Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: Babolat pure drive 2015 πωληση

  1. #1

    Babolat Babolat pure drive 2015 πωληση

    μερα.χρησιμοποιημενη 2-3 φορες, αρκετες για να δω οτι δεν μου παει 15 χρονια χομπιστας στο χωρο.κατα τ αλλα σχεδον αθικτη ,αλλωστε φαινεται στις φωτο,GRIP 3,πλεγμενη απο δικη μου κουλουρα με το απιθανο συνδυασμο της καταπληκτικης BABOLAT RPM BLAST ROUGH 1.25 ,χορδη με σπουδαια δυναμη,φοβερο σπιν,αλλα και γλυκια στην επαφη.23.5 kg/22.5 kg,μονο η χορδη με το πλεξιμο παει 20 ευρω.την δινω σε συνδυασμο με την ομορφη θηκη που μου εδωσαν για την pure aero collection rolland garros,φαινεται στη φωτο και το λογοτυπο.μαζι στα 90 ευρω ,χωρια μονο η ρακετα 80 ευρω.

    αλεξανδρος αφηνετε εδω μηνυμα η' στο προσωπικο.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alex Akrivos : 01-08-18 στις 16:50

  2. #2
    ανανεωση αγγελιας

  3. #3
    οποιος ενδιαφερεται και για ανταλλαγη πειτε μου.ενδιαφερομαι για γυρω 300 γρ 100 σταρες.

  4. #4
    βλεπω μια ιδια ρακετα με διαφορετικα cosmetics σπρωχνονται ολοι.τοσο ρολο παιζουν για σας τα χρωματα?και δινω και θηκουλα μπομπα . τσ,τσ

  5. #5
    ανανεωση αγγελιας

  6. #6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alex Akrivos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ανανεωση αγγελιας
    Καλησπέρα.λοιπον παιδιά όταν λέμε χρησιμοποιημένη σημαίνει ναι μεν σε καλή κατάσταση αλλά ΟΧΙ καινούργια.γιατι μερικοι εδω μέσα δεν ξέρουν κινέζικα.ουτε ανάγκη τα 90 έχω τόσο πολύ ευτυχως το κάνω να μην μείνει απαιχτη για να παίξει και κάποιος που την θέλει.αντε μπράβο τα παιδάκια.

    Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  7. #7
    Η ρακέτα πουλήθηκε ευχαριστώ.

    Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας