Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 11

Θέμα: πωλειται wilson blade cv 16x19 l3 ολοκαινουρια

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1

    Wilson πωλειται wilson blade cv 16x19 l3 ολοκαινουρια

    Οτι λεει ο τιτλος με ζελατινα στα 155€
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimidave : 03-03-19 στις 08:52

  2. #2
    Junior Member
    Εγγραφή
    27-08-2018
    Μηνύματα
    72
    Την έχει το lovellracket με 144 ευρώ. Για να χαλαρώσουμε λίγο με τις τιμες.

  3. #3
    + μεταφορικα νομιζω φιλε μου.
    Τα οποια ποσα ειναι ξερεις?

  4. #4
    Junior Member
    Εγγραφή
    18-04-2015
    Μηνύματα
    39
    7.20 λίρες, ένα δεκάρικο δηλαδη
    https://www.lovellrackets.co.uk/payment

  5. #5
    Junior Member
    Εγγραφή
    21-01-2014
    Μηνύματα
    60
    Χωρίς να θέλω να κάνω τον έξυπνο ......
    Νομίζω καλύτερα θα ήταν ένα προσωπικό μήνυμα και όχι δημόσια κατακραυγή !!!
    Θα βοηθούσε περισσότερο .....
    Και επί πλέον δεν θα του χαλούσες την αγγελία.

  6. #6
    Σωστος ο φιλος αλλα δεν πειραζει.
    Ο καθενας πραττει οπως νομιζει...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimidave : 02-03-19 στις 22:26

  7. #7
    Junior Member
    Εγγραφή
    03-08-2017
    Μηνύματα
    126
    Πιστεύω πως το μεγαλύτερο ποσοστό των μελών του forum είναι ψαγμένοι για πολλά γύρο από το υπέροχο αυτό άθλημα, γνωρίζοντας τιμές και όχι μόνο και καταλαβαίνουν πότε κάποιος ''εξυπνος '' , ή κάποιος λιγότερο ψαγμένος πουλάει κάτι ποιο φθηνά από το skrutz και να το θεωρεί ευκαιρία. Βλέποντας τα forum posts βγάζεις επίσης συμπεράσματα για το ιστορικό του καθενός μας μέσα στο forum .Έχω δώσει και έχω πάρει πάρα πολλές ρακέτες μέσω του forum και το κέρδος μου από αυτές τις συναλλαγές δεν ήταν ευρόπουλα, αλλά φιλίες με ανθρώπους που μοιράζομαι μαζί τους το πάθος μου για το άθλημα αυτό . Τι θα πει του χάλασες την αγγελία και ότι θα έπρεπε να του κάνεις παρατήρηση με pm? Πιστεύω πως εδώ είμαστε ένα παρεάκι και ότι δίνουμε ,το δίνουμε σε λογικές τιμές και μας νοιάζει περισσότερο να ευχαριστηθεί ο άλλος αυτό που θα του δώσουμε και όχι ότι ξεφορτωθήκαμε σε καλή τιμή μια ρακέτα. Εγώ προτείνω όταν κάποιος βρίσκει υπερβολική μια τιμή για κάτι που βγάζει κάποιος προς πώληση να σχολιάζει παραθέτοντας κάποιο link για να δικαιολογεί τα λεγόμενα του . Έτσι θα αποκλείσουμε ή θα αποβάλουμε από το forum τα ‘’έξυπνα ‘’ μέλη.

  8. #8
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ksotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστεύω πως το μεγαλύτερο ποσοστό των μελών του forum είναι ψαγμένοι για πολλά γύρο από το υπέροχο αυτό άθλημα, γνωρίζοντας τιμές και όχι μόνο και καταλαβαίνουν πότε κάποιος ''εξυπνος '' , ή κάποιος λιγότερο ψαγμένος πουλάει κάτι ποιο φθηνά από το skrutz και να το θεωρεί ευκαιρία. Βλέποντας τα forum posts βγάζεις επίσης συμπεράσματα για το ιστορικό του καθενός μας μέσα στο forum .Έχω δώσει και έχω πάρει πάρα πολλές ρακέτες μέσω του forum και το κέρδος μου από αυτές τις συναλλαγές δεν ήταν ευρόπουλα, αλλά φιλίες με ανθρώπους που μοιράζομαι μαζί τους το πάθος μου για το άθλημα αυτό . Τι θα πει του χάλασες την αγγελία και ότι θα έπρεπε να του κάνεις παρατήρηση με pm? Πιστεύω πως εδώ είμαστε ένα παρεάκι και ότι δίνουμε ,το δίνουμε σε λογικές τιμές και μας νοιάζει περισσότερο να ευχαριστηθεί ο άλλος αυτό που θα του δώσουμε και όχι ότι ξεφορτωθήκαμε σε καλή τιμή μια ρακέτα. Εγώ προτείνω όταν κάποιος βρίσκει υπερβολική μια τιμή για κάτι που βγάζει κάποιος προς πώληση να σχολιάζει παραθέτοντας κάποιο link για να δικαιολογεί τα λεγόμενα του . Έτσι θα αποκλείσουμε ή θα αποβάλουμε από το forum τα ‘’έξυπνα ‘’ μέλη.
    Καλα ρε παιδια μην τσακωθειτε κιολας.
    Μια ρακετα πουλαμε την οποια αγορασαμε 220 ευρω. Δεν μομιζω να εβαλα και τοσο υπερβολικη τιμη.
    Το αν ενα site την εχει προσφορα δεν γινεται να το ξερουμε ολοι.
    ΤΣ νομιζω υπερβαλεις λιγο φιλε μου για τη συγκεκριμενη αγγελια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimidave : 03-03-19 στις 12:29

  9. #9
    Η ρακετα πουλιεται στα 155 ευρω στην τιμη του παραπανω site.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimidave : 03-03-19 στις 08:53

  10. #10
    Ακομα διαθεσιμη στα 150 ευρω

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας