Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 19 από 19

Θέμα: juice 100 blx ολοκαινουργια

  1. #11
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    Για να κάνω και λίγο το δικηγόρο του "διαβόλου":

    - Το παραπάνω link που έβαλα δεν υπάρχει πια, που σημαίνει ότι - κατά τη γνωστή τακτική του - το SD "σκότωσε" σε "χώμα τιμή" κάποια λίγα κομμάτια που είχε για να κλείσει εντελώς το συγκεκριμένο κωδικό.

    - Η ρακέτα που πούλαγε το SD στα περίπου 40 ευρώ ήταν μοντέλο παλαιότερο 2012 ή 2013 (δηλ. με διαφορετικά γραφικά από του 2014) - χωρίς βέβαια να ξέρω ποιά ακριβώς δίνει ο ΒΑΣΙΛΗΣ89...

    - Όντως στα ελληνικά καταστήματα η Juice 100 Blx του 2014 έχει 130 ευρώ +.

    Γενικά, το όλο θέμα είναι πολύπλευρο και ευαίσθητο. Νομίζω πως το αρχικό σχόλιο του George δε χρειαζόνταν.
    Σκοπός δεν είναι να σταυρώσουμε κανέναν εδώ...
    Το link που έβαλα νομίζω ότι αρκούσε στο να ενημερωθεί κάποιος που ενδιαφέρετε για αγορά - για εναλλακτικές / παρόμοιες λύσεις...


  2. #12
    Junior Member Το avatar του χρήστη ith
    Εγγραφή
    30-03-2013
    Μηνύματα
    286
    Νομίζω είναι δικαίωμα του καθενός να πουλάει σε ότι τιμή θέλει, όπως αντίστοιχα είναι κι ευθύνη του αγοραστή να κάνει έρευνα. Καλώς ή κακώς, συμφωνώ ή διαφωνώ με την συγκεκριμένη τιμή νομίζω πρέπει να σεβαστούμε τον χώρο του και να μην χαλάμε την αγγελία του.

    Μπορούμε να ανοίξουμε ένα θέμα με προσφορές από εγχώρια αλλά και μη καταστήματα με αθλητικά / τεννιστικά είδη και να αφήσουμε τις αγγελίες των άλλων χρηστών.

    ΥΓ. Κρίμα που η κινητικότητα του φορουμ εντοπίζεται μονο στις αγγελίες.

  3. #13
    Junior Member
    Εγγραφή
    21-03-2013
    Μηνύματα
    247
    Κι εγώ αρχικά νόμισα πως ήταν αυτή η ρακέτα http://www.tenniswarehouse-europe.co...ON-WJ100R.html ή αυτή http://www.tenniswarehouse-europe.co...ON-WJ100S.html
    Αλλά ακόμα κι αν είναι το παλιότερο μοντέλο της JUICE (2012) τότε όσο θέλει κανένας την πουλάει. Από εκεί και πέρα αν δεν του αρέσει κάποιου η τιμή απλά δεν την αγοράζει. Και αν την βρει κάπου φτηνότερα ας την πάρει από εκεί. Κανένας δεν υποχρέωσε κανέναν να αγοράσει κάτι.
    Ελεύθερη οικονομία έχουμε, ελεύθερη αγορά έχουμε, διαδίκτυο έχουμε, όπου θέλει ο καθένας ψωνίζει.
    Εκτός κι αν έχουμε κομμουνισμό και δεν το γνωρίζω.

  4. #14
    Την ρακέτα αυτή κ μοντέλο του 2012 την είχε προσφορά τα κεντρικά της wilson στα 100 + πριν λίγο καιρό. .εγω μια αγγελία έβαλα ,δεν ανάγκασα κανέναν να την αγοράσει κ πολύ καλά θα κάνεις κάποιος να κάνει έρευνα πρώτα όπως κανω κ εγω κ όλοι μας. .κ κινητα που πουλάνε ρε γνωστά καταστήματα 600 ευρώ τα έχω βρει με 200 απο κίνα. .δεν σημαίνει κάτι αυτο. .αλλά δεν είδα κανέναν να κάνει παράπονα!να τελειώσει το θέμα εδώ,γιατι ξεκίνησε απο το πουθενά.οποίον δεν τόν ενδιαφέρει απλά να την προσπεράσει κ να μήν την αγοράσει.ξεκίνησα απο αυτή την τιμή αλλά δεν σημαίνει ότι δεν μπορώ να κανω καλύτερη τιμή!

  5. #15
    Junior Member
    Εγγραφή
    24-05-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    96
    εγω προσωπικα απο το SD μονο καλτσες ψωνιζω.. ειχε παρει ενας φιλος μου juice απ αυτους 40 ευρω και πενευοτανε οτι κανει εξυπνες αγορες αφου απο 180 την πηρε μονο 40. αποτελεσμα μεσα σε 1 μηνα πηγε να κανει σερβις και του σπασε.. συμπερασματα δικα σας

  6. #16
    Junior Member Το avatar του χρήστη ith
    Εγγραφή
    30-03-2013
    Μηνύματα
    286
    θα μπορούσε να συμβεί το ίδιο κι αν ήταν αγορασμένη από το τοπικό κατάστημα. Δεν ειναι λίγοι αυτοι που πουλάνε μούφες, επίσης αν εσπασε το πλέξιμο μπορεί να οφείλεται σε υπαιτιότητα του χειριστή. Μπορει να ισχυει κι αυτο που λες εσυ βεβαια.

    Το γελοίο - ξεφτίλα των ελληνικών καταστημάτων ειναι οτι στην περιπτωση αυτη απο το sd θα αποζημιωθείς αν ηταν οντως ελαττωματική η ρακέτα, ενώ απο το εγχώριο κατάστημα θα κλαις τα λεφτά σου.

  7. #17
    Junior Member
    Εγγραφή
    24-05-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    96
    αν ηταν το πλεγμα δε θα κανα λογο

  8. #18
    Junior Member Το avatar του χρήστη ith
    Εγγραφή
    30-03-2013
    Μηνύματα
    286
    συγγνώμη, κατάλαβα λάθος. έλειπε ο τόνος στο "σερβις" και αντι για σερβίς διάβασα σέρβις (τι χαζος ειμαι... )

    που εσπασε η ρακέτα αν επιτρέπεται? στο λαιμό ή στο κεφάλι?

  9. #19
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimitriseas Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω προσωπικα απο το SD μονο καλτσες ψωνιζω.. ειχε παρει ενας φιλος μου juice απ αυτους 40 ευρω και πενευοτανε οτι κανει εξυπνες αγορες αφου απο 180 την πηρε μονο 40. αποτελεσμα μεσα σε 1 μηνα πηγε να κανει σερβις και του σπασε.. συμπερασματα δικα σας
    Dim, σου απάντησα ΕΔΩ για να μη χαλάμε την αγγελία...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας