Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 13 από 13

Θέμα: Γνώμες για ρακέτα 27,5 ιντσών

  1. #11
    Junior Member Το avatar του χρήστη seftelos81
    Εγγραφή
    08-05-2017
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    44
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Simplicius Εμφάνιση μηνυμάτων
    Seft, πάντως αυτό το ότι καπου άκουσες ότι παίζω με ultra 100 να το πάρεις πίσω εάν θέλεις να σου ξαναμιλήσω... Τι με πέρασες; Κανέναν άσχετο; Κανέναν τυχαίο;

    Στάλθηκε από το Lenovo A2010-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Χαχαχα μάλλον δε θα είδα καλά... Ας πούμε ότι εννοούσα ότι είσαι ultra παιχταράς!

  2. #12
    Σεφτ, εγω χρησιμοποιουσα την longbody, την εχω ακομα για να ειμαι ειλικρινης. Για την εποχη της ηταν οντως φοβερη! Γενικα οι πιο μακρυες ρακετες θα σου δωσουν περισσοτερη δυναμη αλλα θα χασεις ελεγχο κ θα την νιωσεις πιο βαρια. Χαρακτηριστικα τα οποια εχουν καταφερει οι εταιριες να προσφερουν με αλλους τροπους. Φαντασου μια πορτα, αλλιως να την σπρωξεις απο την μεση, αλλιως απο την ακρη. Φυσικα το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να δοκιμασεις

  3. #13
    Junior Member Το avatar του χρήστη seftelos81
    Εγγραφή
    08-05-2017
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    44
    Thanks για την κατάθεση της γνώμης σου floulos. Εν τέλει πήρα κανονικού μεγέθους ρακέτα γιατί δεν υπήρχε διαθεσιμότητα στο grip που ήθελα την ezone dr 98+ και πήγαινε από αναβολή σε αναβολή η έλευσή της οπότε δεν μπορούσα να περιμένω άλλο! Δεν το αποκλείω όμως να δοκιμάσω κάποια στιγμή γιατί θα με φάει η περιέργεια... Αρχές του νέου έτους ίσως φέρει τη συγκεκριμένη ρακέτα το ευρωπαϊκό TW κάνοντας ευκολότερη και... φθηνότερη την αγορά της για όποιον ενδιαφέρεται.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας