Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 75

Θέμα: Rafael Nadal

  1. #51
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Simplicius Εμφάνιση μηνυμάτων
    .
    Τελικά, όπως έχουν καταλάβει πλέον "και οι πέτρες", για να γίνει όλη αυτή η πρόσφατα θαυμαστή βελτίωση, το ξαναπήρε το χαπάκι του ο Rafa... Και η υποψιασμένη πια ATP του ξανάριξε (σιωπηλό) ban...
    Simplicius δεν ξέρω για τον Ραφαήλ όμως ο Gasquet που είδα και ειδικά με τον Kyrgios, πέταγε... Ούτε ο road runner τέτοια ταχύτητα... Και από την αρχή μέχρι το τέλος του παιχνιδιού...

  2. #52
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    .
    "Μικρό ψάρι" ο Gasquet, Κώστα...
    Ποιός να ασχοληθεί.
    Μάλλον θα τον ξαναφίλησαν....
    Ίσως ο ...Ναντάλ αυτή τη φορά!!
    LOLLLLLL

  3. #53
    Junior Member Το avatar του χρήστη ith
    Εγγραφή
    30-03-2013
    Μηνύματα
    286
    τον ξαναφίλησαν λέει, χαχαχαχα. Αφηστε τον ανθρωπο ησυχο, τωρα μονο coca cola!

    Πέραν της πλάκας τώρα, η γνώμη μου είναι εξής:

    1. Ο κόσμος του τένις λειτουργεί όπως και ο υπόλοιπος κόσμος. Κάποιοι δύνανται ειδικής μεταχείρισης. * Άμα χαλάσουν οι σχέσεις, σκάνε φούσκες.
    2. Υπάρχουν άλλοι που ενδιαφέρονται πολύ περισσότερο από τους θεατές για τις ντόπες και δεν είναι άλλοι από τους συναθλητές τους.
    3. Αν και δεν τον πάω τον Djokovic συμφωνώ μαζί του ότι μέχρι να αποδειχθεί για κάποιον έμπρακτα οτι κάνει χρήση αναβολικών είναι από άδικο εως προσβλητικό να υποσκιάζεται. Είναι πολύ εύκολο να το εικάσεις αλλά διαφέρει από το να το πεις.
    4. Τα παραπάνω για μένα δεν παίζουν πολύ ρόλο, σε κάθε παίχτη αλλά και άνθρωπο (γενικότερα) θα βρεις θετικά και αρνητικά στοιχεία. Σημασία έχει τι θέλει ο καθένας να δει.
    Νομίζω στο Ναδάλ υπάρχουν πολλά αξιόλογα χαρακτηριστικά να παρατηρήσεις ακόμα και ντόπα να παίρνει. (επίσης δεν είμαι φαν του, όπως ούτε και του φεντερερ)

    * Πριν σου ζητήσουν ούρα σου ζητάνε πρώτα να συμπληρώσεις ένα χαρτί με οποιοδήποτε φάρμακο λαμβάνεις. Η Σαραποβα δεν ηξερε οτι το μελντονιουμ ηταν στην καινουργια λιστα με τα απογορευμένα, στο χαρτί που ζητάν τι φάρμακα λαμβάνεις δεν το ανέφερε ομως....

  4. #54
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ith Εμφάνιση μηνυμάτων
    τον ξαναφίλησαν λέει, χαχαχαχα. Αφηστε τον ανθρωπο ησυχο, τωρα μονο coca cola!

    Πέραν της πλάκας τώρα, η γνώμη μου είναι εξής:

    1. Ο κόσμος του τένις λειτουργεί όπως και ο υπόλοιπος κόσμος. Κάποιοι δύνανται ειδικής μεταχείρισης. * Άμα χαλάσουν οι σχέσεις, σκάνε φούσκες.
    2. Υπάρχουν άλλοι που ενδιαφέρονται πολύ περισσότερο από τους θεατές για τις ντόπες και δεν είναι άλλοι από τους συναθλητές τους.
    3. Αν και δεν τον πάω τον Djokovic συμφωνώ μαζί του ότι μέχρι να αποδειχθεί για κάποιον έμπρακτα οτι κάνει χρήση αναβολικών είναι από άδικο εως προσβλητικό να υποσκιάζεται. Είναι πολύ εύκολο να το εικάσεις αλλά διαφέρει από το να το πεις.
    4. Τα παραπάνω για μένα δεν παίζουν πολύ ρόλο, σε κάθε παίχτη αλλά και άνθρωπο (γενικότερα) θα βρεις θετικά και αρνητικά στοιχεία. Σημασία έχει τι θέλει ο καθένας να δει.
    Νομίζω στο Ναδάλ υπάρχουν πολλά αξιόλογα χαρακτηριστικά να παρατηρήσεις ακόμα και ντόπα να παίρνει. (επίσης δεν είμαι φαν του, όπως ούτε και του φεντερερ)

    * Πριν σου ζητήσουν ούρα σου ζητάνε πρώτα να συμπληρώσεις ένα χαρτί με οποιοδήποτε φάρμακο λαμβάνεις. Η Σαραποβα δεν ηξερε οτι το μελντονιουμ ηταν στην καινουργια λιστα με τα απογορευμένα, στο χαρτί που ζητάν τι φάρμακα λαμβάνεις δεν το ανέφερε ομως....
    Ο Gasquet πρέπει να δώσει κάποια στιγμή σεμινάριο για τα ...ρουφηχτά φιλιά...

    Στο 2: Το κακό σε αυτό είναι ότι δεν μιλάει κανείς πριν σκάσει η φούσκα που λες αλλά μετά βγαίνουν όλοι και όλες και κάνουν σαν κυρά Κατίνες... Παράδειγμα η Sharapova που όλοι οι ...καλοί βγήκαν να την κράξουν κατόπιν εορτής...

    Στο 3: ΟΚ μιλάμε για ενδείξεις όμως δεν μπορεί ένα σώμα να αλλάζει θεαματικά μέσα σε μερικούς μήνες με άσκηση και διατροφή μόνο...
    Ούτε να εκτοξεύονται οι επιδόσεις από τη μια στιγμή στην άλλη.
    Λέμε για τον Nadal όμως αυτή έχει μεγαλύτερους δικέφαλους από αυτόν γιατί προφανώς πίνει γάλα γαϊδούρας...

    24DB524200000578-0-Samantha_Stosur_of_Australia_plays_a_backhand_in_her_first_round-a-56_1421729.jpg

  5. #55

    Rafael Nadal

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DJTaurus : 22-12-16 στις 18:41

  6. #56

  7. #57

  8. #58
    USO17 Final


  9. #59
    Junior Member Το avatar του χρήστη captain
    Εγγραφή
    20-09-2015
    Περιοχή
    Ioannina
    Μηνύματα
    223
    ...ΑΟ 2018, Ναδαλακος...πάει και αυτός!!! Τον αγαπάω και ας είναι ψυχακιας αλλά και ο μηρος του Ν να μην παθαίνε ο σιλιτς θα τον κοπαναγε κανονικότατα. Άντε οι ελπίδες του μεσήλικα φιλάθλου (εκεί ανήκω) κρέμεται στον Ροτζ...

  10. #60

    Rafael Nadal

    Δείτε στο τέλος που απαντάει ο ναδαλ

    https://youtu.be/plbomcLe1rI

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας