Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 11

Θέμα: Απελπισμένος αναζητητής αντιπάλου!

  1. #1

    Απελπισμένος αναζητητής αντιπάλου!

    παιδιά, παίζω εδώ και 2 χρόνια τένις (2, 3 φορές τη βδομάδα), το αγαπώ πολύ, χωρίς βεβαίως να έχω φτάσει σε ιδιαίτερα καλά επίπεδα! ο φίλος που παίζω, τώρα τελευταία μου κάνει νερά (με έχει νικήσει 2 φορές τον τελευταίο χρόνο, ίσως γι'αυτό ) και θέλω να παίζω πιο συχνά, από όσο μπορεί αυτός.

    ψάχνω αντίπαλο-η που να βρίσκεται στη σαλόνικα, και να έχει όρεξη για σχετικά συχνά ματς!

    ευελπιστώ να βρεθεί κάποιος που να απαντήσει!! γειά χαρά!

    πολύ απελπισμένος σας λέω

  2. #2
    Επίσης αν κάποιος από εσάς γνωρίζει κάποιο φίλο του που να ενδιαφέρεται , παρακαλώ να τον φέρετε σε επικοινωνία μαζί μ!

  3. #3
    Junior Member
    Εγγραφή
    01-05-2010
    Μηνύματα
    158
    δες τα μηνυματα σου.

  4. #4
    paeei ton xasame ton niko :/

  5. #5
    Junior Member
    Εγγραφή
    01-05-2010
    Μηνύματα
    158
    comfis, exeis minima.

  6. #6
    Παιδιά αν όχι και τόσο καλός ενδιαφέρομαι κι εγώ.

  7. #7
    file zeovani vriskesai 8essaloniki?? dwse perissoteres leptomereies. poso kairo asxoleisai?

  8. #8
    Αθήνα βρίσκομαι φίλε. Δεν ασχολούμαι καιρό, βασικά στο σύνολο έχω παίξει 15 φορές τέννις και θέλω να συνεχίσω να παίζω σε ανταγωνιστικό επίπεδο.Εχω όρεξη πάντως και αυτό μετράει νομίζω.

  9. #9
    Γεια σας παιδιά.....Είμαι από Θεσσαλονίκη και μένω στο κέντρο.Παίζω τέννις σε μέτριο εως καλό επίπεδο θα έλεγα.Ψάχνω να βρώ συμπαίκτες για να κάνουμε την προπόνηση γιατί το γουστάρω πολύ το άθλημα....Οποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει με πρωσοπικό μήνυμα ή ας μου στείλει στο "dimitrismorfakis@yahoo.gr".....Ευχαριστώ.....

  10. #10
    Παίδια ενδιαφέρομαι και εγώ για συμπαίκτη από Θεσσαλονίκη,επίπεδο μέτριο-καλό....Στείλτε πρωσοπικό μήνυμα ή στο "dimitrismorfakis@yahoo.gr"....Ευχαριστώ!!!!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας