Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Θέμα: Head Youtek Ig Instinct

  1. #1
    Junior Member
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    4

    Head Youtek Ig Instinct

    ΠΩΛΕΊΤΑΙ καινούρια Head Youtek Ig Instinct, αγορασμένη 04 /03 /13 grip size L3 , πλέγμα Head Pwr Fusion, τιμή 100€

  2. #2
    Junior Member
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    4
    Δείτε τα χαρακτηριστικά της ρακέτας εδώ:
    http://www.smashsport.gr/index.php?p...hk=1&Itemid=58

  3. #3
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.322
    Φίλε gala, είναι γεγονός πως προς στιγμή, με άγχωσε λίγο η αγγελία σου. Χαχχαχα
    Είχα ήδη παραγγείλει τη συγκεκριμένη ρακέτα και την περίμενα από στιγμή σε στιγμή, όταν εσύ έβαλες την αγγελία σου (μόλις λίγες μέρες αφότου την αγόρασες), οπότε προβληματίστηκα αρκετά εάν τελικά είναι τόσο καλή όσο αναφέρουν οι κριτικές.

    Σήμερα το μεσημέρι, στο πρώτο κιόλας παιχνίδι με αυτή, κάθε προβληματισμός μου εξανεμίστηκε!
    Η συγκεκριμένη ρακέτα, τουλάχιστον για το δικό μου πιο επιθετικό στυλ παιχνιδιού, είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!
    Απίστευτη πραγματικά! Έπαιξα το καλύτερο τένις που έχω παίξει εδώ και μήνες!
    Έκανα πράγματα μ' αυτή, τα οποία έως σήμερα (μόνο) πίστευα ότι μπορώ να κάνω, αλλά δεν είχα καταφέρει ούτε στο ελάχιστο να πετύχω...
    Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!!!!

    Υστ.: Να σημειωθεί ότι το βάρος της πλεγμένης είναι κοντά στα 320γρ. και με κάτι overgrip και dampener φτάνει τα 325-330γρ.

  4. #4
    Junior Member
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    4
    Η πρώτη μου ρακέτα ήταν η head microgel instinct. Ολο πειραματίζομαι με καινούριες κι όλο σε αυτην καταλήγω! Μπορεί να είναι και αυθυποβολή και συνήθεια. Πάντως, οντως η head youtek ig instinct μια χαρά ευκολη ρακέτα ειναι. Αντε καλα παιχνιδια με τη νεα σου ρακετα!
    Και φίλη

  5. #5
    Giati thn poulas?

  6. #6
    Junior Member
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    4
    Γιατί τελικά μου αρέσει πιο πολύ η ρακέτα που ήδη έχω (Head Microgel Instinct). Βρίσκω ότι έχει καλύτερο control, ισως λόγω της πιο πυκνής της πλέξης αλλά μικρότερο sweet spot. Θα δοκιμάσω και τη Babolat AeroPro κι αν δε μου κάνει κλικ ούτε αυτή, δε θα αλλαξω ρακέτα. Οποτε η καινούρια instinct εξακολουθεί να είναι προς πώληση.

  7. #7
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.322
    "Και φίλη "
    Oops, sorry gal!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Simplicius : 21-03-13 στις 10:06

  8. #8
    ενδιαφερομαι για αγορα!ειναι ακομα διαθεσιμη??

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας