Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 42 από 42

Θέμα: 3ο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Juniors - Θεσσαλονίκη

  1. #41
    Η διοργανωση στο Βυζαντιο ηταν αψογη.
    Μπραβο σε ολους τους συντελεστες και ιδιαιτερα στον κ Γαλατιανο και την κα Αμουτζογλου.
    Αντικειμενικοι στις αποφασεις τους , αυστηροι εκει που πρεπει και παντα μεσα στα πλαισια των κανονισμων.
    Η φιλοξενια στους ξενους πολυ καλη .
    Τα μελη του Club υπομονετικα και με αγαπη παρακολουθουσαν τους αγωνες και χειροκροτουσαν και τους αντιπαλους .Πραγματικα τενιστικη κουλτουρα.
    Στους τελικους υπηρχαν τραπεζια οπου τα μελη παρακολουθησαν τρωγοντας το μεσημεριανο τους.
    Βλεπετε οτι το καλο απο το κακο δεν εξαρταται μονο απο τις ομοσπονδιες αλλα απο τους συλλογους και τους διοργανωτες.Σ αυτους πρεπει να σταθουμε και να κρινουμε.
    Εγω ειμαι απο Αθηνα.
    Μπραβο στην Θεσσαλονικη (Βυζαντιο) για την αψογη διοργανωση.
    Τετοιους ομιλους θελουμε.

  2. #42
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CHINA MAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η διοργανωση στο Βυζαντιο ηταν αψογη.
    Μπραβο σε ολους τους συντελεστες και ιδιαιτερα στον κ Γαλατιανο και την κα Αμουτζογλου.
    Αντικειμενικοι στις αποφασεις τους , αυστηροι εκει που πρεπει και παντα μεσα στα πλαισια των κανονισμων.
    Η φιλοξενια στους ξενους πολυ καλη .
    Τα μελη του Club υπομονετικα και με αγαπη παρακολουθουσαν τους αγωνες και χειροκροτουσαν και τους αντιπαλους .Πραγματικα τενιστικη κουλτουρα.
    Στους τελικους υπηρχαν τραπεζια οπου τα μελη παρακολουθησαν τρωγοντας το μεσημεριανο τους.
    Βλεπετε οτι το καλο απο το κακο δεν εξαρταται μονο απο τις ομοσπονδιες αλλα απο τους συλλογους και τους διοργανωτες.Σ αυτους πρεπει να σταθουμε και να κρινουμε.
    Εγω ειμαι απο Αθηνα.
    Μπραβο στην Θεσσαλονικη (Βυζαντιο) για την αψογη διοργανωση.
    Τετοιους ομιλους θελουμε.
    ΜΠΡΑΒΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΟΙ ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΤΗ ΜΙΚΡΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΟΙΚΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!
    ΤΙ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΟΥΤΕ ΚΥΛΙΚΕΙΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΗΣ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΠΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ!!
    ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!! ΟΥΤΕ ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΔΙΝΑΝΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΓΜΕΝΕΣ ΜΠΑΛΛΕΣ!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΙ ΚΕΡΚΙΔΕΣ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΡΩΜΑ!!!
    ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΧΙ!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 28-04-10 στις 17:40

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας