Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Θέμα: Ρακετες Mantis

  1. #1

    Ρακετες Mantis

    Καλημέρα σε όλους!!

    Εχει δοκιμάσει κάποιος η ξέρει κάτι για τις ρακετες Mantis?



    Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. #2
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    .
    Δεν έχω δοκιμάσει, αλλά μερικά specs και η τιμή για καινούργιες ρακέτες (ειδικά στα παλαιότερα μοντέλα) είναι απίστευτα δελεαστική!
    Από specs προσωπικά μου κάνει κλικ η Mantis Pro 310.
    Όσο για τον κ. Πέτρο Μπίρη τα λόγια για τις γνώσεις του είναι περιττά!

  3. #3
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Simplicius Εμφάνιση μηνυμάτων
    .
    Δεν έχω δοκιμάσει, αλλά μερικά specs και η τιμή για καινούργιες ρακέτες (ειδικά στα παλαιότερα μοντέλα) είναι απίστευτα δελεαστική!
    Από specs προσωπικά μου κάνει κλικ η Mantis Pro 310.
    Όσο για τον κ. Πέτρο Μπίρη τα λόγια για τις γνώσεις του είναι περιττά!
    Όντως πολύ δελεαστική η τιμή τους ίσως κάποια στιγμή να δοκιμάσω κάποια.

    Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #4
    Έχω την Mantis 315 Tour 18 X 20 με 95 κεφάλι, 315 γραμμάρια.
    Η Ρακέτα είναι πολύ καλή ποιοτικά πραγματικά και με φανταστικό control στο παιχνίδι. Ειδικά στα βολέ και σε δυνατές μπάλες είναι πάρα πολύ σταθερή.
    Εμένα δυστυχώς δεν με βόλεψε γιατί με κούραζε μετά από λίγη ώρα παιχνιδιού λόγω βάρους (τώρα παίζω με 289 γραμμάρια).
    Αν είσαι Αττική και θες στείλε να βρεθούμε να παίξουμε λίγο να στη δώσω να τη δοκιμάσεις.
    Την έχω πλέξει στο Μπίρη και από τότε είναι άπαικτη. Αν σου κάνει την κρατάς (30 ευρώ τη δίνω σε κατάσταση 10/10 με τη θήκη της).

  5. #5
    Το καλό με τις mantis είναι οτι είναι ρακέτες όπως όλες οι άλλες ρακέτες του κόσμου αλλά δεν χρειάζεται να δώσεις 250 ευρώ για να τις αγοράσεις. Το κακό είναι οτι δεν αναγράφουν στο site σημαντικά specs όπως το swingweight. Το βάρος και η ισορροπία μιας ρακέτες δεν λένε απολύτως τίποτα από μόνα τους. Μια ρακέτα μπορεί να είναι οπισθοβαρής αλλά πολωμένη αρκετά ώστε να έχει πολύ μεγάλο swingweight για ερασιτέχνες.

  6. #6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο constantinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω την Mantis 315 Tour 18 X 20 με 95 κεφάλι, 315 γραμμάρια.
    Η Ρακέτα είναι πολύ καλή ποιοτικά πραγματικά και με φανταστικό control στο παιχνίδι. Ειδικά στα βολέ και σε δυνατές μπάλες είναι πάρα πολύ σταθερή.
    Εμένα δυστυχώς δεν με βόλεψε γιατί με κούραζε μετά από λίγη ώρα παιχνιδιού λόγω βάρους (τώρα παίζω με 289 γραμμάρια).
    Αν είσαι Αττική και θες στείλε να βρεθούμε να παίξουμε λίγο να στη δώσω να τη δοκιμάσεις.
    Την έχω πλέξει στο Μπίρη και από τότε είναι άπαικτη. Αν σου κάνει την κρατάς (30 ευρώ τη δίνω σε κατάσταση 10/10 με τη θήκη της).
    Πολύ ευχαρίστως αλλα δεν είμαι από Αθήνα αν με φέρει ο δρόμος θα με ενδιέφερε να ρίξουμε καμια μπαλιά να την δω!

    Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας