Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10

Θέμα: ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ

  1. #1

    ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ ΛΑ-ΓΙΑ

    ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΟΝΕΑΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!!
    ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΚΑΙ Η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ!!!!
    ΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΣΤΑ ΟΣΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ!!!
    ΝΕΕΣ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΙΕΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ!!!
    ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΕΘΝΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΤΟΣΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΟ ΟΣΟ ΣΕ ΑΤΟΜΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΤΕΝΝΙΣ!!!
    ΤΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΜΕΝΟΥΝ ΑΝΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΑΝΑΛΑΜΠΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΩΣ ΕΝΝΟΟΥΜΕΝΗ ΤΡΕΛΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ!!!
    ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΓΑ!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PREDATORUS : 17-09-10 στις 19:28

  2. #2

    Thumbs up

    ΣΑΣ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΣΧΟΛΙΑ!!!
    Dimitris Kleftakos

    Οριστική ρίξη και διαζύγιο φάινεται πως έχει πάρει σχέση του Δημήτρη Κλεφτάκου με την ΕΦΟΑ αφού ο αθλητής που αγωνίζονταν τους τελευταίους μήνες με τα ελληνικά χρώματα γίνεται και πάλι Γερμανός όπως αναγράφεται και στο site της ITF και επιβεβαιώνει ο ίδιος ο αθλητής.


    Ο ίδιος ο Κλεφτάκος αποκάλυπτει στο tennisnews.gr το τι έχει γίνει τους τελευταίους μήνες και φτάσαν τα πράγματα ως εδώ, ξεκαθαρίζοντας πως δεν είχε υπογράψει κανένα συμβόλαιο και χαρακτηρίζοντας τον πρόεδρο της ΕΦΟΑ κ. Ζαννιά ψεύτη... Διαβάστε παρακάτω τις αποκλειστικές δηλώσεις του Δημήτρη Κλεφτάκου στο tennisnews.gr...


    TN: Γεια σου Δημήτρη, στην ιστοσελίδα της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας Αντισφαίρισης (ITF) αναγράφεσαι και πάλι ως Γερμανός...

    Δ. Κλεφτάκος: Θέλω να μάθουν όλοι τι έγινε γιατί τέτοια πράγματα ‘δεν υπάρχουν’...Παίξαμε Davis Cup στην Τουρκία και μέχρι τότε δεν είχα ούτε το συμβόλαιο ούτε τίποτα. Εκεί ήταν και ο κ. Ζαννιάς και μου είπε πως θα στείλει τις επόμενες μέρες το συμβόλαιο και μετά τα άλλα (λεφτά κλπ). Περίμενα μία εβδομάδα αλλά τίποτα. Μετά τον έπαιρνα τηλέφωνο και δεν απαντούσε. Αυτό γινότανε 3 μήνες τώρα. Μία φορά που τον έπιασε η μαμά μου πάλι τα ίδια έλεγε, οτί δε μπορεί τώρα και ότι θα πάρει πίσω και δεν έπαιρνε ποτέ!


    Τέλος πάντων του έστειλα ένα μήνυμα ότι τώρα εδώ και μήνες προσπαθώ να τον πάρω και δεν απαντάει και αν θέλει να συνεργαστούμε (και όχι όπως πήγαιναν τα πράγματα ως τώρα) να με πάρει πίσω, αλλιώς θα με ανάγκαζε να σταματήσω... 4 μέρες πέρασαν και μετά έκανα την αλλαγή στην ITF!!!


    ΤΝ: Ποιές ήταν οι εντυπώσεις σου τους πρώτους μήνες της συνεργασίας σου με την ΕΦΟΑ και τον πρόεδρό της;

    Δ. Κλεφτάκος: Από την αρχή, ούτε ένας δε μου είπε κάντο Δημήτρη, ο Ζαννιάς θα σε βοηθήσει και θα σου δώσει αυτά που λέει. Όλο άσχημα μου λέγανε για τον Ζαννιά. Εγώ πάντα τους έλεγα πως θα δοκιμάσω και αν δω πως δε μου δίνει αυτά που έχουμε πει, σταματάω!! Έτσι και έγινε. Ήθελε να κάνουμε 5 χρόνια συμβόλαιο και έτσι γράφανε, 3 χρόνια όμως είχαμε συμφωνήσει! Στην ΕΦΟΑ γράφανε ψέματα, πως έχω υπογράψει συμβόλαιο 5 χρόνια. Ο Ζαννιάς δεν είναι σωστός, όπως μου λέγανε όλοι. Πάντα έλεγε μη μιλήσεις με κανέναν γιατί φοβόταν να μάθω τι έκανε παλιά και να μάθω τι κάνει... Εγώ όμως ξέρω πολλούς στην Αθήνα και άκουγα από πολλούς τι έχει κάνει! Από παίχτες και προπονητές που δουλεύανε για την ΕΦΟΑ!!!


    Πάντα τα λόγια του: ‘Μην με κλέψεις Δημήτρη μη μου κάνεις μ***κίες όπως άλλα παιδιά στην Ελλάδα, θα σε βοηθήσουμε’. Και αυτός είναι που λέει μόνο ψέματα. Για εμένα τέλειωσε αυτό το θέμα και ούτε θέλω να κάνω κάτι για την Ελλάδα, εωσότου είναι άνθρωποι σαν τον Ζαννιά και δε πρόκειται να γυρίσω ξανά! Στα Futures δεν θα έρθω. Δεν πήρα ούτε 1€ για Davis Cup! Όλα ήταν ψέματα και δε καταλαβαίνω γιατί ήθελε να αλλάξω και να παίξω μία φορά για την Ελλάδα – θα μπορούσε να στείλει τους άλλους Έλληνες αθλητές που έχετε!


    TN: Ποιά ήταν ακριβώς η πρόταση που σου έγινε από την ΕΦΟΑ για να υπογράψεις συμβόλαιο και να αγωνίζεσαι ως Έλληνας?

    Δ. Κλεφτάκος: O Ζαννιάς ήρθε εδώ στο Μόναχο και μιλήσαμε μαζί με τους γονείς μου. Μου έλεγε ότι:

    1. Θα μου πληρώνανε όλο το χρόνο την προπόνησή μου
    2. Θα μου έδινε 2 WC για Status και Ρόδο
    3. Θα μου κάλυπταν όλα τα έξοδα στα ελληνικά τουρνουά (αεροπορικά εισιτήρια και ξενοδοχεία) και αν χρειαζόμουν WC στα ελληνικά Futures.
    4. Θα μου έδινε 10 εισιτήρια για άλλα τουρνουά που θα πήγαινα
    Μου έλεγε επίσης πως θα μου βρει σπόνσορα να με πληρώνει και σπόνσορα για ρούχα (nike,lacoste,adidas) 'ότι θές' μου έλεγε.


    Στο Davis Cup που τον είδα και μιλήσαμε τελευταία φορά μου είπε ότι σε περίπου 4 μέρες θα μου έστελνε το συμβόλαιο!!! Από κει και πέρα δε με πήρε τηλέφωνο ούτε τίποτα.


    Για εμένα ο Ζαννιάς είναι ψεύτης και ούτε θέλω να συνεργάζομαι με τέτοιους. Κρίμα που ήρθανε έτσι τα πράγματα και δεν παίζω για την Ελλάδα, όμως καλύτερα που δεν συνεχίζω.

  3. #3
    Junior Member Το avatar του χρήστη nicz
    Εγγραφή
    23-03-2010
    Μηνύματα
    32
    Φίλε Predatorus, και τι έγινε που είπε αυτά ο Κλεφτάκος? Σίγουρα στο μυαλό όλων γίναν διάφορα πράγματα, αλλά στην ουσία τι έγινε??? Η απάντηση είναι ΤΙΠΟΤΑ!!

    Είδες να ιδρώνει το αφτί κανενός? Είδες κανέναν από τους υποτιθέμενους της Διοίκησης Ζαννιά που δε συμφωνούν μαζί του να βγουν και να πούνε το παραμικρό? Είδες κανέναν από την Γενική Γραμματεία Αθλητισμού να εκδίδει κάποια ανακοίνωση? Είδες μήπως την ΕΦΙΠ να κάνει κάτι για το γεγονός πως Έλληνας αθλητής της εθνικής ομάδος λέει ψεύτη τον πρόεδρο της ομοσπονδίας του χωρίς ο τελευταίος να το διαψεύδει? Άρα και τι έγινε που μας είπε ο Κλεφτάκος αυτά που μας είπε??

    ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!

  4. #4

    Exclamation

    ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΥΓΕΝΗ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΛΕΙΠΟΥΝ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΟΙΚΟΥΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΣΧΕΔΟΝ!!!
    ΕΝΟΙΕΣ ΕΥΘΙΞΙΑ ΚΑΙ Η ΕΝΟΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΗΘΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ!!!
    ΑΠΛΑ ΤΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!!!

  5. #5

    ΟΙ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟΙ

    Όσο υπάρχουν άνθρωποι που κοιμούνται όρθιοι και με ορθάνοιχτα τα μάτια...δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα!
    Την ΕΦΟΑ διοικεί εδώ και 15 χρόνια, ένας από τους μεγαλύτερους απατεώνες που έχουν περάσει από τον ελληνικό αθλητισμό.
    Το μηδενικής αξιοπρέπειας ανθρωπάκι της ΕΦΟΑ δεν ντράπηκε να πάει μέχρι την Γερμανία και να εξαπατήσει την οικογένεια του αθλητή Κλεφτάκου.
    Και αφού το έκανε...και αφού ο αθλητής τον κατήγγειλε σε όλο τον κόσμο...οι διορισμένοι αχυράνθρωποι του ΔΣ και οι υπόλοιποι... συγγενείς επιτροπάρχες των γελοίων επιτροπών της ΕΦΟΑ...στον ύπνο του δικαίου! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ...!!! Για ποια ευθιξία στον κόσμο των παχύδερμων;
    Και το πλέον τραγικό...συνεχίζουν τα παλαμάκια στις Γ.Σ. παρωδία και ο ίδιος συνεχίζει να ψεύδεται,να υποκρίνεται και να βγάζει ανακοινώσεις προς ******υς με κάθε ευκαιρία από το ιδιόκτητο site του!
    Η Γ.Γ.Α. έχει να του κάνει έλεγχο από το 1997...πως να μην αλωνίζει λοιπόν το ΛΑΜΟΓΙΟ;
    Ας ελπίσουμε αυτό το forum να αποτελέσει την απαρχή του ξυπνήματος των κοιμισμένων...και την απαρχή της ευαισθητοποίησης αυτών που θεωρούν ότι λεηλατείται η νοημοσύνη τους από την τραγική παρουσία της σημερινής διοίκησης της ΕΦΟΑ.

  6. #6

    Thumbs up

    ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ !!!! ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ!!!

  7. #7
    Junior Member Το avatar του χρήστη SMGR
    Εγγραφή
    27-11-2014
    Περιοχή
    Thessaloni*ki, Greece
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PREDATORUS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΟΝΕΑΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!!
    ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΚΑΙ Η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ!!!!
    ΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΣΤΑ ΟΣΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ!!!
    ΝΕΕΣ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΙΕΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ!!!
    ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΕΘΝΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΤΟΣΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΟ ΟΣΟ ΣΕ ΑΤΟΜΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΤΕΝΝΙΣ!!!
    ΤΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΜΕΝΟΥΝ ΑΝΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΑΝΑΛΑΜΠΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΩΣ ΕΝΝΟΟΥΜΕΝΗ ΤΡΕΛΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ!!!
    ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΓΑ!!!


    Έχετε κάποια πρόταση για την βελτίωση του αθλήματος;Αν έχετε θα θέλαμε να μας την πείτε να την μελετήσουμε και να κάνουμε μια συντονισμένη κίνηση για την βελτίωση του αθλήματος χωρίς τους καταχραστές γενικά των αθλημάτων. Σας ρωτάμε διότι μας έχουν έρθει κατα καιρούς μηνύματα τέτοιου τύπου, κάνουμε κινήσεις ζητάμε στήριξη και οι ίδιοι που διαμαρτύρονταν κάνουν πίσω

    Με εκτίμηση,
    SMGR
    http://sportmanagementnews.blogspot.gr/

  8. #8
    Junior Member Το avatar του χρήστη ith
    Εγγραφή
    30-03-2013
    Μηνύματα
    286
    Τί κινήσεις έχετε ήδη κάνει που αφορούν το συγκεκριμένο άθλημα ?

  9. #9
    Junior Member Το avatar του χρήστη SMGR
    Εγγραφή
    27-11-2014
    Περιοχή
    Thessaloni*ki, Greece
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ith Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τί κινήσεις έχετε ήδη κάνει που αφορούν το συγκεκριμένο άθλημα ?
    Αν διαβάσετε πιο προσεχτικά αυτό που γράφουμε και προσέξετε το ύφος θα καταλάβετε οτι δεν αναφερόμαστε συγκεκριμένα στο τένις. Δεν μας έχει έρθει ποτέ καποιο μήνυμα που να αφορά στο συγκεκριμένο άθλημα.

  10. #10
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    ΟΧΙ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ!
    Το είπα και ...ησύχασα;

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας