Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 12

Θέμα: Ρακέτα Wilson BLX Pro Staff Six One 95 Racquet

  1. #1

    Ρακέτα Wilson BLX Pro Staff Six One 95 Racquet

    Η ρακέτα είναι 5 μηνών και 1 φορά πλεγμένη και έχει ορισμένα σοβαρά χτυπήματα λόγω χρήσης σε hard court αλλά και σημειακά χτυπήματα μικρής σημασίας. Η τιμή της είναι στα 115¤. Η λαβή της είναι L3.Τα χαρακτηριστικά της μπορείται να τα δείτε στο ακόλουθο λίνκ
    http://www.e-tennis.gr/wilson-blx-pro-staff-six-one-95.html Oποιος ενδιαφέρεται μπορώ να στείλω και photo σε email.
    Τιμη συζητησιμη και δεχομαι ανταλλαγη με Babolat Aeropro Drive GT 2012.

    Νεα τιμη στα 90¤.

    Τα σοβαρά χτυπήματα φαίνονται στις φώτο αλλά διορθώνονται με αλλαγή πλαστικού καλύμματος που κοστίζει 8-10¤.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ : 02-11-12 στις 19:34

  2. #2
    Φίλε μου καλησπέρα,

    Αθήνα βρίσκεσαι?

  3. #3
    Όχι είμαι από Έδεσσα.Αν θέλεις στείλε email να σου στείλω και άλλες φώτο για τα χτυπήματα που έχει στο πλαστικό.

  4. #4
    Junior Member
    Εγγραφή
    19-10-2011
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    94

    ανταλλαγή

    Γεια σου, σε ενδιαφέρει ανταλλαγή με τη Head Youtek Speed Pro που έχω σε αγγελία;

  5. #5
    'Οχι ενδιαφέρομαι μόνο για ανταλλαγή μόνο με την Aeropro Drive GT.Eυχαριστώ για την πρόταση πάντως.

  6. #6
    καλησπερα ειμαι απο κοζανη εχω την aero pro drive gt περιπου 10 mhneσ και ενδιαφερομαι για την αλλαγη η aero εχει λαβη l2 to onomamoy einai βαγγελησ εαν ενδιαφερεσαι το τηλεφωνο ειναι 6947402401

  7. #7
    Βαγγέλη δώσε email να σου στείλω φώτο για τα χτυπήματα στο πλαστικό.Η aero που έχεις σε τι κατάσταση είναι?Σκέφτομαι ότι πρέπει να την κάνω L3.

  8. #8
    To εμαιλ moy einai vaggos_33@hotmail.com η aero ειναι σε αρκετα καλη κατασταση εαν θεσ θα σου στειλο και εγω φωτο απο την ρακετα

  9. #9
    οκ βαγγελη σου στελνω φωτογραφιες,στειλε μου και εσυ στα κυριως χτηπηματα και τα περιφερειακα.

  10. #10
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΤΥΠΗΜΕΝΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας