Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andre Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι πράγμα; Και ποιός αποφασίζει για το τι ανεβαίνει και τι όχι; Για τυχόν (λέμε τώρα) λάθη και ανακρίβειες ποιός είναι υπόλογος; Ο ίδιος ο Ζαννιάς;
Και εάν εγώ κάνω ένα τουρνουά και θέλω να ανεβεί στην ομοσπονδία ποιός αποφασίζει; Γιατί το Marfin δεν το είδα μέσα στην ομοσπονδία; Γιατί το Atlantis, γιατί το Intersport ήταν εκτός της δημοσιότητας; Ποιός αποφάσισε ότι το τέννις για νομικούς ενδιαφέρει περισσότερο κόσμο; Το οργανώνει η ΕΦΟΑ και δεν το είδαμε στους χορηγούς; Εάν ισχύει κάτι τέτοιο, μπορώ να το καταλάβω. Διαφορετικά για άλλη μία φορά μένω έκπληκτος...

Ποιός κάνει την ενημέρωση του site;
Να ευχαριστήσω το φίλο που μου έστειλε μήνυμα με το όνομα του διαχειριστή του site της ΕΦΟΑ. Επειδή το ερώτημά μου έμεινε αναπάντητο... τη διαχείριση του site της ομοσπονδίας έχει ο κ. Θεοδωρόπουλος Παναγιώτης που είναι Έφορος Αγωνιστικού και Υπεύθυνος της Επιτροπής Beach Tennis (!).

Εάν η πληροφορία είναι ακριβής, μου φαντάζει πολύ παράδοξο ο Έφορος Αγωνιστικού να αποφασίζει για την ενημέρωση του site. Και για την επιλογή των άρθρων. Και για τη θεματολογία... Ξαναλέω, πως δυσκολεύομαι να το πιστέψω και εάν κάποιος μπορεί να το επιβεβαιώσει, ας το κάνει...

Δηλαδή όταν κάποιος επικοινωνεί μέσω του site με την ομοσπονδία, μιλάει ουσιαστικά με τον Έφορο Αγωνιστικού; Δεν μπορεί ρε παιδιά...