Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: Babolat aero 2019

  1. #1
    Junior Member
    Εγγραφή
    13-12-2018
    Μηνύματα
    192

    Babolat Babolat aero 2019

    Kalispera kai kali xronia na exoume xwris traumatismous!
    Exei dokimasei kaneis kapoio plegma gia tin kainourgia aero kai na einai euxaristimenos?

  2. #2
    καλησπερα φιλε μου!! Εχω την προηγουμενη aero και το πλεγμα που Βαζω ειναι rpm blast 1.25 η 1.30.Ειναι πολυ καλο και αν παιζεις με σπιν θα το ευχαριστηθεις.Μετα μπορεις να δοκιμασεις luxicon αλλα ειναι για μυωδεις που λεμε ειναι Muscle,και σχετικα ειναι και ποιο ακριβο απο babolat.Eχει και yonex poly tour η και dunlop Μετα.Απλα πρεπει να δεις το στυλ παιχνιδιου σου και το πλεγμα απο καποιον ειδικο και θα σου πει τη θα βαλεις.Αυτα απο εμενα.Καλα παιχνιδια απο εμενα και χωρις τραυματισμους.Και το βασικοτερο μια συμβουλη καλο ζεσταμα πριν απο αγωνα και προπονηση.Εγω την πατησα ασχημα!! Καλη συνεχεια.

  3. #3
    καλημέρα! εχω παραγγείλει το rough....θα καταλάβω την διαφορά?ευχαριστώ.

  4. #4
    Banned
    Εγγραφή
    20-04-2018
    Μηνύματα
    21
    Δοκίμασε ένα συνδυασμό 1,25 - 1,23 στα mains κ ένα 1,20 στα cross με ένα κιλό λιγότερο από ότι πλέκεις τα mains. Πολύ καλά έχουν δουλέψει για μένα τα ζευγάρια mains - crosses MSV Focus Hex 1,23 - Kirschbaum Max Power Rough 1,20 και Yonex Poly Tour Pro Κίτρινο 1,25 - Yonex Poly Tour Pro Λαχανί 1,20. Και τα δύο πλεγμένα 55-53 lbs

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας