Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 13

Θέμα: tecnifibre tf 40 305

  1. #1

    tecnifibre tf 40 305

    πωλειται ή ανταλλασσεται η ρακετα του τιτλου με blade v7 18x20 σε αριστη κατασταση λαβη 3.
    η ρακετα ειναι αριστη χωρισ το παραμικρο σημαδι πλεγμενη με luxilon alu power στα 23 κιλα.

  2. #2
    Καλησπέρα σε ενδιαφέρει ανταλλαγή με pure aero 2019 300gr

  3. #3
    Junior Member
    Εγγραφή
    17-03-2019
    Μηνύματα
    25
    Όχι φίλε μου σ ευχαριστώ .
    Μόνο με το μοντέλο που αναζητώ


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fr1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι φίλε μου σ ευχαριστώ .
    Μόνο με το μοντέλο που αναζητώ


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Τιμη πωλησης?

  5. #5
    Junior Member
    Εγγραφή
    17-03-2019
    Μηνύματα
    25
    120 φίλε μου . Είναι Ρακετα μιας εβδομάδας παιγμένη κάποιες ώρες .
    Για να κάνω και ένα review γιατί και εγώ την πηρα επειδή δεν μπορούσα να τη βρω ώστε να τη δοκιμάσω πριν . Είναι πολύ μαλακή στην αίσθηση της με πολύ καλό κοντρόλ απευθύνεται σε προχωρημένους παίχτες που μπορούν να βάλουν σπιν μόνοι τους , δεν το παράγει δηλ η Ρακετα . Είναι πολύ ακριβής και το swingweight της δεν κουράζει .
    Θεωρώ πως οποιος ψάχνει μια Ρακετα τύπου blade 98 αλλά λίγο πιο εύκολη στο χειρισμό είναι ιδανική .
    Εμένα δεν με βόλεψε γιατί έχω μάθει να παίζω με ρακέτες με το swingweight πάνω απο 330 και δεν μου έδινε το plowthrow που αναζητώ.
    Προτιμώ δηλαδή την blade ανάμεσα σε αυτές τις δυο για τον συγκεκριμένο λόγο.
    Ελπίζω να βοήθησα .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fr1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    120 φίλε μου . Είναι Ρακετα μιας εβδομάδας παιγμένη κάποιες ώρες .
    Για να κάνω και ένα review γιατί και εγώ την πηρα επειδή δεν μπορούσα να τη βρω ώστε να τη δοκιμάσω πριν . Είναι πολύ μαλακή στην αίσθηση της με πολύ καλό κοντρόλ απευθύνεται σε προχωρημένους παίχτες που μπορούν να βάλουν σπιν μόνοι τους , δεν το παράγει δηλ η Ρακετα . Είναι πολύ ακριβής και το swingweight της δεν κουράζει .
    Θεωρώ πως οποιος ψάχνει μια Ρακετα τύπου blade 98 αλλά λίγο πιο εύκολη στο χειρισμό είναι ιδανική .
    Εμένα δεν με βόλεψε γιατί έχω μάθει να παίζω με ρακέτες με το swingweight πάνω απο 330 και δεν μου έδινε το plowthrow που αναζητώ.
    Προτιμώ δηλαδή την blade ανάμεσα σε αυτές τις δυο για τον συγκεκριμένο λόγο.
    Ελπίζω να βοήθησα .


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Καλησπέρα. Θα μπορούσες να τη συγκρίνεις με blade 98 v7 16x19?

    Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  7. #7
    Junior Member
    Εγγραφή
    17-03-2019
    Μηνύματα
    25
    Καλησπέρα φίλε μου

    Δεν μπορώ να κάνω αυτήν τη σύγκριση γιατί δεν έχω παίξει με την αντίστοιχη blade . Γενικά δεν μου αρέσουν οι ρακέτες με 16χ19 πλέξη .
    Πάντως φαντάζομαι η πιο ανοιχτή πλέξη θα βγάζει πιο πολύ δύναμη και σπιν αλλά λιγότερο κοντρόλ .
    Η Ρακετα η οποία δίνω είναι κατά τη γνώμη μου για παίχτες που τους αρέσει η πλέξη 18χ20 λόγω του ότι δίνει έμφαση στο κοντρόλ .
    Δεν θα σου δώσει πολλή έξτρα δύναμη ούτε έξτρα σπιν , θα πρέπει να το δημιουργήσεις μόνος σου .
    Έχει όμως πολύ καλό κοντρόλ ,μπορείς εύκολα να βρεις τις γωνιές στο γήπεδο , πολύ ωραία αίσθηση προς το μαλακό θα έλεγα . Επίσης είναι πολύ εύκολη στο χειρισμό . Για κοντρόλ Ρακετα δηλαδή είναι απο τις πιο εύχρηστες που έχω παίξει .
    Εν κατακλείδι είναι μια πιο εύκολη players racket .
    Αν κάποιος έχει δοκιμάσει την ultra tour είναι πάνω κάτω τα ιδια στο πόσο εύκολα κινείται η Ρακετα , με περισσότερη δύναμη αλλά και με πιο σκληρή αίσθηση απο την ultra η οποία είναι πάρα μα παρά πολύ μαλακη αλλά και πολύ αδύναμη .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #8
    Junior Member
    Εγγραφή
    17-03-2019
    Μηνύματα
    25
    Update


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #9
    καλησπερα

    ειναι ακομα διαθεσιμη η ρακετα?

  10. #10
    ναι φιλε μου

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας