Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Θέμα: Συμπάικτης/συμπάικτρια για τέννις στη Θεσσαλονίκη

  1. #1

    Συμπάικτης/συμπάικτρια για τέννις στη Θεσσαλονίκη

    Γεια σας!!!
    Χρόνια ήθελα να αρχίσω να παίζω ξανά τέννις αλλά δε γνώριζα άτομα που να ασχολούνται ή να ασχολούνταν οπότε η σκέψη παρέμενε σκέψη...έπαιζα 2 χρόνια περίπου....μην τρομάξετε.....πριν 13 χρόνια....!!!! και η πιο πρόσφατη επαφή μου ξανά με το άθλημα ήταν το καλοκαίρι που μας πέρασε.Αν και δεν το περίμενα τα πήγα αρκετά καλά...μάλλον το τέννις είναι σαν το ποδήλατο ...και από τότε μου έχει ανοίξει η όρεξη!!!
    Ίσως αν είχα σκεφτεί ότι στο internet μπορείς να βρεις τα πάντα...θα είχα ανακαλύψει αυτό το forum νωρίτερα!!! Δεν πείράζει....
    Ζητώ λοιπόν συμπαίκτη ή συμπαίκτρια για τέννις μετρίου επιπέδου...βέβαια και στο πολύ καλό επίπεδο δε λέμε όχι )
    Μ΄αρέσει να παίζω με ένταση, νομίζω έχω δυνατά χτυπήματα...και θεωρώ ότι με ένα συμπαίκτη που ξέρει θα βρω την παλιά μου φόρμα αρκετά γρήγορα..
    Τώρα επειδή αυτό τον καιρό έχω πολύ ελεύθερο χρόνο θα μπορούσα να παίξω σε οποιοδήποτε γήπεδο της Θεσσαλονίκης είναι δεν είναι κοντά στο σπίτι μου..αν και προσωπικά μου αρέσουν τα γήπεδα που είναι πίσω από το Ποσειδώνιο καθώς και τα γήπεδα στο Πάρκο του Φωκά στην παραλία...
    Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου με προσωπικό μήνυμα...αν είστε πολλοί θα οργανώσω μεταξύ μας τουρνουά..))

    Φιλιά,Ιωάννα

  2. #2
    Junior Member Το avatar του χρήστη thanasis68
    Εγγραφή
    12-02-2011
    Περιοχή
    θεσσαλονικη δυτικά
    Μηνύματα
    177
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioanna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας!!! .αν είστε πολλοί θα οργανώσω μεταξύ μας τουρνουά..))

    Φιλιά,Ιωάννα
    γειά σου
    και δεν οργανώνεις...


    το τουρνουά των μετρίων
    με φιλοδοξίες προχωρημένων


    τωρα που σε λίγες μέρες μπαίνουμε και στην άνοιξη


    κ εγώ μετριο επίπεδο
    διαθέσιμος τα Σ/Κ
    από τα δυτικά της πόλης!!!

    ΥΓ.: αν μαζευτούμε πολλοι, μπορούμε να χωριστούμε σε 2 ομίλους των 3 η 4 και παιζουνε μετά οι πρωτοδεύτεροι χιαστί για τον τελικο ... κάθε κερδιζόμενο σετ και βαθμός
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanasis68 : 25-02-12 στις 11:02

  3. #3
    Ωραία...άντε να επικοινωνήσει άλλος ένας ακόμα να γίνουμε τέσσερις...και ίσως κλείσουμε στο Φωκά την ίδια ώρα και τα 2 γήπεδα...εεεε να μην είμαστε τελείως ραντεβού στα τυφλά οπότε θα επικοινωνήσω μαζί σας αφού βρω το τηλέφωνο για κράτηση και ενημερωθώ για τη χρέωση που νομίζω ότι είναι 1,5 ή 2 ευρώ..δηλαδή από την επόμενη εβδομάδα με τον πρώτο με τηλέφωνο και με τον δεύτερο με προσωπικό μήνυμα...τώρα αν αργήσω για κάποιο λόγο...(άνθρωποι είμαστε) μπορείτε να πάτε οι δυο σας!

  4. #4
    Junior Member Το avatar του χρήστη thanasis68
    Εγγραφή
    12-02-2011
    Περιοχή
    θεσσαλονικη δυτικά
    Μηνύματα
    177
    εναλλακτικά υπάρχουν και τα χωμάτινα γήπεδα της Καλαμαριάς, νομίζω ειναι 5 συνολικά,
    με αριθμό επικοινωνίας 2310410841,6948364147,698423744, κοστος ανα ώρα γυρω στα 7,5Ε, με προβολείς κατι παραπάνω!

  5. #5
    meno kalamaria!ta gipeda pou aneferes me volevoun k mena!an 8es epikoinonise..6981467199..kostas....

  6. #6
    Γεια σου Ιωάννα....εάν ακόμα ενδιαφέρεσαι επικοινώνησε.Ευχαριστώ

  7. #7
    Junior Member
    Εγγραφή
    07-06-2013
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1
    Γεια σας παιδιά, είμαι 36 χρονών και ψάχνω και εγώ συμπαίκτες-τριες και είμαι από Θεσσαλονίκη. Είμαι αρχάριος αλλά έχω πολύ διάθεση για μάθηση και παιχνίδι.

  8. #8
    giorgo sou esteila priv.message!

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας