Καλημέρα και χρόνια πολλά με υγεία και καλά πρώτα σερβίς!
Εγώ προσωπικά έχω στείλει με τρεις διαφορετικές κούριερ αντικαταβολές (γενικά, όχι μόνο σχετικά με το τένις). Σε καμία από αυτές δεν χρειάζεται να ξαναπάς στο εκάστοτε κατάστημα. Οι δυο, μετά από πέντε (5) εργάσιμες μέρες μου τα έβαλαν στον λογαριασμό που είχα δώσει κατά την αποστολή, χωρίς κάποια κράτηση φυσικά. Στην άλλη (ΕΛΤΑ κούριερ), μου τα έφερε ο ταχυδρόμος στο χώρο μου δίνοντας μου μετρητά στο χέρι. Αυτή είναι η καλύτερη περίπτωση εφόσον σε βρει ο ταχυδρόμος, αν όμως δεν σε βρει δεν ξέρω αν έρχεται ξανά την άλλη μέρα ή σου αφήνει την επιταγή αναγκάζοντάς σε να ξαναπάς στα ΕΛΤΑ ταχυδρομεία αυτή τη φορά να πάρεις τα χρήματα σου. Θα πρέπει να καταλάβετε ότι εδώ μέσα δεν κάνουν όλοι συχνές αγοραπωλησίες όπως μερικά μέλη, οπότε και να υπάρχει εμπιστοσύνη. Είναι κάποια μέλη που έχουν βάλει μια αγγελία όλη κ όλη (όπως εγώ). Δεν μπορώ να υποχρεώσω τον άλλον να με εμπιστευτεί όταν δεν υπάρχει η δυνατότητα να δει στο προφίλ μου κάποιου είδους αξιολόγηση, σαν το Insomnia για παράδειγμα. Ζούμε σε μια εποχή που ο απατεωνάκος κρύβετε πάρα πολύ εύκολα πίσω από ένα πληκτρολόγιο και παραμονεύει. Με σεβασμό στους παλαιούς πωλητές της εδώ κοινότητας όπου είχα την τύχη να συνεργαστώ χωρίς κανένα φυσικά πρόβλημα.