Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 24

Θέμα: 6ο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Juniors 2010

  1. #1

    6ο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Juniors 2010

    Στη Βόρειο Ελλάδα συνεχίζονται τα Όπεν Juniors της ΕΦΟΑ με τη διεξαγωγή του 6ου Πανελλαδικού τουρνουά στις Σέρρες και την Ξάνθη. Συγκεκριμένα οι κατηγορίες 14, 16,18 σε Αγόρια και Κορίτσια διεξάγονται στιε Σέρρες με διοργανωτή τον Σύλλογο Αντισφαίρισης Σερρών στις Δημοτικές εγκαταστάσεις και οι κατηγορίες των 12αριών στην Ξάνθη.

    Όλα τα ταμπλό και τα αποτελέσματα εδώ: http://www.tennisnews.gr/tournaments...6-juniors-2010
    tennisnews.gr
    Το Τένις στην Ελλάδα

  2. #2

    Η ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΞΙΩΣΗ


    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΛΑ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΟΥΣ ΤΡΟΓΩΝΤΑΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΑ ΕΔΕΣΜΑΤΑ ΣΤΑ ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (ΟΠΩΣ ΣΟΥΤΖΟΥΚΙΑ ΣΤΗΝ ΛΑΔΟΚΟΛΛΑ ΣΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΣΤΕΚΙΑ ΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ) ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ!!!

    ΤΑ 18 ΑΡΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΟΥΤΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΟ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ!!

    ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΝΝΙΣ!!

    ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

    YΓ: Δανεισμενο απο το TENNIS PΟΙNT GREECE http://tennispointgreece-predatorus.blogspot.com/
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 17-08-10 στις 10:22

  3. #3
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PREDATORUS Εμφάνιση μηνυμάτων

    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΛΑ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΟΥΣ ΤΡΟΓΩΝΤΑΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΑ ΕΔΕΣΜΑΤΑ ΣΤΑ ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (ΟΠΩΣ ΣΟΥΤΖΟΥΚΙΑ ΣΤΗΝ ΛΑΔΟΚΟΛΛΑ ΣΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΣΤΕΚΙΑ ΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ) ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ!!!

    ΤΑ 18 ΑΡΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΟΥΤΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΟ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ!!

    ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΝΝΙΣ!!

    ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

    YΓ: Δανεισμενο απο το TENNIS PΟΙNT GREECE http://tennispointgreece-predatorus.blogspot.com/
    ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΞΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

  4. #4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CHINA MAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΞΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

    ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ????
    Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ

    ΕΣΤΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΞΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??????

    ΣΤΑ 16 ΑΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΣΤΑ 18 ΑΡΙΑ ΟΧΙ!!!

    ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!

    ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΟΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΠΑΙΚΤΩΝ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΕΥΓΕΝΗ"
    ΑΜΙΛΛΑ ΤΗΣ ΕΦΟΑ ΤΩΝ ΑΧΡΗΣΤΩΝ!!

    ΟΤΑΝ Η ΙΔΙΑ Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΧΕΙ ΑΠΑΞΙΩΣΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ!!

    ΚΥΡΙΟΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΕΠΡΕΠΕ ΠΡΟ ΚΑΙΡΟΥ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΗ ΧΡΟΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΑΙΓΛΗ!!! ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΗΜΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΩΤΕΡΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ!!!

    ΑΝΤ¨ΑΥΤΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΚΙΝΕΖΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 17-08-10 στις 19:49

  5. #5
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Κε predatorus καλό θα είναι επιτέλους να καταλάβεις ότι με αυτά που γράφεις απαξιώνεις τις προσπάθειες των παιδιών μας η νομίζεις οτι τις απαξιώνεις διότι στην ουσία κανείς δεν μπορεί να απαξιώση τον κόπο νέων ανθρώπων.Δεν με ενδιαφέρει αν είσαι τσάτσος του Ζανιά η όχι η αν ηθελες να συναργαστείς με την ομοσπονδία και το σταμάτησε ο Ζανιάς, ουτε και με ενδιαφέρει η άποψη σου επι γενικών φιλοσοφιών περί τενις (από ότι βλέπεις και από το forum αυτοί που ασχολούντε μαζί σου μετριούντε στα δάχτυλα του ενός χεριού).Καλά εμείς οι γονείς νομίζεις ότι ήμαστε λαλάκες δεν βλέπουμε εάν τα παιδιά μας είναι ευχαριστημένα με την ενασχόληση τους με το τένις και τα περί αυτό (πανελλαδικά,ενωσιακά,διασυλλογικά ,προπονήσεις κ.λ.π) , σου λέγω λοιπόν ότι σε γενικές γραμμές ήμαστε ικανοποιημένοι (βέβαια πολλά μπορούν να βελτιωθουν).Για τα ελάχιστα παιδιά που θέλουν να κάνουν καριέρα σαν επαγγελματίες τενίστες ας πληρώσει ο μπαμπάκας τους καί όχι εγώ(εγώ πληρώνω το κράτος και την εφοα καί δεν επιτρέπω με τα δικά μου χρήματα να γίνει ο άλλος επαγγελματίας , να βγάζει εκατομύρια και εγώ να περιμένω να πάρω σύνταξη 6 μηνες αφού θα έχω ψοφήσει).Εαν δεν κάνω λάθος η σχέση σου με το τενις είναι ότι ασχολείσαι επαγγελματικά με τους αθλητές (είσαι νομίζω φυσιοθερ-γυμναστής) πολύ καλό και σεβαστό εάν όμως είχες ασχοληθεί πραγματικά με το τένις θα ήξερες οτι σχεδόν ποτέ δεν έχει συμπληρωθεί οκτάδα στά πανελλαδικά για 18αρια (κυρίως για κορίτσια), εκτός Αθηνας , μετά το πανελλήνιο(οπως δεν ήξερες ότι διασυλλογικά juniors η εφοα εκανε μόνο στα 14αρια και άλλα πολλά)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DAVE : 20-08-10 στις 21:33

  6. #6
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΩ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 22.05.2010 ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΙΤΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΙ ΠΑΡΑΚΜΗΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΝΝΙΣ!!!

    ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΠΑΡΩΔΙΑ ΤΗΣ ΕΦΟΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ Η ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑΛΑΝΙΖΕΙ!!

    ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΣ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΞΟΔΩΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!

    ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Η ΕΦΟΑ??? ΑΝ ΝΑΙ!!! ΠΛΑΝΑΣΑΙ ΠΛΑΝΗΝ ΟΙΚΤΡΑΝ!! ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΕΙ Η ΕΦΟΑ ?? ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΟΛΑ ΑΦΗΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ!!!
    ΟΥΤΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΕΝΑ ΝΕΡΑΚΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΜΠΡΕΛΑ ΓΙΑ ΣΚΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!

    ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΘΙΣΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΑ 18ΑΡΙΑ!! ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΘΕΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ ΑΠΑΞΙΩΣΗΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ?? ΣΕ ΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΤΑ 17-18 ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ?? ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΔΙΕΘΝΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΜΑ!!!

    ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ !!! ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΓΑΡ ΠΟΝΗΡΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑ--ΜΟΓΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΡΟΠΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΑΛΗΘΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο "ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΣ" ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ!!

    Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ

  7. #7
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Κε , είναι δείγμα των καιρών μας(δηλ. της απατεωνιάς και της ρεμούλας ) άλλα να ρωτάς κάποιον και σε άλλα να απαντάει τελικά όμως πρέπει να καταλάβετε ορισμένα πράγματα
    1) Δεν θέλουμε με τα χρήματα μας να πληρώνουμε για τα ταξίδια και τα έξοδα κανενός (μα κανενός) για να πηγαίνει σε διεθνή τουρνουά η όπου αλλού καί να παίζει επαγγελματικά (ούτε στο πανελλήνιο ανδρών-γυναικών πρέπει να υπάρχουν χρηματικά έπαθλα, πείτε μου ένα άλλο άθλημα στην Ελλάδα που εχει χρηματικά έπαθλα στούς αγώνες του).Τα έξοδα του κάθε φέρελπη επαγγελματία να τα πληρώσει ο μπαμπάκας του.
    2)Σε κανένα διεθνές τουρνουα junior δεν υπάρχει διαιτησία σε όλους τούς αγώνες ,υπάρχει μόνο επιδιαιτητής.
    3)Σε ποιά πανελλαδικά φέτος δεν είχαν οι γονείς που να καθίσουν(ανέφερες "πολλές φορές" ).
    4)Πώς είναι δείγμα απαξίωσης κάτι που δεν έχει αξιωθεί ποτέ (μιλάω για τα 18αρια).
    5)Οταν καταγγέλεις κάτι πρέπει να το κάνεις με συγκεκριμένα στοιχεία και όχι αερολογίες .
    6)Το αν παραμονεύει ο άλλος η εσύ δεν μας ενδιαφέρει αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να παίζουν τα παιδιά μας τένις και να μένουν στον αθλητισμό όσο περισσότεο δυνατόν(όσοι την έχουν δει federer για τα παιδιά τους καλή τύχη και καλά έξοδα από την τσέπη τους).
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DAVE : 20-08-10 στις 12:05

  8. #8
    ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ:

    1ον) ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΕΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΦΟΑ!!
    2ον)ΙΣΩΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΑΛΛΟΥ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ!!!
    3ον)ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΟΜΠΡΕΛΕΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΑΠ ΕΞΩ!!!
    4ον)ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΙΝΗΤΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΡΑΖΩΝΟΥΝ!!! ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ 16ΑΡΙΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Η ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΛΑΘΟΣ??
    5ον)ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΔΙΠΛΑ!!! ΕΚΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΡΙΝΩ ΣΚΟΠΙΜΟ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΟΥΝ ΣΕ ΔΥΣΜΕΝΕΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ!!
    6ον)ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ Η ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟ!! ΞΕΡΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΕΦΟΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ
    ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ!!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΙΚΙΑ Η ΑΝΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΛΗΜΜΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΚΑ ΤΟΥ "ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΥ" ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!
    ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΚΤΗ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑΖΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΣΠΟΝΣΟΡΕΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΩΦΕΛΗΘΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΜΑΤΩΝΕΙ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ!!!
    ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΓΙΟΡΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ
    ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!
    ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΛΕΕΙ: ....ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΑΛΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ.....
    ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΛΑ--ΜΟΓΙΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΣΠΥΡΑΚΟ!!! ΑΡΚΕΤΑ

  9. #9
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2010
    Μηνύματα
    63
    Eπειδή το κουράσαμε το θέμα σού επαναλαμβάνω ότι άλλα λές τη μία και άλλα την άλλη π.χ έγραφες για καρέκλες τώρα τις έκανες ομπρέλες στο1 συμφωνώ μαζί σου αλλά όχι να δίνονται τα χρήματα για μετάβαση επίδοξων επαγγελματιών στο εξωτερικό στο 2 είσαι λάθος διότι ούτε στα διεθνή στο εξωτερικό έχει διαιτησία σε κάθε αγώνα στα juniors (ρώτησε τους 5 φίλους σου και θα καταλάβεις) .Στο 3 έμπλεξες τις ομπρέλες με τις καρέκλες δεν πειράζει αλλά εσύ δεν ησουν που φώναζες να γίνονται οι αγώνες στο οακα στο 4 πάλι κάνεις τον προφήτη για το τι "θα" ,τι να σου πώ Στο 6 τώρα, φίλε μου όποιος θέλει το παιδί του να γίνει federer , τα χώνει και δεν μιλάει ούτε πηγαίνει στον κάθε ζανιά και υποχρεώνεται για δυο .ωλοεισητηρια ούτε δίνει το δικαίωμα στο όποιο .αμόγιο της ομοσπονδίας να ασχοληθεί με το παιδί του , όσο για τους σπόνσορες να είσαι σίγουρος ότι όταν ένα παιδί βγεί έξω και παίξει καλά αυτοί θα είναι που θα παρακαλάνε να το σπονσονάρουν (βλέπε Γραμματικοπούλου).Είναι κατάντια το ότι πολλοί θέλουν να κάνουν τον μάγκα με ξένα χρήματα.Το θέμα είναι απλό , θέλεις γιο η κόρη επαγγελματία τενίστα τότε πλήρωσε και σκάσε (και απόλαυσέ το αργότερα όταν το παιδί σου γίνει federer) , ατομικό το άθλημα δικό σου το παιδί.
    ΤΕΛΟΣ . ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ .ΚΑΛΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DAVE : 21-08-10 στις 03:40

  10. #10
    :d αφου δεν ειχαν ομπρελλεσ να σε προστατεψουν απο τον ηλιο νταλα καλοκαιρι οι καρεκλεσ μασ μαραναν!! ασε που και αυτεσ δεν επαρκουσαν για τον κοσμο!! το θεμα ειναι οτι το οακα εχει τισ καταλληλεσ υποδομεσ να γινουν τελειοι αγωνεσ και γρηγορα αφου εχει παρα πολλα γηπεδα και ειναι προσβασιμο απο παντου!!

    να θυμησω οτι η προεδραρα ηταν επι χρονια στο δσ του οακα-τεννισ και παρεμεινε και παραμενει αναξιοποιητο και εγκαταλελημενο!!

    οσο για τη διαιτησια επιμενω οτι υπαρχει και η πληροφορηση μου λεει οτι στα καλα ιτf τουλαχιστον υπαρχει απο 8αδα και μετα!! και στο κατω-κατω γιατι να μην εχουμε διαιτησια ειναι το μονο αθλημα που διεξαγεται στην ελλαδα χωρισ διαιτητεσ!!! εδω στα αλλα αθληματα οπου και να πασ ενασ διαιτητησ τουλαχιστον υπαρχει!!!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας