Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: νεα ρακετα help

  1. #1
    Junior Member
    Εγγραφή
    02-08-2012
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    1

    Lightbulb νεα ρακετα help

    ενδιαφερομαι να αγορασω μια νεα ρακετα και να ξαναμπω στον χωρο του τεννις..θα ηθελα λιγη βοηθεια για να μπορεσω να αποφασισω πιο ρακετα μου ταιριαζει καλυτερα ..το επιπεδο μου ειναι καπου στην μεση(με μια κλιση προς τα πανω θελω να ελπιζω :P) επαιζα 5-6 χρονια μεχρι την ηλικια των 16 και μετα απο αυτο περιοδικα τα καλοκαιρια..η ρακετα που χρησιμοποιησα ηταν η ρακετα που ειχα αγορασει τοτε στα 15 και δεν με βοηθαει πλεον ( 20 χρονων) γιατι προσθετη εχτρα δυναμη πραγμα που με βοηθουσε τοτε και αποτελει μειονεκτημα για τωρα..το μονο που θελω να τονισω οτι με ενδιαφερει το επιθετικο παιχνιδι με ποικιλια ολων των χτυπηματων. τα χρηματα που μπορω να διαθεσω ειναι μαχιμουμ στα 120 ε με ευπροσδεκτες και πιο οικονομικες εναλακτικες εφοσον ειναι ποιοτητικες βεβαια


    ευχαριστο εκ των προτερων για τις απαντησεις

    Υ.Γ.
    ειμαι εδω για περαιτερω ερωτησεις αν ξεχασα κατι να αναφερω ρωτηστε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m@stermind : 03-08-12 στις 15:10

  2. #2
    Ti ypsos exeis? pws paizeis? me poly spin h ligo...ti lavh kratas se forehand kai back? kai ti backhand exeis?me to ena h me ta dyo? baseliner?net player? all around? vazeis th raketa apo katw apo thn mpala sta groundstrokes sou??? Arxika tha sou elega gia kamia radical mp ...alla me perisoteres leptomereies tha htan pio eukolo na sou pw

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας