Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: Babolat pure drive 2015 (πωληση εκ νεου)

  1. #1

    Babolat Babolat pure drive 2015 (πωληση εκ νεου)

    ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΡΑΚΕΤΑ BABOLAT PURE DRIVE 2015 300 gr (L3) ME TH ΘHKH THΣ. ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΗ KAINOYΡIA 150 ΕΥΡΩ ΑΠΟ TENNISPOINT NOEΜΒΡΙΟ 2016 , ΕΙΧΕ ΠΛΕΧΤΕΙ ΜΕ HEAD LYNX (KITΡΙΝΟ 1,30) ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2017 ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΛΕΧΤΗΚΕ ΜΕ ΙΔΙΟ ΠΛΕΓΜΑ ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2017 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ. (EXEI ΣΗΜΑΔΑΚΙΑ ΣΤΟ FRAME (εκανα το λαθος κ τη δανεισα για παιχνιδι ). TIMH:90 ΕΥΡΩ ΤΗΛ: 6943489356 (ΓΙΩΡΓΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ)
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    • Τύπος Αρχείου: jpg 1.jpg (87,6 KB, 135 εμφανίσεις)
    • Τύπος Αρχείου: jpg 2.jpg (87,5 KB, 113 εμφανίσεις)
    • Τύπος Αρχείου: jpg 3.jpg (86,5 KB, 113 εμφανίσεις)
    • Τύπος Αρχείου: jpg 4.jpg (87,3 KB, 108 εμφανίσεις)
    • Τύπος Αρχείου: jpg 5.jpg (88,0 KB, 98 εμφανίσεις)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη geogeram : 31-07-17 στις 00:13

  2. #2
    Junior Member
    Εγγραφή
    03-08-2017
    Μηνύματα
    126
    Καλησπερα,50 δίνω για να την αγοράσω ,παραπάνω δε μπορώ, ευχαριστώ.

  3. #3
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ksotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα,50 δίνω για να την αγοράσω ,παραπάνω δε μπορώ, ευχαριστώ.

    ευχαριστω κ γω που απαντησες φιλε μου μεχρι 90 ναι αλλα οχι τοσο κατω βλεπεις οτι κ ebay εχει ακομη υψηλη τιμη...

  4. #4
    Junior Member
    Εγγραφή
    09-08-2017
    Περιοχή
    sitia crete
    Μηνύματα
    5
    καλημερα 70 αν θελεις με μεταφορικα και αντικαταβολη δικα μου γιατι μενω κρητη , ευχαριστω

  5. #5
    Δεν γνωριζω τον αθρωπο που ανερτησε την αγγελια αλλα η ρακετα φαινεται σχεδον καινουργια. 50 ευρω??? Ειναι απο τις ρακετες με τις περισσοτερες πωλησεις παγκοσμιως

  6. #6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο floulos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γνωριζω τον αθρωπο που ανερτησε την αγγελια αλλα η ρακετα φαινεται σχεδον καινουργια. 50 ευρω??? Ειναι απο τις ρακετες με τις περισσοτερες πωλησεις παγκοσμιως

    καλημερα ευχαριστω ολους για τις απαντησεις Οντως ειναι απο τις πολυ ωραιες ρακετες .απλα δεν ταιριαζει στο παιχνιδι μου κ την εχω αποσυρει .δεν προλαβε να ζεσταθει...Νομιζω 95 αντε 90 δεν την βρισκεις πουθενα...σημαδακια εχει αλλα αδιαφορα κ αυτο γιατι εκανα το λαθος κ τη δανεισα για παιχνιδι...

  7. #7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geogeram Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα ευχαριστω ολους για τις απαντησεις Οντως ειναι απο τις πολυ ωραιες ρακετες .απλα δεν ταιριαζει στο παιχνιδι μου κ την εχω αποσυρει .δεν προλαβε να ζεσταθει...Νομιζω 95 αντε 90 δεν την βρισκεις πουθενα...σημαδακια εχει αλλα αδιαφορα κ αυτο γιατι εκανα το λαθος κ τη δανεισα για παιχνιδι...


    Ευχαριστω για τη φιλοξενια κ το ενδιαφερον .Η ρακετα πουληθηκε.

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας