Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 28 από 28

Θέμα: Νικ Κύργιος

  1. #21
    Το σηκωσε πάντως το κυπελάκι.... γενικά οταν είναι σοβαρός ειναι παικτης 10αδας, βασικά αν το σηκώσει στην Σανγκαη νομίζω ότι μπαίνει στο αεροπλάνο για Λονδινο κιολας.

    Περνάει M.Zverev, παίζει με Berdych και σκιζει τον αχωνευτο και μετά τα παίζει όλα στον ημιτελικό με τον μεγα αχωνευτο Djoko....

  2. #22
    Χαχα το παλικάρι είναι τρελο. Απλά κάθεται και δίνει βολεδακια και φευγει πριν προσγείωθει η μπάλα απο σέρβις μακριά της.

    Βαρέθηκε, πάει να παίξει playstation.

  3. #23
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DJTaurus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αστα αυτά ρε αφού είσαι hater :P Μόνο μυαλό του λείπει. https://youtube.com/watch?v=vbZ98ucg870

    Αποβλήθηκε για 8 εβδομάδες ο Κύργιος
    Δευτέρα, 17 Οκτωβρίου 2016 13:01 Tennisnews Team

    "...πρόστιμο 25.000 δολαρίων, καθώς και 8 εβδομάδες αποκλεισμού από τη δράση προς το Νικ Κύργιο...
    Η τιμωρία του Κύργιου θα ολοκληρωθεί στις 15 Ιανουαρίου του 2017... πάντως αναμένεται να επιστρέψει στο τουρνουά επίδειξης Hopman Cup..."



    Δεν είμαι hater του τένις του, Σάκη, του χαρακτήρα του είμαι.
    Και έτσι όπως πάει, θα τον βλέπουμε μόνο σε επιδείξεις, σε τσίρκο, μαζί με άλλα ...ζώα!
    lol

  4. #24
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    .


    Είμαι ο Νίκος και ...είμαι καλά;;;

  5. #25
    Junior Member Το avatar του χρήστη TUPAC_RIP
    Εγγραφή
    30-04-2016
    Περιοχή
    Καλλιθέα Ηλικία:........... 30 ετών
    Μηνύματα
    93
    Το παιδί δεν είναι καλά.

  6. #26
    Junior Member
    Εγγραφή
    05-10-2016
    Μηνύματα
    21
    1) Έχουν πάρει τα μυαλά του πολύ αέρα .2) Δεν τρελαίνεται για το τέννις 3) Αδύναμος πνευματικά 4) Αν συνεχίσει έτσι σε 1-2 χρόνια δεν θα τον θυμάται κανένας

  7. #27
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο epmavr Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) Έχουν πάρει τα μυαλά του πολύ αέρα .2) Δεν τρελαίνεται για το τέννις 3) Αδύναμος πνευματικά 4) Αν συνεχίσει έτσι σε 1-2 χρόνια δεν θα τον θυμάται κανένας
    Απλώς χρειάζεται προπονητή και αλλαγή νοοτροπίας. Το ταλέντο και τα προσόντα είναι δεδομένα.

  8. #28
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο epmavr Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) Έχουν πάρει τα μυαλά του πολύ αέρα .2) Δεν τρελαίνεται για το τέννις 3) Αδύναμος πνευματικά 4) Αν συνεχίσει έτσι σε 1-2 χρόνια δεν θα τον θυμάται κανένας
    Σωστά ep!
    Η απάντηση είναι πράγματι > "Όλα τα παραπάνω" !!!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DJTaurus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλώς χρειάζεται προπονητή και αλλαγή νοοτροπίας. Το ταλέντο και τα προσόντα είναι δεδομένα.
    Σάκη, πολύ καλά τα λες. Αλλά "απλώς" ;;;

    Δανείζομαι την ετυμολογία της λέξης από το λεξικό:

    νοοτροπία < σύνθετη λέξη: νοός + τρόπος, τρόπος του νου, ο τρόπος που λειτουργεί το μυαλό του κάθε ανθρώπου.
    το σύνολο των ψυχικών ιδιοτήτων κάποιου που καθορίζουν τον τρόπο που συναισθάνεται ή σκέφτεται.

    Με λίγα λόγια, "απλά" πρέπει να γίνει ένας άλλος άνθρωπος!
    Όσο απλό μπορεί να είναι αυτό, όχι μόνο για εκείνον, που έχει και τα "προβληματάκια" του, αλλά για τον καθένα μας...

    Όσο για προπονητή, σκέφτεσαι κάποιον που θα κατόρθωνε να δουλέψει πάνω από μια μέρα με τον Νικ;
    Εμένα μόνο ο Ιώβ μου έρχεται στο μυαλό, αλλά α) ούτε τένις ήξερε και β) έχει πεθάνει κάτι χιλιάδες χρόνια...


Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας