Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: Βαφή με Stencil

  1. #1

    Βαφή με Stencil

    Καλησπέρα στο φορουμ,
    Θελω να βαψω τo πλεγμα μου με Stencil ομως φοβάμαι μην στις πρωτες 5 ωρες εχει ξεβάψει αρα καταληξουν πεταμένα λεφτά. Εχει κανεις πειραματιστεί με τα προϊόντα αυτά? Επίσης το λογότυπο στο πλαστικο μπορει να χρησιμοποιηθει πολλες φορες η θελει καθε φορά διαφορετικό? Ευχαριστώ!

  2. #2
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy_the_kid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα στο φορουμ,
    Θελω να βαψω τo πλεγμα μου με Stencil ομως φοβάμαι μην στις πρωτες 5 ωρες εχει ξεβάψει αρα καταληξουν πεταμένα λεφτά. Εχει κανεις πειραματιστεί με τα προϊόντα αυτά? Επίσης το λογότυπο στο πλαστικο μπορει να χρησιμοποιηθει πολλες φορες η θελει καθε φορά διαφορετικό? Ευχαριστώ!
    Το πλαστικό είναι για πάντα. Εάν αφήσεις να στεγνώσει καλά 1-2 μέρες δεν θα ξεβάψει γρήγορα. Φυσικά κάποια στιγμή θα ξεβάψει. Αυτοί που βλέπεις στην TV με άψογα στενσιλ, παίζουν 7 games και μετά αλλάζουν ρακέτα...

  3. #3
    Της Wilson το κοκκινο θελω να αγοράσω νομίζω ότι είναι καλής ποιότητας όπως τα περισσότερα προϊόντα της συγκεκριμένης εταιρείας.

  4. #4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy_the_kid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Της Wilson το κοκκινο θελω να αγοράσω νομίζω ότι είναι καλής ποιότητας όπως τα περισσότερα προϊόντα της συγκεκριμένης εταιρείας.
    όπως αλλάζεις overgrip έτσι μπορείς να φρεσκάρεις μία φορά την εβδομάδα το σήμα με την ειδική μπογιά. Η ρακέτα είναι ερωμένη και πρέπει να τη φροντίζεις συχνά...

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας