΥΣ!!! ΑΠΛΑ ΜΕΤΕΦΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟ ΠΟΛΟΥ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΙ ΕΙΠΩΘΕΙ ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ BLOGGS ΑΠΟ ΕΠΩΝΥΜΕΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ!!! ΙΣΩΣ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΨΑ ΙΣΩΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΥΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΑΠΕΣΥΡΑ!!!
    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΧΕ ΒΟΥΗΞΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΗΜΕΡΙΣΙΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΩΦΕΙΛΕΙΣ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΣΤΟΛΙΣΕΣ ΜΕ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ-ΖΗΤΟΥΛΕΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟΥ ΥΦΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑ!!!

    ΑΥΤΑ

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας