Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Θέμα: Πόνος στη μέση

  1. #1
    Junior Member
    Εγγραφή
    24-05-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    96

    Πόνος στη μέση

    Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση σχετικά με τον πόνο στη μέση τον οποίο έχουν οι πιο πολλοί που ασχολούνται με το άθλημα. Ξέρετε τι εννοώ αυτή τη μόνιμη κούραση που νιώθουμε όλοι εμείς. Ας μας πει κάποιος κάποιο τρόπο αντιμετωπισης . Για αρχή σκέφτομαι να βάλω μία ζώνη έχετε να προτείνετε κάτι σχετικά πριν αρχίσουμε τα αντιφλεγμονώδη...

  2. #2
    Κοιλιακοί - Κολύμπι - Θερμοφόρα ηλεκτρική - Ξεκούραση - Voltaren retard 75 !!!!!!!

  3. #3
    Κοιλιακούς και πάλι κοιλιακούς. Έπειτα, διατάσεις οπισθίων μηριαιων ΚΑΘΙΣΤΌΣ (δικέφαλος ποδιού) με σκοπό στην διάταση- χαλάρωση ραχιαιων.

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #4
    Junior Member
    Εγγραφή
    24-05-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    96
    Παιδιά κάνω γιογκα 3 χρόνια οπότε διατάσεις δεδομένες . Παρήγγειλα σήμερα ζώνη να τη φοράω όταν παιζω μαζί με θερμαντική.. Διαβάζω επισης ότι ο πόνος στη μέση ευθύνεται για τον πόνο στους μηρούς υσχιο γόνατο. Θέλω να μην προκύψει κάτι χειρότερο και αναγκαστώ να παρατήσω το αγαπημένο μου άθλημα που παίζω εδώ και 10χρονια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitriseas : 15-05-18 στις 18:34

  5. #5
    Junior Member Το avatar του χρήστη captain
    Εγγραφή
    20-09-2015
    Περιοχή
    Ioannina
    Μηνύματα
    223
    .............................
    1. O πόνος είναι φίλος...δειχνει ότι είσαι ζωντανός...και ας κανεις γιοκγα......
    2. ο πόνος γίνεται κολλητός σου ... όσο μεγαλώνεις... και ας κανεις γιογκα....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη captain : 15-05-18 στις 20:02

  6. #6
    Επίσης βάλε στο πρόγραμμα μια μαγνητική/αξονική να δεις την κατάσταση της σπονδυλικής σου στηλης.

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  7. #7
    Ενδυνάμωση κορμού μόλις σε αφήσει ο πόνος. Προλαμβάνει τα πάντα.

  8. #8
    Junior Member
    Εγγραφή
    24-05-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    96
    Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις πληροφορίες έχω να συμπληρώσω ότι βοηθάει πάρα πολύ και το θερμαινόμενο υπόστρωμα έβαλα χθες το βράδυ για μισή ώρα στο τέρμα και σήμερα πετάω εκτός από τη μέση δεν πονάνε ούτε και τα πόδια τα οποία είναι αλληλένδετα με τη μέση

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας