Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: Ζητείται: Yonex DR98+ (plus , 27.5in)

  1. #1

    Yonex Ζητείται: Yonex DR98+ (plus , 27.5in)

    Καλημέρα, ζητείται η extended(plus) έκδοση της DR98 (27.5in μήκος). Γνωρίζω ότι η ρακέτα δεν είναι διαθέσιμη στην Ευρώπη και μπορεί κάποιος να την αγοράσει προς το παρόν μόνο από το αμερικάνικο TW. Σε περίπτωση που κάποιος την έχει προμηθευτεί και νιώθει ότι "δεν του κάνει" ας επικοινωνήσει μαζί μου για να την αγοράσω από αυτόν.

  2. #2
    Junior Member
    Εγγραφή
    04-09-2017
    Μηνύματα
    130
    Καλημέρα φίλε. Απλά πληροφοριακά, επειδή κι εγώ το είχα ψάξει για τη συγκεκριμένη ρακέτα, στο φόρουμ του TW, είχα δει μια ανάρτηση από staff member που έλεγε πως πιθανότατα μέσα στο τελευταίο τρίμηνο του 2017 θα φέρουν κάποιες extended dr98 και dr100 και στο ευρωπαϊκό κατάστημα.

  3. #3
    Σε ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση. Η αλήθεια είναι ότι γνωρίζω την σχετική αναφορά αλλά δεν υπήρχε η βεβαιότητα ότι στην new collection που αναμένουν στο TW Europe (μάλλον κατά τα μέσα Γενάρη) θα ήταν μέσα και η συγκεκριμένη ρακέτα. Το θέμα είναι ότι είμαι fan των extended ρακετών (μέχρι πρόσφατα έπαιζα με την babolat aero pro drive plus) αλλά άλλαξα λόγω της φοβερής αίσθησης που έχει η DR98. Μήπως αν ενδιαφέρονται αρκετά ακόμα άτομα για την DR98+ να κάναμε καμμιά κρούση σε έλληνα έμπορο (πχ e-tennis) να έφερνε αυτός ομαδικά τη ρακέτα αναλαμβάνοντας όλα τα γραφειοκρατικά μπερδέματα (εκτελωνισμοί κ.λ.π)?

  4. #4
    Junior Member
    Εγγραφή
    02-04-2015
    Μηνύματα
    149
    https://m.ebay.com/itm/Yonex-Ezone-D...d=591092769523

    Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  5. #5
    Junior Member
    Εγγραφή
    02-04-2015
    Μηνύματα
    149
    Τσεκαρε το, τη στελνει και Ελλαδα απ ότι καταλαβα

    Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  6. #6
    φίλε μου και αυτός από αμερική στέλνει οπότε δεν υπάρχει κάποιος λόγος να επιλέξει κάποιος αυτόν και όχι κατευθείαν το tw. το θέμα είναι να βρεθεί έμπορος από την ευρώπη.

  7. #7
    Junior Member
    Εγγραφή
    02-04-2015
    Μηνύματα
    149
    Ιδανικα ναι αλλιως περιπου 200¤ με μεταφορικά απο Αμερική

    Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας