Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 25

Θέμα: Pure Strike Tour - Καινούρια- L3

  1. #11
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    251
    Από το site έχω ψωνίσει τουλάχιστον 30 φορές και το ξέρω πάρα πολύ καιρό... Δες σε παρακαλώ πότε έβαλα την αγγελία και πότε μου απάντησες εσύ. Τότε η τιμή ήταν 140 στο συγκεκριμένο site! Ελεύθερη αγορά είναι εδώ μέσα και κρίνω ότι θα την πουλήσω το λιγότερο 120 ευρώ γιατί είναι στην συσκευασία της και δεν έχει παιχτεί ποτέ! Επίσης, επειδή προσπαθώ να βρω την Tour (16Χ19) στο συγκεκριμένο site δεν υπάρχει σε L3!
    Καλή συνέχεια!

  2. #12
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.322
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nisfa19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν την έχεις βρει όσο μου λες και μου στέλνεις το link, να την πάρεις με τις ευχές μου. Επίσης, αν θέλεις να το παίξεις έξυπνος,πίστεψε με, δεν είναι ο χώρος εδώ για να το κάνεις. Δεν έχω καμία διάθεση να σου απολογηθω, αλλά την αγόρασα 149.90 και κρίνω ότι πρέπει να την δώσω 120. Αν έχεις πρόβλημα προσπέρασε το post μου και άσε τις εξυπνάδες...
    Φίλε nisfa19, ο καθένας μπορεί να πουλάει ότι θέλει, όσο θέλει, αυτό δεν μπορεί να το απαγορεύσει κανένας σε κανέναν.
    Το γεγονός όμως είναι ότι τη συγκεκριμένη στιγμή η ρακέτα που πουλάς (αλλά σε λαβή Νο2, την οποία προσωπικά προτιμώ καθώς τη βρίσκω αντίστοιχη με Head L3 - αλλά αυτό είναι άλλο θέμα) πωλείται στο Mistertennis στα 83,93 ευρώ (με τη χρήση του κουπονιού Black23).
    Με τα μεταφορικά η ρακέτα φτάνει στην Ελλάδα στα 95 ευρώ. Μάλιστα εάν κάποιος αγοράσει οτιδήποτε άλλο αξίας 17 ευρώ και ξεπεράσει τα 100 ευρώ στην παραγγελία έχει δωρεάν μεταφορικά, οπότε η ρακέτα του στοιχίζει πάλι μόνο 83,93 ευρώ.
    Αυτά είναι πράγματα αδιαπραγμάτευτα και πολύ σωστά τα επισήμανε ο stelos2003. Για αυτό είμαστε μέσα εδώ, για να υποστηρίζουμε ο ένας τον άλλο και εσύ είσαι εκείνος που έχεις δει πρόσφατα και από πρώτο χέρι την υποστήριξη αυτή.

  3. #13
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    251
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Simplicius Εμφάνιση μηνυμάτων
    .


    Φίλε nisfa19, ο καθένας μπορεί να πουλάει ότι θέλει, όσο θέλει, αυτό δεν μπορεί να το απαγορεύσει κανένας σε κανέναν.
    Το γεγονός όμως είναι ότι τη συγκεκριμένη στιγμή η ρακέτα που πουλάς (αλλά σε λαβή Νο2, την οποία προσωπικά προτιμώ καθώς τη βρίσκω αντίστοιχη με Head L3 - αλλά αυτό είναι άλλο θέμα) πωλείται στο Mistertennis στα 83,93 ευρώ (με τη χρήση του κουπονιού Black23).
    Με τα μεταφορικά η ρακέτα φτάνει στην Ελλάδα στα 95 ευρώ. Μάλιστα εάν κάποιος αγοράσει οτιδήποτε άλλο αξίας 17 ευρώ και ξεπεράσει τα 100 ευρώ στην παραγγελία έχει δωρεάν μεταφορικά, οπότε η ρακέτα του στοιχίζει πάλι μόνο 83,93 ευρώ.
    Αυτά είναι πράγματα αδιαπραγμάτευτα και πολύ σωστά τα επισήμανε ο stelos2003. Για αυτό είμαστε μέσα εδώ, για να υποστηρίζουμε ο ένας τον άλλο και εσύ είσαι εκείνος που έχεις δει πρόσφατα και από πρώτο χέρι την υποστήριξη αυτή.
    Φίλε, δέχομαι κάθε διαφορετική άποψη. Έχω νιώσει και έχω δώσει υποστήριξη εδώ, πράγμα που δεν αλλάζω με τίποτα! Όμως, έχω βάλει μία αγγελία εδώ και 1 μήνα περίπου, για μία ρακέτα που κόστισε σε μένα 149.90 και ΤΩΡΑ κάνει 83.93.... Να την δώσω δηλαδή 80 ευρώ επειδή την έβαλε το mr tennis ΤΩΡΑ 83,93;;; Πόσο λογικό και πόσο υποστηρικτικό σου ακούγεται; Και μάλιστα σε μένα που πραγματικά δεν πουλάω για να βγάλω λεφτά, πράγμα που μπορεί να το πει οποιοσδήποτε εδώ μέσα! Και τέλος, αν δεις το συγκεκριμένο σχόλιο- μήνυμα μου γράφει "Αν την δίνεις 80 ευρώ στείλε μου μήνυμα". Συγγνώμη αλλά δεν μπορείς να το πάρεις με θετικό μάτι! Όσο και αν θέλω να το κάνω! Εγώ λοιπόν συνεχίζω να την έχω προς πώληση 120 (ΑΘΙΚΤΗ) και αν δεν πωληθεί όλα καλά, την κρατάω και την χρησιμοποιώ!
    Καλή συνέχεια σε όλους!

  4. #14
    Καλά τα λέτε όλοι!! Αλλά το ότι το mr tennis αυτήν την στιγμή έχει ξεφτιλίσει τις τιμές δεν σημαίνει ότι ο καθένας είναι υποχρεωμένος να ξεπουλήσει την ρακέτα που προφανώς την εχει αγοράσει πολύ πιο ακριβά....επίσης με την ίδια λογική κάποιος που πουλάει την ίδια ρακέτα μεταχειρισμένη θα πρέπει να την δώσει στα 40..50 ευρώ.... Λίγο πολύ όσο κάνει ένα καλό πλέγμα ένα βασικό γκριπ και ένα overgrip...οπότε ο καθένας κάνει τις επιλογές του και ηρεμία!!!

  5. #15
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    251
    Αντρέα, νομίζω πως με συμπληρωσες με τον καλύτερο τρόπο! Και να κλείσω με μια αναφορά στον λόγο που συνεχίζω εδώ... Όπως όταν έπεσα θύμα απάτης ενημέρωσα άμεσα για τους προφανείς λόγους και με βοήθησαν ανιδιοτελώς συγκεκριμένα άτομα (πάρα πολύ και τους ευχαριστώ πολύ) έτσι και τώρα νιώθω ότι το forum εκπληρώνει τον σκοπό του... Αυτός είναι η δημιουργία μιας κλειστής κοινότητας επίδοξων ρακετιστων που γουστάρουν αυτό που κάνουν. Σε καμία περίπτωση,λοιπόν, δεν θα γίνω εγώ ο αυτός που εξαπατά και θέλει να βγάλει λεφτά από το χόμπι του.

    Καλό βράδυ και εύχομαι σε όλους υγεία!

  6. #16
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Simplicius Εμφάνιση μηνυμάτων
    .


    Φίλε nisfa19, ο καθένας μπορεί να πουλάει ότι θέλει, όσο θέλει, αυτό δεν μπορεί να το απαγορεύσει κανένας σε κανέναν.
    Το γεγονός όμως είναι ότι τη συγκεκριμένη στιγμή η ρακέτα που πουλάς (αλλά σε λαβή Νο2, την οποία προσωπικά προτιμώ καθώς τη βρίσκω αντίστοιχη με Head L3 - αλλά αυτό είναι άλλο θέμα) πωλείται στο Mistertennis στα 83,93 ευρώ (με τη χρήση του κουπονιού Black23).
    Με τα μεταφορικά η ρακέτα φτάνει στην Ελλάδα στα 95 ευρώ. Μάλιστα εάν κάποιος αγοράσει οτιδήποτε άλλο αξίας 17 ευρώ και ξεπεράσει τα 100 ευρώ στην παραγγελία έχει δωρεάν μεταφορικά, οπότε η ρακέτα του στοιχίζει πάλι μόνο 83,93 ευρώ.
    Αυτά είναι πράγματα αδιαπραγμάτευτα και πολύ σωστά τα επισήμανε ο stelos2003. Για αυτό είμαστε μέσα εδώ, για να υποστηρίζουμε ο ένας τον άλλο και εσύ είσαι εκείνος που έχεις δει πρόσφατα και από πρώτο χέρι την υποστήριξη αυτή.
    Ευχαριστω πολυ φίλε Simplicius για το σχόλιο. (Καιρό εχουμε να ακουστουμε ). Να προσθεσω οτι στα 83 ευρω το μιστερ τεννις σου δινει και δωρεάν πλέξη.

    Τελος πάντων για να μη το τραβαμε νομίζω φιλε nisfa οτι γίνεσαι πολύ επιθετικός χωρίς λογο. Εγώ όταν σου ειπα εαν πρόκειται να τη δωσεις 80 ευρώ το εννοούσα. Μπορεί εσυ να βαρεθείς να τη κοιτάς μετά απο 3-4 μήνες και να θες να μειώσεις τη τιμή και γιαυτό το έγραψα. Δε καταλαβαίνω γιατι να επιτίθεσαι. Καλη συνέχεια.

  7. #17
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    251
    Να σε ενημερώσω φίλε stelos2003 πως στο post υπάρχει τηλέφωνο, στο οποίο μπορείς να μου στείλεις οποιοδήποτε προσωπικό μήνυμα! Όσον αφορά το πλέξιμο, συγγνώμη, αλλά είναι για τα πανηγύρια! Είναι ξεκάθαρα εμπορική τακτική... Και πάλι, όμως δεν έχω σκοπό να σε πείσω! Γίνομαι τόσο επιθετικός όσο ειρωνικός ήσουν στο σχόλιο σου! Καλό ΣΚ!

  8. #18
    Λυπάμαι πραγματικά πολυ που βρήκες ειρωνικό το σχόλιο μου.

    Καλες γιορτές σου ευχομαι.

  9. #19
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    251
    Εγώ φίλε δεν λυπάμαι για τέτοια πράγματα. Καλές γιορτές και σε σένα με υγεία!

  10. #20
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nisfa19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ φίλε δεν λυπάμαι για τέτοια πράγματα. Καλές γιορτές και σε σένα με υγεία!
    ..... || Σε ευχαριστω για τις ευχες.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας