Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 24

Θέμα: 6ο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Juniors 2010

  1. #11
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Επειδή σε βρίσκω ψιλοάσχετο και μη γνώστη αλλά και για να μη πληροφορούμε λάθος τον κόσμο σε ενημερώνω ότι η ITF διοργανώνει μόνο αγώνες για παίχτες από 18 ετών και άνω ,στην Ευρώπη τα juniors μέχρι 18 ετών τα διοργανώνει η TENNIS EUROPE και εκεί δεν υπάρχει σχεδόν πουθενά διαιτησία σε όλους τους αγώνες των τουρνουά.Σε ορισμένα τουρνουά λοιπόν της ITF(κυριως σε αυτά της κατηγορίας 1) υπάρχει διαιτησία στην οκτάδα (και στο 1ο πανελλαδικό στου Παπάγου υπήρχε διαιτησία στην οκτάδα).Ισως η προεδράρα μπορεί να σου κάνει εντατικά μαθήματα για να μην εκτίθεσαι (Αν και αυτός πρέπει να είναι πιο άσχετος απο έσένα ).
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DAVE : 21-08-10 στις 10:58

  2. #12
    EΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΜΙΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΕΝΝΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΞΥΛΙΚΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΚΑΤΩ!!!
    ΠΑΝΤΑ ΕΝΝΟΩ ΤΑ 18 ΚΑΙ ΑΝΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ Η ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΤΕΝΝΙΣ!!

    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΣ ΠΙΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ!!!

    ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18 ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΦΑΜΙΛΛΟ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΚΡΑΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΕΥΡΩΠΑϊΚΩΝ!!!

    ΤΟΥΝΑΝΤΙΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΑΞΙΩΣΗ!!! ΕΚΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΣΤΙΑΣΤΟΥΜΕ!!!

    ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΜΠΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΘΟΥΜΕ ΔΙΕΘΝΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!

  3. #13
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Bravo σου αφού κατάφερας να μας πείς ότι τα παιδιά μας που παίζουν τένις και είναι κάτω των 18 ετών κατά εσένα δεν παίζουν σοβαρό τένις αλλά ξυλίκι. (ο μπαλαμπανιδης που βγήκε πρώτος σήμερα στο διεθνές τουρνουά kilkis cup έπαιξε ξυλίκι κατ εσένα).τι να σου πω , λυπάμαι γι αυτά που γράφεις.
    (μάθε ότι ο καλοβελώνης είναι #34 στην ευρώπη στο ξυλίκι).
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DAVE : 21-08-10 στις 20:48

  4. #14
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DAVE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bravo σου αφού κατάφερας να μας πείς ότι τα παιδιά μας που παίζουν τένις και είναι κάτω των 18 ετών κατά εσένα δεν παίζουν σοβαρό τένις αλλά ξυλίκι. (ο μπαλαμπανιδης που βγήκε πρώτος σήμερα στο διεθνές τουρνουά kilkis cup έπαιξε ξυλίκι κατ εσένα).τι να σου πω , λυπάμαι γι αυτά που γράφεις.
    (μάθε ότι ο καλοβελώνης είναι #34 στην ευρώπη στο ξυλίκι).
    ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 34 ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΤΕ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ !!

    ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΕΝΤΕΡΕΡ ΜΑΛΛΟΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!

    ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ??? ΜΑΘΕ ΚΑΙ ΔΕΣ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΣ ΜΟΥ !!!

    ΜΕ ΚΛ...ΕΣ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ!!! ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΑ ΕΛΛΗΝΟΠΟΥΛΑ ΣΟΒΑΡΟ ΤΕΝΝΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΘΟΥΝ ΣΕ ΔΙΕΘΝΕΣ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!

    ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΨΥΧΗ!!

  5. #15
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Δίχνεις μικροπρέπεια και μάλλον έχεις εκνευρισθεί ,φίλε μου δεν έχω καμμία σχέση συγγενική ούτε με τον Μπαλαμπανίδη ούτε με τον Καλοβελώνη .Μάλλον έχεις χάσει την ψυχραιμία σου, ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥ.....................
    Τα τσάμπα λεφτά του κράτους ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΑ, βάλτε το χέρι στην τσέπη σας καί σκάστε, ούτε ευρώ δεν πρέπει να σας δίνει το κράτος για να κάνετε τούς μάγκες ότι έχετε παιδιά επαγγελματίες τενίστες..Κακώς η εφοα έβαλε χρηματικά έπαθλα στο πανελλήνιο Α/Γ (είναι και παράτυπο και πιθανώς παράνομο).Οποιος είναι πάνω από 16 ετών καί δεν είναι στους 150
    πρώτους στον κόσμο το πιθανότερο είναι ότι δεν πρόκειται να κάνει τίποτα ούτως η άλλως, απλά κάνει τουρισμό.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DAVE : 22-08-10 στις 02:09

  6. #16
    ΑΚΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ!!!

    ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΟΒΑΡΕΣ ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ!!ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ Η ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΧΩΡΑ!!! ΟΚ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΣΤΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ!!!

    ΑΝ ΗΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΡΕΠΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΣΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 12-14-16 ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ Η ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ ΤΟΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΣΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΙΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΟΜΙΛΟ!!!

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΕΝΝΙΣ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΧΟΥΝ!!! ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΦΛΟΡΙΝΤΑ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΛΕΤΙΕΡΙ!!!

    ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ Η ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΕΞ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ!! ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΤΑ 900.000 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΝΑ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΚΑΜΠ ΤΕΝΝΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΠΡΩΤΥΠΟ ΤΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΩΣ ΕΦΑΛΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΛΙΞΗ ΤΩΝ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΝΕ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥΣ ΗΛΙΚΙΑ!!!

    ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΜΑΡΑΖΩΝΕΙ ΚΑΙ ΑΚΡΟΒΑΤΕΙ ΜΕΤΑΞΥ
    ΠΑΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝΘΥΠΟΠΑΤΟΥ ΔΙΕΘΝΩΣ!!! ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΤΟΥ ΠΑΓΔΑΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΙΤΗΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΕΝΝΙΣ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΘΕΙ!!!ΤΩΡΑ ΑΝ Ο ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΛΟ ΤΕΝΝΙΣ Η ΟΧΙ ΘΑ ΕΞΑΡΤΗΘΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ Η ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΛΕΦΤΑ!!

    ΜΕΤΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ 16 ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ Η ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ Η ΤΟ ΠΟΛΥ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΚΛΑΜΠ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ !!! ΤΟ ΨΗΤΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ ΣΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ Ο ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΣ !!

    ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΦΑΙΔΡΑΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΕΑΣ ΜΕΝΕΙ ΠΡΟΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗΝ!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 22-08-10 στις 11:00

  7. #17
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Από θεωρία βλέπω πάμε καλά. Στην ουσία όμως φίλε μου η σχολή του BOLITIERI (Nick είναι το μικρό του όνομα και τυχαίνει να τον γνωρίζω προσωπικά) είναι ΙΔΙΩΤΙΚΗ και δεν έχει καμμία σχέση με την ομοσπονδία τένις της USA .Για να πάει κάποιος γονιός το παιδί του εκεί (στη FLORIDA γιατί το άλλο καμπ στη Γερμανία το έκλεισε) full time πρέπει να πληρώσει από την τσεπούλα του (οι τιμές αρχίζουν απο 50.000).Μη το παιδεύεις το θέμα ,θέλεις παιδί FEDERER πληρώνεις και δεν ζητάς απο κανέναν άλλον ΤΙΠΟΤΑ, εάν δεν έχεις χρήμα κρατάς την αξιοπρέπειά σου και σώζεις και το παιδί σου απο βάσανα και αδικίες.
    Τώρα για τα 900.000 που παίρνει η εφοα σαν επιχορήγηση από το κράτος τι να τα κάνεις όταν τα 650.000 πηγαίνουν για την μισθοδοσία των υπαλλήλων της.Είχα λοιπόν καταγγείλει πριν από καιρό(και όταν καταγγέλω το κάνω με στοιχειά και αποδείξεις) σε αυτό εδώ το forum ότι η ομοσπονδία πληρώνει τον μισθό
    τών γραμματέων σε 4-5 ενώσεις (ποσό που ανέρχεται περίπου σε 150.000) μάλιστα είχα καταγγείλει οτι στην ένωση που έχει έδρα την Λαμία η γραμματέας είναι συγγενής του προέδρου της Λαμίας΄(η της συζύγου του).Αυτό παρ ότι ειχες υποσχεθεί ότι θα το έψαχνες το έκανες γαργάρα (η δικαιολογία ότι ο πρόεδρος της Λαμίας δεν τα έχει καλά με τον ζανιά δεν ισχύει διότι για λόγους αξιοπρέπειας και μόνο δεν θα δεχόταν να του πληρώνει την γραμματέα τη ένωσης ο ζανιας) και το προσπέρασες.Εδώ όμως φίλε μου είναι η ΔΙΑΠΛΟΚΗ διότι η προεδράρα με αυτά τα χρήματα (χρήματα δικά σου και δικά μου)
    εξαγοράζει ψήφους και συνηδήσεις. Εάν λοιπόν σταματήσει η εφοα να πληρώνει τις γραμματείς των 4-5 αυτών ενώσεων (αλήθεια πως δέχονται οι άλλες ενώσεις αυτό το καθεστώς, αλλα θα μου πεις όλοι .αμόγια είναι κάτι άλλο θα έχουν πάρει) τότε τα 150.000 μπορεί να πάνε για τα έξοδα των παιδιών του κυρίως ταμπλό για τα πανελλαδικά.
    Ερώτηση - Ξέρεις ποιος προπονητής που εργάζεται σε όμιλο της Ελλάδας ήταν head instractor στη σχολή του BOLITIERI στη florida (πάρε και βοήθεια)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DAVE : 22-08-10 στις 13:46

  8. #18
    BOLLETTIERI ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΟΚ!!!

    ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ USTA ΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗ!!! ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΕ FULL BOARD ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 80.000 $ !!!

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΛΑΜΙΑ ΙΣΧΥΕΙ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΛΟΓΩ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΚΛΠ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ !!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΤΙ ΝΕΟΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ!! Η ΔΙΑΠΛΟΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ!!

    ΑΝΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΣ ΚΑΙ ΦΑΡΙΣΣΑΙΟΥΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΩΣΤΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΕΝΝΙΣ ΜΕ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΤΟΝ ΚΕΛΑΗΔΗ !!!

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΟΥΤΣ ΠΟΙΟΝ ΕΝΝΟΕΙΣ??? ΜΙΚΡΟ Η ΜΕΓΑΛΟ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ??

  9. #19
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Εχει δουλέψει σε Φιλοθέη, Πάτρα ,Εθνική Ομάδα ,Βάρη, και σε δύο ακόμα συλλόγους (το μικρός η μεγάλος είναι σχετικό εξαρτάται πώς το βέπει ο καθένας , εγώ δηλαδή που κοντεύω τα 65 τι είμαι (μην απαντήσεις στο τελευταίο).Μην ψαχνεις να βρείς ποιός είμαι - και όχι δεν είμαι ο Κοντονής.(λόγω του σχόλιου για τις βαθμολογίες).
    Oχι φιλε χρήματα σε "ειδήμονες" για θεωρίες φρου-φρου και αρώματα αλλά κατευθείαν στα παιδιά για τα έξοδα τους στα πανελλαδικά.
    Η εφοα ,σύμφωνα με το νέο νόμο, μπορεί να αποσπάσει (η να μετατάξει )αυτές τις υπαλλήλους εκτός ομοσπονδίας τένις.
    Οι μελλοντικοί Federer εάν θέλουν μεταξωτά βρακιά να πληρώσουν από την τσέπη τους.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DAVE : 23-08-10 στις 01:58

  10. #20
    ΚΑΠΩΣ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΜΕΛΕΤΗ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΙΤΑΝΙΑ ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΘΕΤΑ ΚΑΙ ΕΜΠΛΕΚΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΦΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ (ΠΑΙΔΕΙΑΣ,ΓΓ. ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ.ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ) ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ ΓΑΙΤΙ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΝ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΙ ΠΧ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ!!! ΚΑΙ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ!!!

    ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΟΝ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 23-08-10 στις 12:52

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας