Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Θέμα: Συμπαικτης Πατρα

  1. #1

    Συμπαικτης Πατρα

    καλησπερα!
    Eνδιαφερομαι για συμπαικτη στην πατρα. κανω προπονησεις 3-4 χρονια και ειμαι μετριου επιπεδου θα ελεγα. δεν εχω προβλημα για το επιπεδο του συμπαικτη!
    οποιος ενδιαφερεται ας στειλει πμ ή ας απαντησει στο θεμα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Agrafas : 18-02-19 στις 20:34

  2. #2
    Που παιζεις φιλε?Εγω παιζω στο Γυμναστηριο του πανεπιστημιου.

  3. #3
    Στο πανεπιστημιακο γυμναστηριο ειχα παει περσυ και μας ειπε ο φυλακας οτι για να παιξει καποιος εκει πρεπει να ειναι φοιτητης ή εργαζομενος του πανεπιστημιου (αν δεν κανω λαθος) ωστε να παιξει δωρεαν.
    Μας ειπε οτι για ατομα που δεν ανηκουν στις παραπανω κατηγοριες πρεπει να πληρωσει κανεις ετησια συνδρομη 50 ευρω.
    Δεν γνωριζω αν απο περσυ εχει αλλαξει κατι σε αυτο. Προσωπικα δεν θα ειχα προβλημα να τα δωσω τα συγκεκριμενα χρηματα αρκει να βρω ομως ατομα να πηγαινουμε να παιζουμε συχνα, τοτε συμφερει και οικονομικα σε σχεση με τους ομιλους τεννις της Πατρας.

  4. #4
    Η συνδρομή για τους μη έχοντες σχέση με το πανεπιστήμιο είναι 100 ευρώ το χρόνο και 50 για το εξάμηνο που ξεκινάει τωρα.Σου στέλνω το κινητό μου.

  5. #5
    Η αγγελια εξακολουθει να ισχυει και οχι μονο για εμενα αναγκαστικα. Οσο περισσοτεροι κατοικοι Πατρων που ενδιαφερομαστε για να παιξουμε τεννις μαζευτουμε, τοσο το καλυτερο.

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας