Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: Custom Angell TC 95 v2 63RA, κατάσταση καινούριας!

  1. #1

    Angell TC 95 v2 63RA, κατάσταση καινούριας!

    Καλησπέρα σας!

    Πωλείται η custom ρακέτα Angell TC 95 v2, σε ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ κατάσταση, με τα εξής χαρακτηριστικά:

    Βάρος: 310gr
    Balance: 315mm
    Swingweight: 323
    Πλέξη: 16x19
    Λαβή: L4 αυτή τη στιγμή, θα δοθεί όμως δώρο και παλέττα L3 (αλλάζει πολύ εύκολα)
    Stiffness: 63RA (μετρημένο χωρίς λαβή και πλέγμα, οπότε ουσιαστικά γύρω στο 57RA, γι αυτό το λόγο θεωρείται και μία από τις πιο φιλικές ρακέτες για το χέρι)
    Πλέγμα: Φρεσκοπλεγμένη με το εξαιρετικό Babolat Origin
    Foam Filled

    Για όσους γνωρίζουν τις Angell, νομίζω δε χρειάζονται περισσότερες συστάσεις. Μία μοναδική custom ρακέτα, πολύ μπροστά ποιοτικά από τον ανταγωνισμό. Είναι παιγμένη max 3 ώρες, σε κατάσταση ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ!

    Δίνεται στην τιμή των 130 ευρώ + έξοδα αποστολής (η αγορά της ρακέτας απευθείας από το site του Paul Angell κοστίζει 200 ευρώ με τα μεταφορικά, 15 η extra παλέττα και 30 το πλέξιμο με το Babolat Origin το οποίο είναι και ολόφρεσκο, για το λόγο αυτό η τιμή είναι τελική και αδιαπραγμάτευτη). Αποστέλλω πανελλαδικά με αντικαταβολή!

    Έχω αρκετά reviews που πιστοποιούν την εγκυρότητά μου! Επικοινωνία με προσωπικό μήνυμα, ή στο 6988641280.

    Ευχαριστώ!

    Συνημμένο Αρχείο 6528Συνημμένο Αρχείο 6527Συνημμένο Αρχείο 6526Συνημμένο Αρχείο 6524Συνημμένο Αρχείο 6525
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη omrtpsycho : 13-09-18 στις 23:27

  2. #2
    Ανανεωση! Μεταφορικα και αντικαταβολη δικα μου!

  3. #3
    Πουλήθηκε, παρακαλώ να κλείσει το θέμα!

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας