Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: μπορώ να μάθω με το αριστερό;

  1. #1
    Junior Member
    Εγγραφή
    19-02-2013
    Μηνύματα
    2

    μπορώ να μάθω με το αριστερό;

    Γεια σε ολους! Ειμαι καινουρια στο χωρο του αθληματος, αλλα εχω κολλησει ασχημα με αυτο Ειμαι δεξιοχειρας και μεχρι τωρα επαιζα με το δεξι. Παρουσιαστικε ενα προβλημα στο χερι μου και ειδικα στο σημειο του καρπου. Ενας γιατρος μου ειπε οτι δε μπορω να παιξω ξανα με το δεξι. Να δουμε τι θα πει και ο αλλος. Αλλα αν σε περιπτωση που μου πει και εκεινος οτι δεν γινεται να ξαναπαιξω με το δεξι, υπαρχει δυνατοτητα να μαθω με το αριστερο; Ξερω οτι θα θελει πολυ χρονο και δουλεια, αλλα δε θελω να σταματησω το τεννις. Γινεται να μαθω με το αριστερο, παρολο που ειμαι δεξιοχειρας;

  2. #2
    Junior Member Το avatar του χρήστη ocho
    Εγγραφή
    25-02-2011
    Μηνύματα
    61
    έχεις απαντήσει ήδη ο ίδιος...γίνεται, αλλά θέλει πολύ χρόνο,προπόνηση,υπομονή

  3. #3
    Junior Member
    Εγγραφή
    19-02-2013
    Μηνύματα
    2
    [QUOTE=ocho;4771]έχεις απαντήσει ήδη ο ίδιος...γίνεται, αλλά θέλει πολύ χρόνο,προπόνηση,υπομονή

    μου ειχαν πει οτι γινεται, αλλα μετα αλλους που ρωτησα ειπαν οτι ειναι αδυνατο, αν εισαι δεξιοχειρας. Γι αυτο ηθελα να σιγουρευτω! Ευχαριστω πολυ!!

  4. #4
    γινεται ολα γινονται , πρωτα ομως θα πρεπει να κανεις ενδυναμωση σε ολα τα μελη του αριστερου χεριου για να μην ξαναπαρουσιαστει προβλημα , καλη επιτυχια

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας