Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9

Θέμα: Συμπαίκτης - Γηπεδα Ελληνορώσων-Νέο Ψυχικο

  1. #1

    Συμπαίκτης - Γηπεδα Ελληνορώσων-Νέο Ψυχικο

    Καλησπέρα είμαι 31 με όρεξη για τρεξίματα σε μέτριο επίπεδο και προσφάτως ξεκίνησα ξανά μαθήματα. Αν κάποιος/α ενδιαφέρεται να παίζουμε καμιά μπάλα τα απογεύματα ή σκ ας επικοινωνήσει

  2. #2
    Καλησπέρα Άκη, πού είναι τα γήπεδα αυτά που λες;Καλή περίπτωση ειναι και τα γήπεδα που υπάρχουν μέσα στο αττικό άλσος. 4 γήπεδα με άπλετες ώρες για το κοινό.

  3. #3
    Καλησπέρα, προσπαθώ κι εγώ να ξεκινήσω πάλι μετά από ενάμιση χρόνο. Επίπεδο μέτριο, Γαλάτσι μένω.

  4. #4
    Ανανέωση συμπαίκτης για Ελληνορώσων, τα γήπεδα σαββατοκύριακα είναι ελεύθερα. Επίπεδο μεσσαιο και πανω. Βασικά προτείνω μπαλιές στην ευθεία και διαγώνια οποίος ενδιαφέρεται για εξάσκηση στα χτυπήματα εναλλαξ. Ευχαριστώ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άκης Σταύρακας : 25-04-21 στις 00:03

  5. #5
    Ανανέωση αγγελίας.

  6. #6
    Junior Member
    Εγγραφή
    05-03-2021
    Μηνύματα
    1
    καλησπέρα Άκη... ακόμα ενδιαφέρεσαι για εξάσκηση? παίζω χρόνια είμαι σε καλό επίπεδο και με ενδιαφέρει να κρατήσω την επαφή μου στο τένις ...

  7. #7
    Junior Member
    Εγγραφή
    29-12-2018
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    44
    Άκη και οποίος άλλος είναι της γειτονιάς ή επισκέπτεται τα γήπεδα αυτά την Σάββατο απόγευμα και Κυριακή έχω χρόνο . Μένω απέναντι
    6936140180 Αποστόλης

  8. #8
    Junior Member
    Εγγραφή
    13-12-2017
    Μηνύματα
    4
    Καλησπέρα,

    Εννοείτε τα 2 γήπεδα που είναι δίπλα από μια πλατεία- παρκάκι (Γκίκα); Χρειάζεται να κλείσεις Σ/Κ ή όποιος προλάβει;

    Γιάννης

  9. #9
    Ναι αυτά εννοώ. Αρχικά ήταν φρι με την έννοια ότι όποιος προλάβαινε. Πλέον νομίζω πρέπει να κλείσεις αλλά δεν είναι θέμα. Κυριακή σίγουρα θα είναι όποιος προλάβει.

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας