Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 34

Θέμα: tennis 10s

  1. #21
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι και εγω πατέρας παιδιού κάτω των 10 και αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα.Ο γιός μου ανήκει στην Β΄ένωση και δεν εχουν κάνει όχι ατομικό αλλά ούτε ομαδικό τουρνουά. Ας είναι καλά η ΙΑ ένωση που έκανε ενα Open και παιξαμε φέτος.
    Αυτό που πρέπει να καταλάβουν οι υπεύθυνοι είναι ότι δεν εχουν να χάσουν τίποτα απολύτως αν αφήσουν τα παιδιά να παίξουν στα 12 αρια .
    Επειδη αν και οι πιθανότητες να ακουστούμε ειναι μηδαμινές πρέπει τουλάχιστον να κάνουμε την προσπάθεια.Θα ετοιμάσω ένα κείμενο που να αναφέρει την πρόταση μας και με την βοήθεια όλων όσων ενδιαφέρονται να το υπογράψουμε και να το στείλουμε στην ΕΦΟΑ.
    Συμφωνώ και εγώ να στείλουμε κάτι οργανωμένο στην ΕΦΟΑ για αυτό το θέμα και μακάρι να μας ακούσουν, γιατί άλλο να παίρνουν ενά email από μια μαμά, αλλο να΄λάβουν ένα εγραφο υπογεγραμμένου από πολλούς. Σας θυμάμαι από τη Γλυφάδα, όπου έπαιζε και η κόρη μου στο Οπεν που είχε οργανώσει, και πραγματικά είναι κρίμα παιδιά 10 ετών που μπορούν να σταθούν καλά σε τουρνουά για 12ετών να μην τους επιτρέπεται, όταν σε όλες τις άλλες κατηγορίες μπορούν τα μικρότερα παιδιά να λάβουν μέρος σε κατηγορία μεγαλύτερη της ηλικίας τους, από τη στιγμή βέβαια που το κρίνει σκόπιμο και ο προπονητής τους.
    Steffie

  2. #22
    βγήκε προκύρηξη για οπεν στα 10ρια 11-14 Ιουνίου στη Λαμία, είναι στο site www.eesake.gr
    Steffie

  3. #23
    Πέρα απο τον Φθιωτικό, απλά να ενημερώσω το site ότι το προσεχές Σαββατοκύριακο διεξάγεται στην Νίκαια Λάρισας για 5η συνεχή χρονιά "ΠΑΛΛΑΡΙΣΑΪΚΟ" ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΓΗΠΕΔΟ με αντίστοιχη μπάλα (plus ITN αξιολογήσεις) για όλα τα παιδιά που δεν συμμετέχουν σε πρωταθλήματα της ΕΦΟΑ για διάφορους λόγους. Σε πλήρη εφαρμογή το πρόγραμμα play & stay εδώ και πέντε συναπτά έτη με μεγάλη συμμετοχή και ενδιαφέρον.

  4. #24
    αγαπητε cheese
    περσι ενω το δηλωσα στην λαρισα το παιδι και το ξεσικωσα τελικα δεν το δεχθηκαν γιατι ανηκε σε αλλη ενωση.
    φετοσ να το ξεσικωσω?

  5. #25
    ΟΤΑΝ ΛΕΝΕ ¨ΠΑΛΛΑΡΙΣΑΪΚΟ¨ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

  6. #26
    Η απάντηση στο ερωτημά σου είναι και ο τίτλος του τουρνουά. Νομός Λάρισας. Άς δεήσουν και άλλοι όμιλοι (στην περιοχή σου τι γίνεται να διοργανώσουν ανάλογα πρωταθλήματα. Κάθε προώθηση του αθλήματος και διέυρυνση του σε πλάτος και σε βάθος, χωρίς υποβάθμιση της ποιότητας είναι πρόοδος και εξέλιξη.

  7. #27
    Σου εκανα μια απλη ερωτηση και με ειρωνεύεσαι. Ξέρεις αν μπορεί να λάβει μέρος στο τουρνουά παιδί απο άλλη ένωση ή οχι?

  8. #28
    καλημέρα,
    προσπαθω να συγκεντρώσω στοιχεία απο ευρωπη για να τεκμηριώσω την πρόταση μας.αν έχεισ κατι που μπορεί να φανει χρησιμο μπορεις να μου το στείλεις. taramonlis@gmail.com

  9. #29
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ταραμονλησ νικοσ Εμφάνιση μηνυμάτων
    σου εκανα μια απλη ερωτηση και με ειρωνεύεσαι. ξέρεις αν μπορεί να λάβει μέρος στο τουρνουά παιδί απο άλλη ένωση ή οχι?
    οχι στο λεω εγω δεν μπορει να συμμετασχει αν εχει δελτιο απο ομιλο που ανηκει σε αλλη ενωση !!! πανλαρισσαϊκο εννοουν την ενωση εκει της λαρισας την ε΄ενωση !!!
    αν ανηκει ο ομιλος σου εκει δεν μπορουν να σου που οχι!!! αν δεν ανηκει τοτε μπορουν να μην σε δεχτουν!!!
    εσυ ανηκεις στην β΄ενωση αρα δεν εχεις δικαιωμα συμμετοχης στην λαρισα!!!εκτος αν σου δoσουν οι διοργανωτες wild card!!!
    ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΑ 10αρακια ΘΕΛΕΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 25-05-10 στις 14:22

  10. #30
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ταραμονλησ νικοσ Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημέρα,
    προσπαθω να συγκεντρώσω στοιχεία απο ευρωπη για να τεκμηριώσω την πρόταση μας.αν έχεισ κατι που μπορεί να φανει χρησιμο μπορεις να μου το στείλεις. taramonlis@gmail.com
    eχω στείλει ό,τι πληροφορίες έχω βρει μέχρι τώρα, αν βρω και κατι άλλο θα το στείλω
    Steffie

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας