Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 17 από 17

Θέμα: Παραγγελία από Tennis Warehouse Europe

  1. #11
    Junior Member Το avatar του χρήστη ith
    Εγγραφή
    30-03-2013
    Μηνύματα
    286
    μπαλάκια tretorn serie & overgrip

    ρακέτες έχουμε... για πούλημα! χαχαχα

  2. #12
    Junior Member Το avatar του χρήστη chemicalgoo
    Εγγραφή
    09-01-2014
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    204
    Τσεκάρετε επίσης και το Keller Sports για τον εξής λόγο:

    Ανά μήνα ή ανά 20ήμερο στέλνει newsletter στους subscribers του με promotional code μερικών ωρών -20% σε όλο τον κατάλογό του (τελευταία φορά που έστειλε ήταν προχθές την Πέμπτη - σήμερα Κυριακή έστειλε voucher -15%).

    Δεν είναι και λίγο πράγμα να αγοράζεις ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ Wilson Pro Staff 97 με 119 ευρώ (η αρχική της είναι 152 ευρώ στον κατάλογο του site).

  3. #13
    Παίζει τώρα στο Keller καμια προσφορά?εγώ γράφτηκα πριν 2 χρονια αλλά ποτέ δεν ήρθε διαφημιστικό email.

  4. #14
    Καλημέρα.
    Αν τελικά αποφασίσετε για ομαδική παραγγελία, θέλω και εγώ κάποια πράγματα (String & μπαλάκια ), οπότε βάλτε και εμένα μέσα για να μοιραστούμε τα μεταφορικά

  5. #15
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chemicalgoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τσεκάρετε επίσης και το Keller Sports για τον εξής λόγο:

    Ανά μήνα ή ανά 20ήμερο στέλνει newsletter στους subscribers του με promotional code μερικών ωρών -20% σε όλο τον κατάλογό του (τελευταία φορά που έστειλε ήταν προχθές την Πέμπτη - σήμερα Κυριακή έστειλε voucher -15%).

    Δεν είναι και λίγο πράγμα να αγοράζεις ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ Wilson Pro Staff 97 με 119 ευρώ (η αρχική της είναι 152 ευρώ στον κατάλογο του site).
    Πάντως είναι ανοργάνωτοι στο Κeller Sports έχουν πχ 15 % σε όλα τα προιόντα επιλέγω μπάλες δεν υπάρχει ο κωδικός voucher μου λέει . Του μηλάω online γιατι έχουν άμεση εξυπηρέτηση με online κουβέντα μου λένε έγινε ένα λάθος αυριο θα έχουμε την έκπτωση . Περιμένω την επόμενη μέρα ΄τιποτα . Τελικα μου έστειλαν μετα απο 15 μέρες προσωπικό μαίλ οτι την επομενη μερα θα ανοιξει η εκπτωση .
    Ετοιμάζω την παραγγελία και στο σιτε λέει πανω απο 150 Ε δωρεάν μεταφορικά.... Ετοιμάζω 450 ευρω παραγγελία και βλέπω χρέωση για μεταφορικά. Τους ξαναμιλάω και μου λένε είναι η πρώτη φορα που συμβάινει θα το διορθωσουμε ! μην τα πολυλογω δεν έκανα ποτε την παραγγελία τελικα γιατι ήταν ότι ναναι δεν ξέραν τι τους γίνεται ! Αν κανεις πάνω απο 150 κανονικά είναι φρεε τα μεραφορικά οπότε όσοι το πρεσεξουν οτι τους τα βάζουν και το αναφέρουν τους στέλνουν ενα gift card η promotion code για τα εξοδα. αλλα αν έχει ήδη προσφορά και έκπτωση απο το σιτε δεν μπορεις να βαλεις 2 κωδικούς εκπτωτικους οπότε είναι ότι ναναι ... δεν ξερουν τι να σου πούν και φυσικά χάνεις κάποια χρήματα . Παρότι σαν σιτε έχει τα πάντα ειναι - απο προσωπικό που τα διαχειρίζεται ειναι απογοητευτικόι !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη XristlaR : 09-05-15 στις 17:03

  6. #16
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    Κeller ???
    Ποτέ δεν αγοράζεις από site που καταλήγουν σε "er", καθώς και σε "aeuble" "erkel", κλπ! κλπ.
    Χαχαχα

    Btw, εγώ βολεύτηκα τοπικά, οπότε άκυρη η παραγγελία από TWE...

  7. #17
    Junior Member Το avatar του χρήστη chemicalgoo
    Εγγραφή
    09-01-2014
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    204
    Τις 5-6 φορές που έχω πάρει από το Keller δεν είχα πραγματικά κανένα πρόβλημα.

    Ίσως έκατσε

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας