Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ & ΑΔΡΑΝΕΙΑ

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1

    ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ & ΑΔΡΑΝΕΙΑ

    ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΑ (ΓΟΝΕΙΣ-ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ-ΑΘΛΗΤΕΣ) ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΣΕΠΡΑΞΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΚΟΥΣΑ.ΟΛΟΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΛΥΠΗΡΟ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
    ¨ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΟΜΗΡΟΙ ΤΟΥ ΖΑΝΝΙΑ.¨
    ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΟΛΩΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΚΡΙΤΙΚΗ.
    ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ,ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙ.
    ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΑ ΑΡΘΡΑ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΑΤΑΚΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΗΣΙΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑΝ ΤΟ ΤΕΝΙΣ.

  2. #2

    Thumbs up

    ΤΗΝ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΓΕΣΙΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΜΕ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ !!! ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ!!!
    ΘΑ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ!!
    ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΨΑΞΙΜΑΤΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΟΝΕΙΣ Η ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ Η ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΝΑ Η ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΣΟΥΓΚΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ¨ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟ¨!!!
    ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΔΥΣΑΡΕΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΔΥΣΜΕΝΕΙΑ ΣΤΗΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ?
    ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΛΛΟΙΩΣ!!!
    ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΕΓΑΝΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΣΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΑΝ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑΝ ΜΕ ΨΙΧΟΥΛΑ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ !!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!
    ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!
    ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΑΠΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΟΝΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΘΟΥΝ ΕΠΙ ΤΑΠΗΤΟΣ ΤΑ ΦΛΕΓΟΝΤΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΝΙΣ!!
    ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΕΝΑΣ ΦΟΡΕΑΣ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΜΟΝΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ¨ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟ¨ ΚΑΙ ΕΤΣΙ Η ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΦΟΡΕΑ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΕΦΟΑ ΤΟΥ ¨ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΥ¨
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 12-04-10 στις 19:50

  3. #3
    Θα προτείνω κάτι...
    Η ΕΦΟΑ έχει πει ότι θα κάνει δημόσια διαβούλευση τον αγωνιστικό σχεδιασμό ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο. Αφού τα παιδιά στο tennisnews έχουν δώσει αυτό το forum ανοιχτό σε όλους, να καλέσουμε κόσμο και να γίνει μια πρόταση, όσο το δυνατόν πιο ολοκληρωμένη. Ή τουλάχιστον να γίνουν κάποιες προτάσεις και να ζητήσουμε από το tennisnews να τις υποβάλει στην ΕΦΟΑ. Δεν ξέρω εάν θα γίνει κάτι, αλλά θα φανεί κάτι συγκροτιμένο και όχι απλές φωνές διαμαρτυρίας.

    Δεν έχω και πολύ γνώση περί των αγωνιστικών, αλλά πιστεύω πως μπορεί να βγει κάτι αξιοπρεπές!

  4. #4
    Junior Member Το avatar του χρήστη nicz
    Εγγραφή
    23-03-2010
    Μηνύματα
    32
    ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΚΟΥΣΑ.ΟΛΟΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΛΥΠΗΡΟ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
    ¨ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΟΜΗΡΟΙ ΤΟΥ ΖΑΝΝΙΑ.¨
    ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΟΛΩΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΚΡΙΤΙΚΗ.
    ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ,ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙ.
    Φίλε μόλις περιέγραψες αυτό ακριβώς που επικρατει στο ελληνικό τενις...το προβλημα δεν ειναι ομως μονο ο ζαννιας, αλλα και ολοι οι αλλοι που δε μπορουν να κανουν τιποτα...εγω δε μπορω να δεχτω το 'ειμαστε ομηροι'...δε μπορεις? παραιτησου...υπαρχουν αλλοι που μπορουν και θα αντιδρασουν αν δουν πως ειναι ομηροι....

    Καλο θα ήταν να μας πεις οπως λες ατακες που ακους...αν και φοβαμαι, πως αν αρχισουμε με ατακες που ακουμε δε θα τελειωσουμε ποτε...

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας