Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 32

Θέμα: ΠΛΕΞΙΜΟ ΡΑΚΕΤΑΣ

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    μη μου πειτε οτι πλεκετε στο intersport......

  2. #2
    Junior Member Το avatar του χρήστη ith
    Εγγραφή
    30-03-2013
    Μηνύματα
    287
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο slazengernx1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μη μου πειτε οτι πλεκετε στο intersport......
    Επειδή είναι άσχημο να δυσφημίζεις κάτι για να διαφημίσεις κάτι δικό σου, θα σου δώσω μια απάντηση.

    Όχι δεν πλέκουν όλοι στα intersport, πλέκουν και σε καταξιωμένους stringers με ERSA & USRSA επάρκεια, σε τιμές ίδιες και μικρότερες απ' αυτές που προσφέρεις με δυνατότητα επιλογής από μια πολύ μεγάλη γκάμα χορδών και με δυνατότητα μέτρησης DT.

  3. #3
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ith Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή είναι άσχημο να δυσφημίζεις κάτι για να διαφημίσεις κάτι δικό σου, θα σου δώσω μια απάντηση.

    Όχι δεν πλέκουν όλοι στα intersport, πλέκουν και σε καταξιωμένους stringers με ERSA & USRSA επάρκεια, σε τιμές ίδιες και μικρότερες απ' αυτές που προσφέρεις με δυνατότητα επιλογής από μια πολύ μεγάλη γκάμα χορδών και με δυνατότητα μέτρησης DT.
    δεν έχω σκοπό να δυσφημίσω κανέναν φίλε μου, απορώ πωσ το καταλαβεσ αυτό από το σχόλιο μου. τη δουλειά μου θα την διαφημίζω όμωσ, άλλωστε γι αυτό το λόγο έκανα την αναρτηση εδώ.

    Έχω προσωπικη εμπειρία από τα ιντερσπορ, από αρκετα από αυτά. παίζω πάνω από 20 χρόνια και πλέκω γύρω στα 15 και τα συμπεράσματα που έβγαλα είναι οτι προσφέρουν κατωτερησ ποιότητασ δουλειά από όσο τη χρεώνουν. για καποιον που τα έχει και πλέκει μια φορά το χρόνο αυτό μπορεί να μη σημαίνει κάτι. Αυτέσ είναι προσωπικέσ εμπειρίεσ και απόψεισ όποιοσ θέλει τισ πιστεύει. αν ξέρεισ κάποιουσ αλλουσ συνεδέλφουσ που πλέκουν καλύτερα και φθηνότερα ανέφερε τουσ αν θεσ, χάρη θα μασ κάνεισ. μέχρι τότε, μη δυσφημίζεισ ΕΣΥ τη δικιά μου τη δουλειά χωρίσ τουλάζιστον να την γνωρίζεισ

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας