Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 16 από 16

Θέμα: Rolad Garros 2012

  1. #11
    Junior Member Το avatar του χρήστη souzana
    Εγγραφή
    20-05-2012
    Περιοχή
    athens, melissia
    Μηνύματα
    34
    Θεός ο σοντε!μμερικες φορές για τον άλλον ειναι πολυ εκνευριστικό αυτο που κάνει ο ναδάλ!
    εγω δν τον πάω μία, αν και ειναι ένας απο τους καλύτερους παίχτες!
    Πιστεύω ο ροτζερ να πάρει τα πάνω του, το καλό που του θέλω!


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη souzana : 04-06-12 στις 20:50

  2. #12
    Junior Member
    Εγγραφή
    19-10-2011
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    94
    Δυστυχώς οι σχολιαστές είναι πολύ παλτά από την άποψη ότι δεν έχουν εξειδίκευση στο τένις και λένε πολλές μπούρδες. Το ίδιο συμβαίνει και στα κανάλια της ΟΤΕtv & Eurosport που έχω όμως, οπότε είναι οι Έλληνες σχολιαστές γενικότερα που υστερούν. Όταν πχ ακούω για δεξιόχειρα παίκτη να λένε "αριστερό μπάκχαντ με τα δύο χέρια..." δηλαδή τι θα ήταν το μπάκχαντ, δεξί;;;

  3. #13
    Junior Member Το avatar του χρήστη thanasis68
    Εγγραφή
    12-02-2011
    Περιοχή
    θεσσαλονικη δυτικά
    Μηνύματα
    177
    την τηλεοπτική μου υγειά την εχω βρει παρακολουθώντας τους αγώνες του τουρνουά απο το ξενόγλωσσο Eurosport με πλειάδα εξειδικευμένων στο τενις σπορτκάστερ
    και φυσικά δεν χάνω την μισάωρη εκπομπή κάθε βράδυ Game Set & Mats oπου η παλιά δόξα του παγκοσμίου τένις, ο Ματς Βιλάντερ σχολιάζει ολα τα τεκταινόμενα στο Ρολάν Γκαρός.
    Απλά σημερα έτυχε να το βάλω σήμερα για λιγο στην ΕΡΤ μιας και η HD μετάδοση του αγώνα ηταν ελκυστικό δέλεαρ!

  4. #14
    Junior Member
    Εγγραφή
    19-10-2011
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    94
    στο οτε τιβι μπορείς να επιλέξεις αγγλικά ή ελληνικά για το eurosport απλά για το τένις δεν ενδείκνυνται τα ελληνικά.

  5. #15
    Junior Member Το avatar του χρήστη souzana
    Εγγραφή
    20-05-2012
    Περιοχή
    athens, melissia
    Μηνύματα
    34
    για να δουμε τιθα γίνει σήμερα στα ντέρμπυ :d

  6. #16
    Junior Member Το avatar του χρήστη ocho
    Εγγραφή
    25-02-2011
    Μηνύματα
    61
    ...στο φετινό τουρνουά αν και δεν δείχνει να φαίνεται κάποια ιδιαίτερη έκπληξη(αναφέρομαι στους άνδρες),μετά και τα σημερινά αποτελέσματα μπορώ να αντιληφθώ κάποια δεδομένα που σίγουρα θα παίξουν τον ρόλο τους...
    και εξηγούμαι

    1.Ο Νόλε με μιάμιση μέρα ξεκούρασης μπροστά του και απαλλαγμένος από το άγχος της υπεράσπισης των περσινών του πόντων στο τουρνουά(στην χειρότερη των περιπτώσεων μένει στους ίδιους την προσεχή Δευτέρα)θα μπεί στο γήπεδο για τον ημιτελικό με τον Φέντερερ χωρίς άγχος...
    2.Το αυτό ισχύει για τον Φέντερερ έχοντας και αυτός μεγάλη διαφορά από το νούμερο 4...
    3.Το άγχος αυτόματα έχει μεταφερθεί όσο και αν ακούγεται παράξενο στον Ναδάλ έχοντας 2 ματς μπροστά του για να βρεθεί στον τελικό της Κυριακής,συνυπολογίζοντας το γεγονός της υπεράσπισης των περσινών του πόντων+ το ότι η χωμάτινη περίοδος τελειώνει χωρίς o nole να έχει τις απώλειες που ο Ναδαλ περίμενε και μπαίνοντας σε λίγο από τώρα σε γρήγορες επιφάνειες γηπέδων όπου το πλεονέκτημα φεύγει από τον Ισπανό...

    συνεπώς το πράγμα προβλέπω να μην αλλάζει όσον αφορά τους 2 πρώτους...εις το επανιδείν...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας