Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10

Θέμα: πλατφορμα/μπαλα ισορροπιασ bosu toolz trainer

  1. #1

    πλατφορμα/μπαλα ισορροπιασ bosu toolz trainer

    Πλατφόρμα/μπάλα ισσοροπίας bosu παραγγελία από Γερμανία μάρκας Toolz, καινούργια 40 ευρω. Ιδανική για ασκήσεις και ενδυνάμωση ποδιών .

    Νάσος
    6944978079
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΝΑΣΟΣ : 01-10-20 στις 16:36

  2. #2
    Ανανέωση και ΝΕΑ ΤΙΜΗ

  3. #3
    ΑΝΑΝΕΩΣΗ
    Πλατφόρμα/μπάλα ισσοροπίας bosu παραγγελία από Γερμανία μάρκας Toolz, καινούργια 60 ευρω. Ιδανική για ασκήσεις και ενδυνάμωση ποδιών .

    Νάσος
    6944978079

  4. #4
    ΑΝΑΝΕΩΣΗ 50ευρω

  5. #5
    ΑΝΑΝΕΩΣΗ!!!!

  6. #6
    Καλημερα. Ξεκινησες με 40 ευρω, εβαλες ανανεωση νεα τιμη στα 60 ευρω και τωρα 50?

  7. #7
    Junior Member Το avatar του χρήστη Haris
    Εγγραφή
    03-10-2017
    Μηνύματα
    262
    Έτσι είναι φίλε μου οι συναλλαγματικές ισοτιμίες στην αγορά πετρελαίου, άτιμες και στριφογυριστρούλες!

  8. #8
    Junior Member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    95
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι είναι φίλε μου οι συναλλαγματικές ισοτιμίες στην αγορά πετρελαίου, άτιμες και στριφογυριστρούλες!
    Αν ψάξετε τις ημερομηνίες επεξεργασίας των μηνυμάτων θα δείτε ότι η ημερομηνία επεξεργασίας του αρχικού μηνύματος είναι πιο πρόσφατη από όλες. Προφανώς όταν έβαλε αρχικά την αγγελία έβαλε την τιμή των 60,00. Ακολούθησε το πρώτο μήνυμα ανανέωσης, το επόμενο με μειωση τιμής 50,00 κλπ και χθές αντί να στείλει νέο μήνυμα με την ανανέωση τιμής στα 40,00 έκανε επεξεργασία στο αρχικό και διόρθωσε εκεί την τιμή με αποτέλεσμα να φαίνεται λάθος η ακολουθία. Μην βιαζόμαστε να κατακρίνουμε τους άλλους τόσο εύκολα, ούτε είναι κανείς τόσο χαζός για να λέει μείωση τιμής και να την ανεβάζει.

  9. #9
    Junior Member Το avatar του χρήστη Haris
    Εγγραφή
    03-10-2017
    Μηνύματα
    262
    Δε νομίζω ότι υπήρξε κριτική Sigmud. Μία επισήμανση έγινε προς βοήθεια και του ίδιου του πωλητή αν τα είχε μπερδέψει και μια χιουμοριστική προσέγγιση ελαφρά τη καρδία!
    Τα σέβη μου και καλά παιχνίδια σε όλους

  10. #10
    Junior Member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    95
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε νομίζω ότι υπήρξε κριτική Sigmud. Μία επισήμανση έγινε προς βοήθεια και του ίδιου του πωλητή αν τα είχε μπερδέψει και μια χιουμοριστική προσέγγιση ελαφρά τη καρδία!
    Τα σέβη μου και καλά παιχνίδια σε όλους
    Δεν αμφισβητώ την καλή διάθεση! Και εγώ καλοπροαίρετα έγραψα νομίζοντας ότι απαντάω και στους 2 (Haris και Rafa4thewin) εξού και ο πληθυντικός, δεν είναι καν δικό μου το θέμα/αγγελία και ζητώ συγγνώμη αν ακούστηκε ως ψυχανάλυση, μου είναι δύσκολο να το κάνω με τόσα λίγα δεδομένα Καλά παιχνίδια και καλές αγοραπωλησίες Gordon Gekko

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας