Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10

Θέμα: ΣΥΜΠΑΙΚΤΗΣ Η ΣΥΜΠΑΙΚΤΡΙΑ

  1. #1

    Smile ΣΥΜΠΑΙΚΤΗΣ Η ΣΥΜΠΑΙΚΤΡΙΑ

    Καλησπέρα σε όλους,

    αναζητούνται συμπαίκτες ή συμπαίκτριες τουλάχιστον μετρίου επιπέδου (δηλαδή να μπορούμε να αλλάξουμε καμμιά δεκαριά μπαλιές και να 'χει και σερβίς, εε..)

    έπαιζα full στα 20 - τα παράτησα - και τώρα στα -σαράντα ξαναγουστάρω!

    Ωράριο: από 16:00 ώς βράδυ
    Μέρες: σχεδόν καθημερινά
    Περιοχές: Πειραιά, Ν. Σμύρνη, Μοσχάτο, Καλλιθέα, ή στην τελική αν είστε και παιχταράς/ού έρχομαι + μακρύτερα)))

  2. #2
    Καλησπέρα Σωτήρη,
    Παίζω 4 χρόνια, είμαστε κοντά ηλικιακά και προσπαθώ πάντα για το καλύτερο.
    Συνήθως παίζω Χαιδάρι, Μέγαρα και Ελευσίνα αλλά αυτό μπορούμε να το διαπραγματευτούμε...
    Στείλε μου mail chriskapsio@yahoo.gr

  3. #3
    Γεια σου φιλε, μενω παγκρατι, ειμαι 41 ετων και στην ιδια φαση με σενα. Επαιζα μικρος και μετα, λογω δουλειας, τα παρατησα, εαν θες στειλε στο terino22@hotmail.com Δεν εχω προβλημα περιοχης, αμαξι υπάρχει, και καλη διαθεση. Ευχαριστω

  4. #4
    Καλησπέρα Σωτήρη,
    Μένω Νέο Φάληρο(με εξυπηρετούν όλες οι περιοχές που αναφέρεις), 24ετών, έπαιζα τέννις για 1 χρόνο μέχρι τα 19 και άρχισα πάλι τα τελευταία 2χρόνια σε ατομικό επίπεδο. Εάν ψάχνεις ακόμα για συμπαίκτη, στείλε μου στο steve_lif@hotmail.com.

  5. #5
    Καλησπερα παιδια.Μενω Ανω ιλισια ειμαι 45 χρονων,παιζω τεννις 4 χρονια, αλλα στην Ελλαδιτσα μας τους συμπαιχτες τους ψαχνεις με τα κυαλια.Μπορω καποιες μερες πρωινα και αλλες απογευματα μετα τις 20.00 λογω παιδιων.το email mou ειναι psomiadisn@yahoo.gr.

  6. #6
    Γεια χαρα, μενω Ν.Σμυρνη. μπορουμε να παιξουμε σε κοντινα γηπεδα. αν εδιαφερεσε στειλε μηνυμα thanks!

  7. #7
    Καλησπέρα ,

    Αν έχεις χρόνο για tennis τηλεφώνησε μου,

    Νικόλας
    Nikolas6996988888@gmail.com
    6998.698.698

  8. #8
    παίζω 4 μήνες μένω Γαλάτσι είμαι 47 ετών.
    ψάχνω συμπαίκτη/τρια αν θέλεις στείλε μου email-epapaioannou@edoeap.gr

  9. #9
    Junior Member
    Εγγραφή
    30-07-2013
    Μηνύματα
    4
    Καλησπέρα και από εμένα,

    Μένω στο κέντρο και με ενδιαφέρουν όλες οι περιοχές οι όποιες αναφέρεις. Αν θέλεις επικοινώνησε μαζί μου στο zoe_zamb@hotmail.com

    Ευχαριστώ.

  10. #10
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΑΖΗΤΩ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΙΜΑΙ 46 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΣΤΟ 6933388816 ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας