Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 16 από 16

Θέμα: Τα φώτα σας, διψάω για τένις!

  1. #11
    Αν προπονεισαι σε ομιλο, ρωτα μηπως διοργανωνουν εσωτερικα τουρνουα που σιγουρα θα σε βοηθησουν να δεις πως ειναι ενας αγωνας, οχι τελειως φιλικος. Επισης αν πιστευεις οτι δεν θα απογοητευθεις με ενα πιθανο κακο αποτελεσμα και θες να δωσεις τα περιπου 20 ευρω της συμμετοχης, απο την ωρα που αισθανεσαι σχετικα καλα τα χτυπηματα σου και μπορεις να αλλαξεις αρκετες μπαλιες θα ηταν,πιστευω, μια ευχαριστη εμπειρια. Οι φιλικοι αγωνες παιζουν κι αυτοι το ρολο τους αφου σε βοηθουν με τον καιρο να περιορισεις το πιθανο αγχος σου. Τα ιδιωτικα τουρνουα συνηθως εχουν παιχτες ολων των επιπεδων. Το βασικο ειναι να μην απογοητευτεις απο ενα κακο αποτελεσμα. Μπορει να χασεις απο εναν χειροτερο παικτη αλλα παντα μπορεις να κερδισεις κι εναν καλυτερο.

  2. #12
    Junior Member Το avatar του χρήστη thanasis68
    Εγγραφή
    12-02-2011
    Περιοχή
    θεσσαλονικη δυτικά
    Μηνύματα
    177
    ευχαριστώ για τα πολύ χρησιμα τιπς AlexVent

    συμμετείχα πριν λιγους μηνες σε ενα τέτοιο τουρνουα ενος Ομίλου της περιοχής μου με συμμετοχή 20Ε
    ο 1ος μου αντίπαλος ηταν αρκετά δυνατός και έχασα ...πανηγυρικά
    εκ των υστέρων εμαθα πως ο αντιπαλος αυτός έπαιζε σχεδόν 10 ωρες την εβδομάδα σε αντίθεση με μένα που εκανα προπονήσεις 2 ωρες την βδομάδα και οτι συμμετείχε σε ολα τα τοπικά τουρνουά που διεξάγονταν στην πόλη...
    στάθηκα άτυχος στην κλήρωση
    ο επόμενος αντίπαλος, αν κ ενιωθα οτι τον ...ειχα εχασα και απο αυτόν...
    το ωραιο με αυτό τον αντίπαλο ειναι οτι βρεθήκαμε για τένις καμιά 5-6 φορές μετά το τουρνουά για φιλικά ματς και τον κέρδισα παραπάνω από τις μισές φορές

    εχει πολυ ενδιαφέρον να παίζεις με κάποιον σε τουρνουα, χωρίς να τον ξέρεις σε τι επιπεδο ειναι και να καλείσαι να τον αντιμετωπίσεις για 1η φορά...
    καμία σχέση η εμπειρια αυτη ενός ματς σε τουρνουά, με ενα ματς φιλικό

    σκέφτομαι να το ξανατολμήσω λοιπόν, και να ξεπεράσω το τρακ που ειχα στην 1η μου συμμετοχή

  3. #13
    Junior Member
    Εγγραφή
    06-03-2011
    Μηνύματα
    97
    θα ήθελα να σου προτείνω το palinni tennis park. έχει φανταστικά γήπεδα πολύ προσγμένα, με πολύ καλά αποδητήρια, και το σημαντικότερο, πολύ καλούς προπονητές σε εκπληκτικές τιμές!!! θα ενθουσιαστείς, και θα έχεις πολλή μεγάλη πρόοδο!
    μπες στο http://www.pallinitennispark.net/ και κλείσε γήπεδο!

  4. #14
    Junior Member Το avatar του χρήστη patrickdrd
    Εγγραφή
    11-09-2012
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    3
    καλησπερα κι απο μενα κ καλως σας βρηκα

    ενδιαφερομαι κ εγω να μαθω/παιζω τεννις, σαν χομπυ,
    να ρωτησω οταν λενε 2 ωρες την εβδομαδα εννοουμε σε μια φορα;
    ελευθερο χρονο εχω, οκ,
    απο την αλλη δεν με ενδιαφερει το "ονομα" που εγραψε ενας φιλος,
    ουτε πισινες και γυμναστηρια

    και γενικοτερα πως μπορει κανεις να ξεκινησει ενα αθλημα;
    ο θεματοθετης π.χ. γραφει και για αλλα αθληματα,
    θα με ενδιεφερε π.χ. ακομα κ μπασκετ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη patrickdrd : 14-04-15 στις 13:38

  5. #15
    Junior Member
    Εγγραφή
    07-09-2012
    Μηνύματα
    3
    καλησπέρα patrickdrd!Όταν λένε δυο φορές την εβδομάδα εννοούν ότι θα πηγαίνεις δύο ξεχωριστές φορές στο γήπεδο!Είναι ενδιαφέρον άθλημα το τεννις, ξεχωριστό και πιστεύω θα σου αρέσει!Όσο για την ηλικία είναι μια χαρά για τέννις, εμένα όλη η ομάδα που παίζαμε μαζί είναι από 35 κ πάνω!Κοίταξε και στο οακα έχει οργανωμένα γήπεδα όπως και στην παλλήνη όπως φράφτηκε πιο πάνω!καλη αρχή!

  6. #16
    Στο ΟΑΚΑ άνοιξε μία νέα σχολή www.kozasports.gr. Έχει και καλές τιμές.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας