Σελίδα 2 από 13 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 122

Θέμα: Stefanos Tsitsipas

  1. #11
    Junior Member Το avatar του χρήστη captain
    Εγγραφή
    20-09-2015
    Περιοχή
    Ioannina
    Μηνύματα
    223
    πάει ο Τιεμ ...
    πάει και ο Νόλε...

  2. #12
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο captain Εμφάνιση μηνυμάτων
    πάει ο Τιεμ ...
    πάει και ο Νόλε...
    Ο τιεμ πάει γενικότερα. Περίμενα περισσότερα από αυτόν αλλά τελικά θα παραμείνει ένας καλός χωματας. Τεράστια η νίκη επι του νολε. Βέβαια για να τα λέμε όλα κατέβηκε χωρίς βαιντα και δεν σκίστηκε για να κερδίσει. Θεωρώ ότι ο στόχος του παραμένει το US open. Όπως δεν θα εκπλαγώ αν χάσει και ο ναδαλ όπως έχασε πέρσι από τον shapovalov.

  3. #13
    ο νολε πιστευω επαιξε με καποια σεβαστη ταχυτητα και αν επιανε καλα.αλλωστε επαιξε καπακι διπλα' με τον αντερσον εναντιον μαχου και ερμπερτ πολυ δυνατο διδυμο,και τους κερδισαν.στα μονα ειχε μετα τον ζβερεφ ειχε και νανταλ για συνεχεια ..εγω τον ειδα να εχει ρυθμο προθερμανσης.πιστευω οτι καπου χαρηκε που εχασε ειδικα απο τον στεφανο.εχουν κανει προπονησεις μαζι φαινεται τον συμπαθει πολυ.αλλα οχι οτι το αφησε το παιχνιδι.απλα δεν πηγε για κυπελλο στο τοροντο.στο σινσινατι δηλωνει οτι δεν τοχει παρει ποτε κλπ. να δουμε τις διαθεσεις του σε λιγες ημερες.οσο για τον στεφανο ολο και ανεβαινει.στο πρωτο σετ τον ψαρωσε ο ζβερεφ στη ουασιγκτον.να δουμε τωρα.πιστευω ο τσιπ θα ξεκινησει ζεματισμενος απο τον πρωτο ποντο.πλακα πλακα σιγα σιγα εχει πραγματα να αποδειξει.ολοι μιλανε γι αυτον μετα την νικη του με τον νολε.αλλα οκ εχει δρομο μπροστα του.

  4. #14
    Junior Member Το avatar του χρήστη captain
    Εγγραφή
    20-09-2015
    Περιοχή
    Ioannina
    Μηνύματα
    223
    Zverev down ...

  5. #15
    Junior Member Το avatar του χρήστη captain
    Εγγραφή
    20-09-2015
    Περιοχή
    Ioannina
    Μηνύματα
    223
    Anderson down ... one to go ...

  6. #16

  7. #17
    Rafa up...!

  8. #18
    Junior Member Το avatar του χρήστη captain
    Εγγραφή
    20-09-2015
    Περιοχή
    Ioannina
    Μηνύματα
    223
    Ναι RAFA up !

    Και ο Στέφανος Νο 15 στα 20 του!

    Οσο και να είμαι Ναδαλικός ήθελα να χάσει !
    Τώρα να του αναγνωρίσω (του Ναδαλ) ότι υπήρξε ΚΥΡΙΟΣ και δεν κατάπιε τον "μικρό".
    Ο Στέφανος απ'ο την άλλη μπορούσε να τον πιέσει, να τον τρέξει, να τον φέρει σε πολύ δύσκολη θέση, ΑΛΛΑ δεν ήταν όσο απαιτούνταν συνεπής με το θέλω του (νίκη) για να το επιβάλει. Βέβαια μην ξεχνάμε ότι έπαιζε με τον Ναδαλ.

  9. #19

    Stefanos Tsitsipas

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο captain Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι RAFA up !

    Και ο Στέφανος Νο 15 στα 20 του!

    Οσο και να είμαι Ναδαλικός ήθελα να χάσει !
    Τώρα να του αναγνωρίσω (του Ναδαλ) ότι υπήρξε ΚΥΡΙΟΣ και δεν κατάπιε τον "μικρό".
    Ο Στέφανος απ'ο την άλλη μπορούσε να τον πιέσει, να τον τρέξει, να τον φέρει σε πολύ δύσκολη θέση, ΑΛΛΑ δεν ήταν όσο απαιτούνταν συνεπής με το θέλω του (νίκη) για να το επιβάλει. Βέβαια μην ξεχνάμε ότι έπαιζε με τον Ναδαλ.
    Ο ναδαλ δεν είναι άμυαλος Άντερσεν να σπάει όλα τα μπαλάκια δίχως αύριο ούτε cry baby σαν τον σβερεφ να του φταίνε όλα εκτός του εαυτού του. Ο ναδαλ βρέξει χιονίσει θα παίξει το ίδιο μυαλομενα και σοβαρά .....εξωπραγματικές άμυνες, κράτημα μπαλας και όταν έβρισκε ευκαιρία τελείωνε τον πόντο χωρίς πολλά πολλά ενώ σε αντίθεση ο Στεφανος έκανε φιλε. Δεν είναι εύκολο να λυγίσεις αυτό τον αθλητή...προσωπικά θεωρώ ότι μόνο ο νολε έχει μπει στο μυαλό του όλα αυτά τα χρόνια. Όπως και να χει νομίζω ο στεφανος ξέμεινε από δυνάμεις και αυτό φάνηκε στο πνευματικό κομμάτι... δεν είχε την υπομονή να κρατήσει μπάλα και πούλησε αρκετούς πόντους. Πολλά αβίαστα λάθη που σε προηγούμενα παιχνίδια δεν έκανε. Όχι ότι θα κέρδιζε αν ήταν ξεκούραστος αλλά θεωρώ θα το πάλευε περισσότερο. Το μέλλον του ανήκει....η επόμενη χρόνια που θα υπερασπίζεσαι πόντους θα μας δείξει από τι είναι φτιαγμένος.

    Το μόνο αρνητικό μέσα σε αυτή την επιτυχία είναι οι Ελληναράδες στις κερκίδες και οι αλεξιπτωτιστές παντός είδους που απείχαν τόσα χρόνια και δεν ήξεραν τι χρωμα έχει το μπαλάκι του τεννις. Να προσθέσω μέσα σε όλα αυτά και τους διάφορους χορηγούς στη χώρα μας που όταν κάποτε ο πατέρας του Στέφανου πήγαινε και ζήταγε πλέγματα/ρακέτες, έτρωγε πόρτα.......δεν μας αξίζει ο Στεφανος!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DJTaurus : 13-08-18 στις 20:11

  10. #20
    Junior Member Το avatar του χρήστη captain
    Εγγραφή
    20-09-2015
    Περιοχή
    Ioannina
    Μηνύματα
    223
    Διαφορετικές (και περισσότερες) λέξεις αλλά ίδιο νόημα.

    Στο μόνο που διαφοροποιούμαι Dj από την τοποθέτηση σου, είναι στο ότι οι εταιρίες δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα.
    ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ ότι για να δώσουν πρέπει να είναι ΣΙΓΟΥΡΕΣ ότι θα πάρουν πολλαπλάσια.

    Όπως και αργότερα που ο Στέφανος θα "πουλάει", θα είναι επιλεκτικός με τους χορηγούς του (με σημαντικό κριτήριο στην επιλογή του το ύψος του συμβολαίου).
    Μη ξεχνάς ότι έτσι (με τον ίδιο τρόπο) πριν πολλά χρόνια, οι προπονητές ή οι μάνατζερ πολλών αθλητών της δεκάδας παρακαλούσαν αντίστοιχα.
    Α! Να μην ξεχάσω την Halep που στο ΑΟ δεν είχε χορηγό...

    Για τους χαβαλέδες δεν έχω να σχολιάσω, αλλά θα σου πω να τους αντιμετωπίζεις όπως και εγώ με στοργή και κατανόηση.

    Τέλος μας αξίζουν περισσότερα.

Σελίδα 2 από 13 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας