Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 24

Θέμα: 6ο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Juniors 2010

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1

    6ο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Juniors 2010

    Στη Βόρειο Ελλάδα συνεχίζονται τα Όπεν Juniors της ΕΦΟΑ με τη διεξαγωγή του 6ου Πανελλαδικού τουρνουά στις Σέρρες και την Ξάνθη. Συγκεκριμένα οι κατηγορίες 14, 16,18 σε Αγόρια και Κορίτσια διεξάγονται στιε Σέρρες με διοργανωτή τον Σύλλογο Αντισφαίρισης Σερρών στις Δημοτικές εγκαταστάσεις και οι κατηγορίες των 12αριών στην Ξάνθη.

    Όλα τα ταμπλό και τα αποτελέσματα εδώ: http://www.tennisnews.gr/tournaments...6-juniors-2010
    tennisnews.gr
    Το Τένις στην Ελλάδα

  2. #2

    Η ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΞΙΩΣΗ


    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΛΑ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΟΥΣ ΤΡΟΓΩΝΤΑΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΑ ΕΔΕΣΜΑΤΑ ΣΤΑ ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (ΟΠΩΣ ΣΟΥΤΖΟΥΚΙΑ ΣΤΗΝ ΛΑΔΟΚΟΛΛΑ ΣΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΣΤΕΚΙΑ ΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ) ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ!!!

    ΤΑ 18 ΑΡΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΟΥΤΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΟ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ!!

    ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΝΝΙΣ!!

    ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

    YΓ: Δανεισμενο απο το TENNIS PΟΙNT GREECE http://tennispointgreece-predatorus.blogspot.com/
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 17-08-10 στις 09:22

  3. #3
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PREDATORUS Εμφάνιση μηνυμάτων

    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΛΑ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΟΥΣ ΤΡΟΓΩΝΤΑΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΑ ΕΔΕΣΜΑΤΑ ΣΤΑ ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (ΟΠΩΣ ΣΟΥΤΖΟΥΚΙΑ ΣΤΗΝ ΛΑΔΟΚΟΛΛΑ ΣΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΣΤΕΚΙΑ ΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ) ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ!!!

    ΤΑ 18 ΑΡΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΟΥΤΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΟ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ!!

    ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΝΝΙΣ!!

    ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

    YΓ: Δανεισμενο απο το TENNIS PΟΙNT GREECE http://tennispointgreece-predatorus.blogspot.com/
    ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΞΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

  4. #4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CHINA MAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΞΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

    ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ????
    Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ

    ΕΣΤΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΞΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??????

    ΣΤΑ 16 ΑΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΣΤΑ 18 ΑΡΙΑ ΟΧΙ!!!

    ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!

    ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΟΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΠΑΙΚΤΩΝ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΕΥΓΕΝΗ"
    ΑΜΙΛΛΑ ΤΗΣ ΕΦΟΑ ΤΩΝ ΑΧΡΗΣΤΩΝ!!

    ΟΤΑΝ Η ΙΔΙΑ Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΧΕΙ ΑΠΑΞΙΩΣΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ!!

    ΚΥΡΙΟΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΕΠΡΕΠΕ ΠΡΟ ΚΑΙΡΟΥ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΗ ΧΡΟΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΑΙΓΛΗ!!! ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΗΜΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΩΤΕΡΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ!!!

    ΑΝΤ¨ΑΥΤΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΚΙΝΕΖΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 17-08-10 στις 18:49

  5. #5
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Κε predatorus καλό θα είναι επιτέλους να καταλάβεις ότι με αυτά που γράφεις απαξιώνεις τις προσπάθειες των παιδιών μας η νομίζεις οτι τις απαξιώνεις διότι στην ουσία κανείς δεν μπορεί να απαξιώση τον κόπο νέων ανθρώπων.Δεν με ενδιαφέρει αν είσαι τσάτσος του Ζανιά η όχι η αν ηθελες να συναργαστείς με την ομοσπονδία και το σταμάτησε ο Ζανιάς, ουτε και με ενδιαφέρει η άποψη σου επι γενικών φιλοσοφιών περί τενις (από ότι βλέπεις και από το forum αυτοί που ασχολούντε μαζί σου μετριούντε στα δάχτυλα του ενός χεριού).Καλά εμείς οι γονείς νομίζεις ότι ήμαστε λαλάκες δεν βλέπουμε εάν τα παιδιά μας είναι ευχαριστημένα με την ενασχόληση τους με το τένις και τα περί αυτό (πανελλαδικά,ενωσιακά,διασυλλογικά ,προπονήσεις κ.λ.π) , σου λέγω λοιπόν ότι σε γενικές γραμμές ήμαστε ικανοποιημένοι (βέβαια πολλά μπορούν να βελτιωθουν).Για τα ελάχιστα παιδιά που θέλουν να κάνουν καριέρα σαν επαγγελματίες τενίστες ας πληρώσει ο μπαμπάκας τους καί όχι εγώ(εγώ πληρώνω το κράτος και την εφοα καί δεν επιτρέπω με τα δικά μου χρήματα να γίνει ο άλλος επαγγελματίας , να βγάζει εκατομύρια και εγώ να περιμένω να πάρω σύνταξη 6 μηνες αφού θα έχω ψοφήσει).Εαν δεν κάνω λάθος η σχέση σου με το τενις είναι ότι ασχολείσαι επαγγελματικά με τους αθλητές (είσαι νομίζω φυσιοθερ-γυμναστής) πολύ καλό και σεβαστό εάν όμως είχες ασχοληθεί πραγματικά με το τένις θα ήξερες οτι σχεδόν ποτέ δεν έχει συμπληρωθεί οκτάδα στά πανελλαδικά για 18αρια (κυρίως για κορίτσια), εκτός Αθηνας , μετά το πανελλήνιο(οπως δεν ήξερες ότι διασυλλογικά juniors η εφοα εκανε μόνο στα 14αρια και άλλα πολλά)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DAVE : 20-08-10 στις 20:33

  6. #6
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΩ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 22.05.2010 ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΙΤΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΙ ΠΑΡΑΚΜΗΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΝΝΙΣ!!!

    ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΠΑΡΩΔΙΑ ΤΗΣ ΕΦΟΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ Η ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑΛΑΝΙΖΕΙ!!

    ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΣ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΞΟΔΩΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!

    ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Η ΕΦΟΑ??? ΑΝ ΝΑΙ!!! ΠΛΑΝΑΣΑΙ ΠΛΑΝΗΝ ΟΙΚΤΡΑΝ!! ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΕΙ Η ΕΦΟΑ ?? ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΟΛΑ ΑΦΗΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ!!!
    ΟΥΤΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΕΝΑ ΝΕΡΑΚΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΜΠΡΕΛΑ ΓΙΑ ΣΚΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!

    ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΘΙΣΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΑ 18ΑΡΙΑ!! ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΘΕΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ ΑΠΑΞΙΩΣΗΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ?? ΣΕ ΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΤΑ 17-18 ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ?? ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΔΙΕΘΝΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΜΑ!!!

    ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ !!! ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΓΑΡ ΠΟΝΗΡΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑ--ΜΟΓΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΡΟΠΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΑΛΗΘΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο "ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΣ" ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ!!

    Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ

  7. #7
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Από θεωρία βλέπω πάμε καλά. Στην ουσία όμως φίλε μου η σχολή του BOLITIERI (Nick είναι το μικρό του όνομα και τυχαίνει να τον γνωρίζω προσωπικά) είναι ΙΔΙΩΤΙΚΗ και δεν έχει καμμία σχέση με την ομοσπονδία τένις της USA .Για να πάει κάποιος γονιός το παιδί του εκεί (στη FLORIDA γιατί το άλλο καμπ στη Γερμανία το έκλεισε) full time πρέπει να πληρώσει από την τσεπούλα του (οι τιμές αρχίζουν απο 50.000).Μη το παιδεύεις το θέμα ,θέλεις παιδί FEDERER πληρώνεις και δεν ζητάς απο κανέναν άλλον ΤΙΠΟΤΑ, εάν δεν έχεις χρήμα κρατάς την αξιοπρέπειά σου και σώζεις και το παιδί σου απο βάσανα και αδικίες.
    Τώρα για τα 900.000 που παίρνει η εφοα σαν επιχορήγηση από το κράτος τι να τα κάνεις όταν τα 650.000 πηγαίνουν για την μισθοδοσία των υπαλλήλων της.Είχα λοιπόν καταγγείλει πριν από καιρό(και όταν καταγγέλω το κάνω με στοιχειά και αποδείξεις) σε αυτό εδώ το forum ότι η ομοσπονδία πληρώνει τον μισθό
    τών γραμματέων σε 4-5 ενώσεις (ποσό που ανέρχεται περίπου σε 150.000) μάλιστα είχα καταγγείλει οτι στην ένωση που έχει έδρα την Λαμία η γραμματέας είναι συγγενής του προέδρου της Λαμίας΄(η της συζύγου του).Αυτό παρ ότι ειχες υποσχεθεί ότι θα το έψαχνες το έκανες γαργάρα (η δικαιολογία ότι ο πρόεδρος της Λαμίας δεν τα έχει καλά με τον ζανιά δεν ισχύει διότι για λόγους αξιοπρέπειας και μόνο δεν θα δεχόταν να του πληρώνει την γραμματέα τη ένωσης ο ζανιας) και το προσπέρασες.Εδώ όμως φίλε μου είναι η ΔΙΑΠΛΟΚΗ διότι η προεδράρα με αυτά τα χρήματα (χρήματα δικά σου και δικά μου)
    εξαγοράζει ψήφους και συνηδήσεις. Εάν λοιπόν σταματήσει η εφοα να πληρώνει τις γραμματείς των 4-5 αυτών ενώσεων (αλήθεια πως δέχονται οι άλλες ενώσεις αυτό το καθεστώς, αλλα θα μου πεις όλοι .αμόγια είναι κάτι άλλο θα έχουν πάρει) τότε τα 150.000 μπορεί να πάνε για τα έξοδα των παιδιών του κυρίως ταμπλό για τα πανελλαδικά.
    Ερώτηση - Ξέρεις ποιος προπονητής που εργάζεται σε όμιλο της Ελλάδας ήταν head instractor στη σχολή του BOLITIERI στη florida (πάρε και βοήθεια)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DAVE : 22-08-10 στις 12:46

  8. #8
    BOLLETTIERI ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΟΚ!!!

    ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ USTA ΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗ!!! ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΕ FULL BOARD ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 80.000 $ !!!

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΛΑΜΙΑ ΙΣΧΥΕΙ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΛΟΓΩ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΚΛΠ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ !!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΤΙ ΝΕΟΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ!! Η ΔΙΑΠΛΟΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ!!

    ΑΝΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΣ ΚΑΙ ΦΑΡΙΣΣΑΙΟΥΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΩΣΤΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΕΝΝΙΣ ΜΕ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΤΟΝ ΚΕΛΑΗΔΗ !!!

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΟΥΤΣ ΠΟΙΟΝ ΕΝΝΟΕΙΣ??? ΜΙΚΡΟ Η ΜΕΓΑΛΟ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ??

  9. #9
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Εχει δουλέψει σε Φιλοθέη, Πάτρα ,Εθνική Ομάδα ,Βάρη, και σε δύο ακόμα συλλόγους (το μικρός η μεγάλος είναι σχετικό εξαρτάται πώς το βέπει ο καθένας , εγώ δηλαδή που κοντεύω τα 65 τι είμαι (μην απαντήσεις στο τελευταίο).Μην ψαχνεις να βρείς ποιός είμαι - και όχι δεν είμαι ο Κοντονής.(λόγω του σχόλιου για τις βαθμολογίες).
    Oχι φιλε χρήματα σε "ειδήμονες" για θεωρίες φρου-φρου και αρώματα αλλά κατευθείαν στα παιδιά για τα έξοδα τους στα πανελλαδικά.
    Η εφοα ,σύμφωνα με το νέο νόμο, μπορεί να αποσπάσει (η να μετατάξει )αυτές τις υπαλλήλους εκτός ομοσπονδίας τένις.
    Οι μελλοντικοί Federer εάν θέλουν μεταξωτά βρακιά να πληρώσουν από την τσέπη τους.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DAVE : 23-08-10 στις 00:58

  10. #10
    ΚΑΠΩΣ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΜΕΛΕΤΗ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΙΤΑΝΙΑ ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΘΕΤΑ ΚΑΙ ΕΜΠΛΕΚΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΦΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ (ΠΑΙΔΕΙΑΣ,ΓΓ. ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ.ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ) ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ ΓΑΙΤΙ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΝ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΙ ΠΧ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ!!! ΚΑΙ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ!!!

    ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΟΝ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 23-08-10 στις 11:52

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας