Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 20

Θέμα: 2ο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Juniors - Ηράκλειο

  1. #11
    Junior Member Το avatar του χρήστη mosquito
    Εγγραφή
    24-03-2010
    Περιοχή
    Tennis Courts
    Μηνύματα
    38
    O Μάρκος ήταν και φιναλίστ την προηγούμενη εβδομάδα στο AMOS MANSDORF-2, ΕΤΑ 16!!!

    http://www.tennisnews.gr/greek-tenni...-mansdorf-2-16
    mosquito way

  2. #12
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΟΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥ tennisnews ΜΕΤΑ ΤΟ 2ο ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ !!! ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΠΙΦΥΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΑ 18!! ΠΧ Ο ΠΑΥΛΗΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΜΕ 20 β ΑΠΟ ΠΟΥ? ΑΠΟ ΕΝΩΣΙΑΚΟ Η ΑΠΟ ΙΤF ? ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ!!!ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΙΤF KAΛΩΣ!!! ΑΠΟ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΤΕΘΕΙ!!!

  3. #13
    Η εφοα τι έχει predatorus? δεν ξέρω πως δουλεύουν οι βαθμολογίες για να είμαι ειλικρινής!

  4. #14
    η εφοα προς το παρον δεν κατεβαινει το site λογω αλλαγης σερβερ!!!

  5. #15

    εγώ όταν άλλαξα μηχανή στο αυτοκίνητο, το πήρα σε μια μέρα...φαίνεται ότι στην εφοα θα βάλουν server ferrari που κάνει κανά μήνα!!!!

    Τρία πουλάκια κάθονται στης ΕΦΟΑ το server...το ένα κοιτάει το Ζαννιά και το άλλο την Ομοσπονδία!

  6. #16

    Talking

    ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΝΟΗΣΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ !!! Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ!!! ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΣΗ ΟΙ ΦΥΛΛΑΚΕΣ !!! ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΕ ΜΠΑΧΑΛΟ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΦΥΛΛΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ Κ....ΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΕΣ!!!
    ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΣΥΝΕΠΕΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ 3ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ !!! Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ

  7. #17
    Από ITF είναι Predatorus - http://www.itftennis.com/juniors/pla...ayer=100149898
    tennisnews.gr
    Το Τένις στην Ελλάδα

  8. #18
    sanniaz
    Guest
    ligo epioikeia re antipoliteush - de vlepete oti allazoume server? Pasxa einai - exw na paw kai Larissa aurio!

  9. #19
    από τον αγωνιστικό σχεδιασμό της εφοα σχετικά με τα τουρνουά της itf και πως βαθμολογούνται

    tennisnews.gr
    Το Τένις στην Ελλάδα

  10. #20
    ΟΚ ΑΛΛΑΞΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΟΤΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΣΤΕΡΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας