Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 14 από 14

Θέμα: Ποια ρακέτα είναι καλύτερη για μένα;

  1. #11
    Junior Member
    Εγγραφή
    21-09-2013
    Περιοχή
    ThessalonΓ*ki, Greece
    Μηνύματα
    103
    Κι οταν αποφασισεις να θυμασαι οτι στο site μπορεις να βρεις ρακετες μεταχειρισμενες σε αριστη κατασταση ,καλοσεταρισμενες και σε καλη τιμη.
    Εγω τουλαχιστον εχω να πω τα καλητερα!!!

  2. #12
    Σας πληροφορούμε πως ποστς που περιλαμβάνουν σχόλια και εκφράσεις υβριστικές, συκοφαντικές και γενικά δεν τηρούν τους όρους χρήσης του φόρουμ θα διαγράφονται οριστικά και οι χρήστες τους θα διαγράφονται προσωρινά από το φόρουμ. Μη μας αναγκάζετε να το κάνουμε αυτό και κρατήστε το επίπεδο σε κόσμια επίπεδα.

    Οι προσωπικές κόντρες και αντιπαλότητες μεταξύ των μελών δεν ενδιαφέρουν κανέναν, πόσο μάλλον αποτρέπουν την συλλογική συμμετοχή και συζήτηση.

    Ας προσπαθήσουμε να κάνουμε το φόρουμ αυτό πηγή ιδεών για το ελληνικό τένις και όχι αρένα μονομάχων...

    http://www.tennisforum.gr/faq.php
    tennisnews.gr
    Το Τένις στην Ελλάδα

  3. #13
    Εγώ θα έλεγα να πάρεις μία δικιά σου ρακέτα. Ο λόγος είναι ότι συνήθως δεν βρίσκεις την ίδια και δεν είσαι σίγουρος αν η λαβή σου ταιριάζει η οι χορδές.
    Πάρε μία να την φέρεις σιγά σιγά στα μέτρα σου και μετά βλέπεις.
    Έχω πολλά παραδείγματα που μετά από καιρό παίρνουν στο τέλος ακριβή άσχετη ρακέτα μιας που ποτέ δεν κατάλαβαν τι ακριβώς χρειάζονται. Έτσι κι αλλιώς με τον καιρό και αν παίζεις συχνά θα αλλάξεις ρακέτα. Θα έχεις δυναμώσει θα έχεις φτιάξει την κίνηση σου και θα ζητάς άλλα πράγματα.
    Γι αυτό είναι προτιμότερο να κρατήσεις κάτι σταθερό στην όλη εξίσωση και αυτό που μπορείς άμεσα να κρατήσεις σταθερό είναι η ρακέτα.

  4. #14
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    Pol, μην παραλείψεις - κάποια στιγμή στο μέλλον - να μας πεις τι τελικά έκανες και ποιές ήταν οι εντυπώσεις-εμπειρίες σου.
    Είναι καλό να υπάρχει μια ανατροφοδότηση μέσα στο φόρουμ, για όλους τους επόμενους που θα έχουν παρόμοιες απορίες!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας