Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 50

Θέμα: Ποιο πλέγμα για την Pure aero ;

  1. #31
    Junior Member
    Εγγραφή
    05-12-2016
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    88
    Καλησπέρα
    Έχω την εξής απορία για την αερο μου....
    Λέω να την πλέξω υβριδικά με rpm blast+ vs κ σκεφτόμουν να βάλω τις vs main/26 κιλά κ το rpm blast crosses/24κιλα σε αντίθεση με ότι προτείνει η εταιρεία... διάβασα στο tw forum ότι δίνει περισσότερο δύναμη κ κοντρόλ...
    Θα ήθελα την γνώμη σας αν έχει δοκιμάσει κανεις τον συγκεκριμένο συνδυασμό χορδών στην αερο
    Ευχαριστω

  2. #32
    Να το ξεθάψω για να ρωτήσω αν μπορεί να βρει κανείς πουθενά στην Ελλάδα το Yonex poly tour pro 1.25;

  3. #33
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GregDel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να το ξεθάψω για να ρωτήσω αν μπορεί να βρει κανείς πουθενά στην Ελλάδα το Yonex poly tour pro 1.25;
    Θα ενδιέφερε κι εμένα

    Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #34
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iatroud Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ενδιέφερε κι εμένα

    Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ελλάδα δεν μπόρεσα να το βρω.
    Το παρήγγειλα από το εξωτερικό (tennis point). Αρχικά 3 απλά πλέγματα, αλλά μάλλον θα πάρω και την κουλούρα 200m

  5. #35
    Junior Member
    Εγγραφή
    29-11-2021
    Μηνύματα
    331
    Αν θες extra βοήθεια στο spin, δοκίμασε το Gamma Jet 17. Κάνει κάτω από 10¤ το set. Παραπάνω από 15¤ για σετ, είναι πεταμένα λεφτά, πληρώνεις μόνο τη μάρκα.

  6. #36
    Junior Member
    Εγγραφή
    29-11-2021
    Μηνύματα
    331
    Gamma Jet 17 με κλειστά μάτια και κάτω από 10¤ το σετ.

  7. #37
    Junior Member Το avatar του χρήστη captain
    Εγγραφή
    20-09-2015
    Περιοχή
    Ioannina
    Μηνύματα
    223
    Ελπίζω peros74 να μην έβαλες 26 κιλά στις main στην aero σου. Εάν το έκανες και δείς το ποστ γράψε εντυπώσεις. Θεωρώ ότι για την συγκεκριμένη ρακέτα είναι πολύ ψηλά και θα σου βγάλει πρόβλημα στο χέρι.

  8. #38
    Junior Member Το avatar του χρήστη captain
    Εγγραφή
    20-09-2015
    Περιοχή
    Ioannina
    Μηνύματα
    223
    Η Babolat παλιά είχε στο site της το stringing pattern και stringing instructions. Τώρα δεν βρίσκω τίποτα. Στο klipperusa.com έχει για το μοντέλο του 2019. Έχει κανείς να προτείνει κάτι ;

  9. #39
    Χρήστο κι εγώ από το Klipperusa βρισκω ότι χρειάζομαι. Στην αρχή και αφού πλέκεις 2 ίδιες ρακέτες κόψε την μία μόνο ώστε αν μπερδευτείς κάπου να σε βοηθήσει η άλλη να ξεκολλήσεις. Τύπωσε και την σελίδα απο το Klipper και σε 3-4 πλεξίματα θα το διαβάζεις νεράκι πλέκοντας όποια ρακέτα θέλεις. Αν δοκιμάσεις υβριδικά θα σου πώ ότι εμένα με βόλεψαν μόνο τα πλεξίματα με το Multi ή Syn gut στις mains. Είχε δίκιο ο Roger.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Petros84 : 06-02-23 στις 19:20
    Petec

  10. #40
    Junior Member Το avatar του χρήστη captain
    Εγγραφή
    20-09-2015
    Περιοχή
    Ioannina
    Μηνύματα
    223
    Τρεις διαφορετικές χρονιές 2015, 2016 και 2022. Τρεις διαφορετικές ρακέτες. Τρία διαφορετικά πλεξιματα. Η μαύρη κίτρινο (2015) έχει all around. Η RG (2016) έχει 2 pieces και κόμπους (τουλάχιστον στα σημεία που έχει σημαδι για αυτό. Η pa 2022 (2023) δεν έχει σημάδι για έναρξη. IMG_20230206_235656.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη captain : 07-02-23 στις 00:11

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας